0

L:inka do meczu ktoś ma ?:D

12

Może od razu pół Ajaxu wykupimy?

24

Prawdopodobnie jedyny który ostatnimi czasu dobrze grzeje ławę i tak naprawdę nikt nie wie w czym jest gorszy od Cou....

14

temu Panu należy powiedzieć pa pa

0

nom tak myśle że z Betisem nie przegrają.... chociaż wiadomo niewygodny rywal :(

0

dobrze przewaga powiększona ^^

2

on to powinien odejść po sezonie dla własnego dobra oprócz tego że często kontuzjowany to rok kontraktu został a tak nawet z 10 baniek moze dostaną kolejna rzecz dojdzie Puig i de jong także tłoczno będzie . Powinniśmy temu panu podziękować dla dobra jego i klubu.

3

do 36 lat kontrakt chcą mu przedłużyć ale o końcu kariery nie słyszałem nic

0

u niego to już rutyna :D Tak jak pójście do pracy XD

4

też jestem zdania że Felipe to nadal dobry piłkarz i by troche Jordiego odciążył i nie trzeba bulić dużych pieniędzy

0

Cou o ile będzie w formie bo jak nie to z łtwością zatrzymają....

0

takie pieniądze na to co się dzieje na rynku to naprawdę grosze :)

25

Kupno tego Pana za groszę to strzał w 10tkę . Mamy obrońce na 10 lat :)

3

przynajmniej będzie mieć siły na decydujące mecze sezonu i kontuzji nie złapie w reprezentacji przynajmniej jakieś + też są

3

Messi tak czy siak chociaż 45 min by musiał zagrać betis niewygodny przeciwnik...ale racja w drugiej połowie mógłby wejść a tak malcom zagrać np bo tylko ogrzewa ławkę...

5

Oby nam meczycho wyszło

0

jak zagramy tylko na wynik to emocje jak na grzybach XD

1

jak będziemy grać na wynik tylko to będą emocje jak na grzybach :D

0

wystarczy co zrobił Solskjer za ekipę z samych juniorów i jak dokopał PSG tam nikogo nie można lekceważyć

0

miejmy taką nadzieję...

0

ta np pamiętny mecz z romą...

0

Ten zawodnik to i na bramce by zagrał w razie potrzeby XDDD

0

nom szkółka tak ale ławka trenerska mówił że odpada

0

Pep sam kiedyś mówił że nie ma zamiaru wrócić na ławke trenerską do Barcy i nie wróci -jego słowa...

6

Wkońcu zagrali ładny mecz a nie na wynik :)

0

ja bym się nie przejmował przynajmniej będzie mieć siły na mecze następne i kontuzji nie dostanie dla naszego klubu to dobrze :D

0

ciekawe kiedy ogłoszą jego transfer....

0

Super :/ tylko tego brakowało....

0

po tym golu wczoraj i jakie bramki strzela to widać że ma w sobie rasową 9 XD

0

nalezy się spodziewać ze w weekend znów nasi na wyniik będą grać by siły mieli....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?