LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
L:inka do meczu ktoś ma ?:D
12
Może od razu pół Ajaxu wykupimy?
24
Prawdopodobnie jedyny który ostatnimi czasu dobrze grzeje ławę i tak naprawdę nikt nie wie w czym jest gorszy od Cou....
14
temu Panu należy powiedzieć pa pa
0
nom tak myśle że z Betisem nie przegrają.... chociaż wiadomo niewygodny rywal :(
0
dobrze przewaga powiększona ^^
2
on to powinien odejść po sezonie dla własnego dobra oprócz tego że często kontuzjowany to rok kontraktu został a tak nawet z 10 baniek moze dostaną kolejna rzecz dojdzie Puig i de jong także tłoczno będzie . Powinniśmy temu panu podziękować dla dobra jego i klubu.
3
do 36 lat kontrakt chcą mu przedłużyć ale o końcu kariery nie słyszałem nic
0
u niego to już rutyna :D Tak jak pójście do pracy XD
4
też jestem zdania że Felipe to nadal dobry piłkarz i by troche Jordiego odciążył i nie trzeba bulić dużych pieniędzy
0
Cou o ile będzie w formie bo jak nie to z łtwością zatrzymają....
0
takie pieniądze na to co się dzieje na rynku to naprawdę grosze :)
25
Kupno tego Pana za groszę to strzał w 10tkę . Mamy obrońce na 10 lat :)
3
przynajmniej będzie mieć siły na decydujące mecze sezonu i kontuzji nie złapie w reprezentacji przynajmniej jakieś + też są
3
Messi tak czy siak chociaż 45 min by musiał zagrać betis niewygodny przeciwnik...ale racja w drugiej połowie mógłby wejść a tak malcom zagrać np bo tylko ogrzewa ławkę...
5
Oby nam meczycho wyszło
0
jak zagramy tylko na wynik to emocje jak na grzybach XD
1
jak będziemy grać na wynik tylko to będą emocje jak na grzybach :D
0
wystarczy co zrobił Solskjer za ekipę z samych juniorów i jak dokopał PSG tam nikogo nie można lekceważyć
0
miejmy taką nadzieję...
0
ta np pamiętny mecz z romą...
0
Ten zawodnik to i na bramce by zagrał w razie potrzeby XDDD
0
nom szkółka tak ale ławka trenerska mówił że odpada
0
Pep sam kiedyś mówił że nie ma zamiaru wrócić na ławke trenerską do Barcy i nie wróci -jego słowa...
6
Wkońcu zagrali ładny mecz a nie na wynik :)
0
ja bym się nie przejmował przynajmniej będzie mieć siły na mecze następne i kontuzji nie dostanie dla naszego klubu to dobrze :D
0
ciekawe kiedy ogłoszą jego transfer....
0
Super :/ tylko tego brakowało....
0
po tym golu wczoraj i jakie bramki strzela to widać że ma w sobie rasową 9 XD
0
nalezy się spodziewać ze w weekend znów nasi na wyniik będą grać by siły mieli....