0

tak -puig jest bardziej kreatywny mi sie troche wydaje ale Alenia też sporo potrafi nie raz pokazywał.

0

zauważ że Busi od 2 lat obniżył loty i już nie gra tak jak stary dobry Busi i teraz nw czy to kwestia formy czy wiek? Ale Vidal pokazuje że wiek nie stanowi problemu :)

25

Puig więcej potrafi niż Alenia prędzej to jego bym wypożyczył a panom typu gomes,denis, rafinha to już dawno powinniśmy podziękować.

0

tym bardziej widać coś niepokojącego co się stało z Cou...

2

po 1 to ma być zmiennik a nie zastępca a po 2 niby skąd nasi wezmą dukaty pewnie ze 200 live by chciało....a po 3 już lepiiej kogoś kupić młodego na pare lat nie sądzisz?

0

Ta wiem

0

Villareal b wyżej niż nasze asy jak to wiele mówi o naszej szkółce :(

0

a Vidal ile ma niby?

0

jeśli klub by Ajaxowi zaproponował z 5-10mln na ogrywanie młodego to czemu nie? Ale to by klubowi musiało na tym zalezeć i nw jak z przepisami w Hiszpanii czy coś takiego można by zrobić....

1

zależeć będzie U Alenii i Puiga czy odejdzie ktoś z 2 Rakitić-Vidal jeśli obaj zostaną to praktycznie młodzi ogony mogą grywać co pare meczy i też sądze że wypożyczenie najlepsza opcja dla nich i ja tak samo Todibo na 2 lata do Ajaxu bym wypożyczył Piket by na emeryture poszedł a młody by się ograł i przyszedł z poziomem i ograniem wsumie czemu nie robić jakieś dwuletniej opcji ogrywania zawodników czy coś i jeden klub i drugi by zyskał :)

16

Przydało by się jakiś kącik tu odnośnie juniorów zrobić video bramek ,statystyki napewno znaleźli by się ludzie, którzy by chcieli poznać charakterystyki najbardziej obiecujących zawodników. Ale to tylko moja opinia :)

2

zostaną wspomnienia i jest najlepszym przykładem dla młodych piłkarzy. Oddał serce drużynie i stał się legendą.

4

lepiej wyglądał jak taki Boateng np....

1

W obronie jak przyjdzie de ligt raczej nie pogra zbyt wiele i jest pare opcji albo pójdzie na wypożyczenie np na rok lub dwa np Ajax, albo będą mu grywać na def pomocniku jako przyszły zmiennik Busiego albo jest tez 3 opcja może będzie zmiennikiem bocznego obrońcy np Alby jest pare opcji zobaczymy co wymyślą

0

Ernest pewnie pomyślał raz na kiedyś gra to niech zagra 90 min to chociaż paparazzi dadzą mi spokó jhahaha

2

taki piłkarz jak on to skarb

2

Najważniejsze że 100 mecz bez porażki Ernesta brawo !!!!!

1

Wague też dobrze grał i ta obrona ładna pod koniec meczu w polu karnym :)

0

to jest właśnie lipa jak ma sie w składzie 2 bramkarzy na 1 skład :(

1

Dembe wraca dopiero po kontuzji

0

trener wahadła chciał wypróbować :D

0

kto wg was Man of the match? :D

0

teraz widzisz ile rakieta wnosi :D

4

oj tam 1 mln to nie majątek a zawsze coś pobiega :D

0

murillo a umtiti czy taki Todibo to oni coś w stylu mulatów prędzej niż afro do big sama

0

no ale widać ilu mu brakuje żeby chociaż był zmiennikiem gryzonia tu jest juz przepaść umiejętności

1

jeszcze dać dembele stoper i jazda :D

3

Gomes jest gwiazdą Evertonu także wiesz....

0

występ Boatenga też możesz ocenić mało chłop grywa :)

1

szykuje sie na finał CdR

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?