LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak -puig jest bardziej kreatywny mi sie troche wydaje ale Alenia też sporo potrafi nie raz pokazywał.
0
zauważ że Busi od 2 lat obniżył loty i już nie gra tak jak stary dobry Busi i teraz nw czy to kwestia formy czy wiek? Ale Vidal pokazuje że wiek nie stanowi problemu :)
25
Puig więcej potrafi niż Alenia prędzej to jego bym wypożyczył a panom typu gomes,denis, rafinha to już dawno powinniśmy podziękować.
0
tym bardziej widać coś niepokojącego co się stało z Cou...
2
po 1 to ma być zmiennik a nie zastępca a po 2 niby skąd nasi wezmą dukaty pewnie ze 200 live by chciało....a po 3 już lepiiej kogoś kupić młodego na pare lat nie sądzisz?
0
Ta wiem
0
Villareal b wyżej niż nasze asy jak to wiele mówi o naszej szkółce :(
0
a Vidal ile ma niby?
0
jeśli klub by Ajaxowi zaproponował z 5-10mln na ogrywanie młodego to czemu nie? Ale to by klubowi musiało na tym zalezeć i nw jak z przepisami w Hiszpanii czy coś takiego można by zrobić....
1
zależeć będzie U Alenii i Puiga czy odejdzie ktoś z 2 Rakitić-Vidal jeśli obaj zostaną to praktycznie młodzi ogony mogą grywać co pare meczy i też sądze że wypożyczenie najlepsza opcja dla nich i ja tak samo Todibo na 2 lata do Ajaxu bym wypożyczył Piket by na emeryture poszedł a młody by się ograł i przyszedł z poziomem i ograniem wsumie czemu nie robić jakieś dwuletniej opcji ogrywania zawodników czy coś i jeden klub i drugi by zyskał :)
16
Przydało by się jakiś kącik tu odnośnie juniorów zrobić video bramek ,statystyki napewno znaleźli by się ludzie, którzy by chcieli poznać charakterystyki najbardziej obiecujących zawodników. Ale to tylko moja opinia :)
2
zostaną wspomnienia i jest najlepszym przykładem dla młodych piłkarzy. Oddał serce drużynie i stał się legendą.
4
lepiej wyglądał jak taki Boateng np....
1
W obronie jak przyjdzie de ligt raczej nie pogra zbyt wiele i jest pare opcji albo pójdzie na wypożyczenie np na rok lub dwa np Ajax, albo będą mu grywać na def pomocniku jako przyszły zmiennik Busiego albo jest tez 3 opcja może będzie zmiennikiem bocznego obrońcy np Alby jest pare opcji zobaczymy co wymyślą
0
Ernest pewnie pomyślał raz na kiedyś gra to niech zagra 90 min to chociaż paparazzi dadzą mi spokó jhahaha
2
taki piłkarz jak on to skarb
2
Najważniejsze że 100 mecz bez porażki Ernesta brawo !!!!!
1
Wague też dobrze grał i ta obrona ładna pod koniec meczu w polu karnym :)
0
to jest właśnie lipa jak ma sie w składzie 2 bramkarzy na 1 skład :(
1
Dembe wraca dopiero po kontuzji
0
trener wahadła chciał wypróbować :D
0
kto wg was Man of the match? :D
0
teraz widzisz ile rakieta wnosi :D
4
oj tam 1 mln to nie majątek a zawsze coś pobiega :D
0
murillo a umtiti czy taki Todibo to oni coś w stylu mulatów prędzej niż afro do big sama
0
no ale widać ilu mu brakuje żeby chociaż był zmiennikiem gryzonia tu jest juz przepaść umiejętności
1
jeszcze dać dembele stoper i jazda :D
3
Gomes jest gwiazdą Evertonu także wiesz....
0
występ Boatenga też możesz ocenić mało chłop grywa :)
1
szykuje sie na finał CdR