LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
zobaczymy jak Busi z formą będzie bo to też ważne ogniwo u nas a różnie z nim bywa ale oczywiście jestem z nim :)
1
może w tym meczu też Ivan będzie mu pomagał :D
0
z Vinim dał rade a dobrze wiesz jak Vini biega :D
0
myśle że pomyślał o ustawianiu się Roberto nad czym przeważa nad Nelsonem ewentualnie zawsze na podjechanego Mane można dać Nelsona wrazie jakby plan nie wypalił
0
dla cb bezsensu komentarz a dla mnie z sensem no cóż nie dogadamy się
0
zawsze się znajdą jacyś chorzy kibole....
9
przez 20-30 min fajnie grali potem oglądali chyba Ernesta bo strasznie defensywnie w drugiej zaczęli grać noi słupek jeszcze....ale wynik mają brawo. :)
3
kulturalna krytyka zawsze na plus pozdrawiam miłego wieczoru :D a z tymi pałami to ci wyszło hahaha aż polece twój komentarz haha
0
noi takich kibiców to się ceni na dobre i na złe zawsze z Barcą :D
0
trzeba się wkońcu przełamać i trzymać mocno kciuki za chłopców
0
dziękuje slicznie
0
dzięki
0
no dlatego napisałem z czystej ciekawości :D
0
mam dysortografię to i tak dobrze piszę :)
0
Czy jest tu ktoś kto interesuję się statystykami? Jaki bilans ma Barca z rywalami z Anglii na wyjeździe? Stosunek % zwycięstw do porażek? Będe wdzięczny a to :D Z czystej ciekawości pytam :)
0
naprawdę nie ma o co już się czepiać? :D
0
zobaczymy napisałem tylko swoją opinie przecież nic sie nie stało troche więcej elastycznym i luźnym trzeba być a nie :D
0
noi i po co ta agresja od razu ile masz lat 3?
0
Taka ekipa była do przewidzenia :D VeB!!!
0
jak będzie mieć siły Luis na Live to nikt nie będzie sie czepiał gorzej jak nie będzie miał....
0
haha ,, Wolałem zdobyć mistrzostwo, niż dać mu odpocząć...". Najwyżej będzie machał rękami co nie Ernest ? hahaha
12
Zawsze lubiałem tego faceta. Gośc ma poukładane w głowie, świetnie gra, żelazne płuca, potrafi strzelić z dystansu,potrafi przykryć zawodnika,odbiory zaliczyć, nie łapie kontuzji. Same argumenty co przemawiają za nim a że jest pupilkiem Ernesta to też o czymś to świadczy jak musi grać że ma u niego zaufanie. Jak odejdzie to mu podziękuje jak zostanie też się będe cieszył bo daje sporą jakość w pomocy . Oczywiście że to nie Xavi czy Andres ale ma swój własny dobry styl i to się ceni. Jestem za wami chłopaki pokażcie że ten odpoczynek co mieliście się zobrazuje w meczu jutro. Tak czy siak na dobre czy na złe zawsze z wami sercem VeB!!! :D Licze jutro na choćby 1-2 :0 dla nas :D
2
hehe jakby któryś z nich im gola strzelił ^^ Coś pięknego by było :D
0
jeszcze sporo będzie zależeć od dyspozycji Leo jeśli będzie mieć swój dzień to żaden van dajk go nie zatrzyma :D
2
grunt to wygrać w drugim meczu pewnie autobus wystawimy z 4 pomocnikami
0
ja zaś inaczej powiem u mnie na 1 miejscu w sercu była , jest i będzie Barca nikt ani nic tego nie zmieni nawet 10 lat przegranych (tfu) -oby nie... to i tak im bym im kibicował :) ,bo z drużyną się jest na dobre i na złe tak samo jak z kobietą.:) Ale oczywiście napewno bym wolał że z pozostałych 3 drużyn by Ajaź wygrał jeśli Barcy by się nie udało bo coraz bardziej interesuję się tym klubem i coraz więcej oglądam ich meczy . Podoba mi się ich szkolenie młodzieży.Każdy ma z nas prawo mówić co uważa za słuszne więc szanuje twój wybór. Pozdrawiam :D
2
no ale mówię ze mam nadzieję ze to nasi będą :D
0
Abel Ruiz co z nim sie dzieje? Ktoś ogląda Barce B ?
7
ludzi nie nauczysz niektórych poczekaj aż się znajdą tacy co Malcolm piszą zamiast Malcom albo z colą light XD :D
3
mam nadzieję że masz na myśli naszych chłopców xd