LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja bym się tak nie martwił zrobiłbym dwie pary stoperów 1 na la lige a 2 pare na puchary króla i LM np lub by się zmieniali nie widze problemu by jedna para grała wtedy a druga wtedy xd ale czy Ernest by tak robił to juz inna sprawa....
0
może jak niedzwiedz zaspał czy coś....
0
Proszę niestety takich ludzi jak Puyol mało jest gdy potrafią zostawić serce na boisku. Nieukrywam że też mi poleciały :(
0
najgorsze że nikt nie wie co się stało z Cou że nagle zapomniał jak się gra to jest najdziwniejsze :/
12
Puyol,Xavi ,Iniesta wszyscy Ci ludzie mieli w sobie skromność i to samo ma Messi nw co oni mają w sobie że tacy spokojni są ....aż ich podziwiam.
0
tak niestety jest tak poznajesz kogoś i się przywiązuje człowiek a potem nagle musi się rozstać. Zostają niby wspomnienia ale nadal boli jego brak :( Masz racje z tym porównaniem do dziewczyny jest w tym coś podobnego.
36
Polecam obejrzeć nie wiem, który obrońca na świecie by się tak zachował jak on w 2:40 mówcie co chcecie ale dla mnie w sercu to był i będzie najlepszym obrońcą w historii to jaką walecznością potrafił walczyć to aż trudno opisać a ponadto charakter walczaka,bezkonfliktowy ,odciągał przeciwników , którym coś nie pasowało, szybkość też miał dobrą są nawet filmiki jak zasuwał z końca boiska. To był obrońca , który miał poukładane w głowie i był prawdziwą skałą a także legendą na obronie aż łza w oku leci jak pomyśli się że go już nie ma :( Zachowanie z Abidalem czapki z głów . Aż przykro że go już niema :(
0
na co naszym kolejny ich piłkarz kupić de ligta tylko i starczy po co kolejny dać im w zamian Todibo na wypożyczenie na rok-dwa i każda ze stron bedzie zadowolona ale na co kolejny zawodnik....
0
i tak zostanie be Ernest go ceni....
0
jeszcze jest Busi, Rakieta i Vidal jak któryś z nich nie odejdzie to mało sobie chłopak pogra :(
2
gorzej jak to kebab będzie go gonił by go zjeść hahaha
1
Ciekawe jakie rezultaty to przyniesie :)
4
czyżby z Espaniolem Leo nie zagrał?
1
hahaha racja to ci wyszło XD
10
MOże od razu cały Ajax wykupmy XD
4
zobaczymy co Ernest wymyśli chociaż wg mnie najlepsze rozwiązanie to roczne lub dwuletnie wypożyczenie do Ajaxu gdzie mógłby poznać piłkarskie szlify i rozwinąć umiejętności. I akurat wtedy by mógł dołączyć po zakończeniu kriery przez Pique.
0
dziwić to nie powinno już nikogo :)
0
Rafinha odejdzie napewno i możliwe że ktoś z dwójki Alenia,Puig :( bo gwardii napewno nie pozbędzie się chyba że Vidala ale by było to niezrozumiałe po końcówke bardzo dobrze gra sezonu....
0
prawie jak małżeństwo ^^ :D
33
załatwić transfery de ligta i jovicia przed rozpoczęciem okna byłyby strzałem w 10tkę i by można spokojnie drużyne montować na kolejny sezon :)
0
zgadzam się i częściowo ogra się Todibo i jak Pique zakończy kariere to będziemy mieli jak znalazł 4 stopera ^^ :)
0
żelazne płuca Barcelony !!! :D
0
oj tym razem się z tb niezgodzę Samu :(
1
Hiszpania miała złotą ere gwiazd od Xaviego,Puyola,Inieste odeszli kreatorzy a zmiennicy w ich miejsce nie dają tego co tamci niestety . Pewna epoka się skończyła niestety :/
1
to lichy z cb znawca piłki XD A tak na serio to polecam popatrzyć na filmiki na youtubie z jego udziałem lub jakiś meczyk popatrzyć jak facet gra :)
1
Gryzoń nauczy jak zjadać rywali :D
0
dawać młodego tu przez sezon nauczy się stylu Barcy a Suarez mu pomoże i podszkoli go u nas przez sezon akurat :P
0
haha zobaczymy w przyszłości czy młodzi coś lizneli talentu po tacie :D
0
haha w sumie to jak na niego to jego nazwisko by na każdym trofeum by pasowało co za gość takie liczby robi że raczej go już nikt nie dogoni XD :D
4
i dobrze niech wiedzą jakim był piłkarzem i człowiekiem :)