0

ja bym się tak nie martwił zrobiłbym dwie pary stoperów 1 na la lige a 2 pare na puchary króla i LM np lub by się zmieniali nie widze problemu by jedna para grała wtedy a druga wtedy xd ale czy Ernest by tak robił to juz inna sprawa....

0

może jak niedzwiedz zaspał czy coś....

0

Proszę niestety takich ludzi jak Puyol mało jest gdy potrafią zostawić serce na boisku. Nieukrywam że też mi poleciały :(

0

najgorsze że nikt nie wie co się stało z Cou że nagle zapomniał jak się gra to jest najdziwniejsze :/

12

Puyol,Xavi ,Iniesta wszyscy Ci ludzie mieli w sobie skromność i to samo ma Messi nw co oni mają w sobie że tacy spokojni są ....aż ich podziwiam.

0

tak niestety jest tak poznajesz kogoś i się przywiązuje człowiek a potem nagle musi się rozstać. Zostają niby wspomnienia ale nadal boli jego brak :( Masz racje z tym porównaniem do dziewczyny jest w tym coś podobnego.

36

target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:

Polecam obejrzeć nie wiem, który obrońca na świecie by się tak zachował jak on w 2:40 mówcie co chcecie ale dla mnie w sercu to był i będzie najlepszym obrońcą w historii to jaką walecznością potrafił walczyć to aż trudno opisać a ponadto charakter walczaka,bezkonfliktowy ,odciągał przeciwników , którym coś nie pasowało, szybkość też miał dobrą są nawet filmiki jak zasuwał z końca boiska. To był obrońca , który miał poukładane w głowie i był prawdziwą skałą a także legendą na obronie aż łza w oku leci jak pomyśli się że go już nie ma :( Zachowanie z Abidalem czapki z głów . Aż przykro że go już niema :(

0

na co naszym kolejny ich piłkarz kupić de ligta tylko i starczy po co kolejny dać im w zamian Todibo na wypożyczenie na rok-dwa i każda ze stron bedzie zadowolona ale na co kolejny zawodnik....

0

i tak zostanie be Ernest go ceni....

0

jeszcze jest Busi, Rakieta i Vidal jak któryś z nich nie odejdzie to mało sobie chłopak pogra :(

2

gorzej jak to kebab będzie go gonił by go zjeść hahaha

1

Ciekawe jakie rezultaty to przyniesie :)

4

czyżby z Espaniolem Leo nie zagrał?

1

hahaha racja to ci wyszło XD

10

MOże od razu cały Ajax wykupmy XD

4

zobaczymy co Ernest wymyśli chociaż wg mnie najlepsze rozwiązanie to roczne lub dwuletnie wypożyczenie do Ajaxu gdzie mógłby poznać piłkarskie szlify i rozwinąć umiejętności. I akurat wtedy by mógł dołączyć po zakończeniu kriery przez Pique.

0

dziwić to nie powinno już nikogo :)

0

Rafinha odejdzie napewno i możliwe że ktoś z dwójki Alenia,Puig :( bo gwardii napewno nie pozbędzie się chyba że Vidala ale by było to niezrozumiałe po końcówke bardzo dobrze gra sezonu....

0

prawie jak małżeństwo ^^ :D

33

załatwić transfery de ligta i jovicia przed rozpoczęciem okna byłyby strzałem w 10tkę i by można spokojnie drużyne montować na kolejny sezon :)

0

zgadzam się i częściowo ogra się Todibo i jak Pique zakończy kariere to będziemy mieli jak znalazł 4 stopera ^^ :)

0

żelazne płuca Barcelony !!! :D

0

oj tym razem się z tb niezgodzę Samu :(

1

Hiszpania miała złotą ere gwiazd od Xaviego,Puyola,Inieste odeszli kreatorzy a zmiennicy w ich miejsce nie dają tego co tamci niestety . Pewna epoka się skończyła niestety :/

1

to lichy z cb znawca piłki XD A tak na serio to polecam popatrzyć na filmiki na youtubie z jego udziałem lub jakiś meczyk popatrzyć jak facet gra :)

1

Gryzoń nauczy jak zjadać rywali :D

0

dawać młodego tu przez sezon nauczy się stylu Barcy a Suarez mu pomoże i podszkoli go u nas przez sezon akurat :P

0

haha zobaczymy w przyszłości czy młodzi coś lizneli talentu po tacie :D

0

haha w sumie to jak na niego to jego nazwisko by na każdym trofeum by pasowało co za gość takie liczby robi że raczej go już nikt nie dogoni XD :D

4

i dobrze niech wiedzą jakim był piłkarzem i człowiekiem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?