LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Trzeba to wygrać by zbliżyć się do tytułu Visca el Barca!!!!
2
to zaszczyt go oglądać w naszych czassach
0
noi jeszcze Leo rozgrywa a Krysia tego nie musiała robić
3
masakra co facet w footbalu zrobił drugiego takiego nie będzie ....
10
zdajesz sobie sprawe że raczej Messi zagra co nie? :D
3
Technika vs twarda gra zobaczymy jaki styl jest lepszy :D
0
Cou może świetnego meczu nie zagrał ale dobry mecz jeszcze w niektórych momentach się boi pewnych decyzji ale może ten gol da mu pewność. Jestem z nim. A o Leo brak słów prawie 600 goli samo to mówi za siebie.... :O
1
no bo Messi to geniusz a Krysie porównują do niego bo sporo też strzelał jakby nie patrząc i też potrafił wygrywać mecze hala dzieciom. Dla mnie Messi to kosmita a Ronaldo co najwyżej władca ziemi taka różnica :)
0
https://estadios.pl/mecze-na-zywo-2,wszystkie
ja na tych oglądam są zawsze :)
0
az tyle?:O
0
hahaha przynajmniej nie da sobie w kasze pluć XD
1
właśnie dziś sie skupiłem specjalnie na nim i jeszcze niekiedy błędy robi . Potencjał duży ale z rok-dwa jeszcze w Benfice powinien być wg mnie.
0
patrząc dzisiaj mecz Eintrachtu vs Benfica można stwierdzić że przed Felixem sporo pracy by wbił się na lvl up....:/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
też lubie gryzaka jakby nie patrzeć pięknie jako zawodnik się rozwinął. Ja osobiście lubię jak zaczyna machać rączkami i jechać po arbitrach wtedy robi się banan u mnie na twarzy :D
1
dlatego najlepiej oglądać zagraniczne kanały za free :]
0
ile w hiszpani jest paszport 2 lata?
1
tez tak sądzę sprowadzą de jonga , de ligta , jakiegoś dziadka na zmiennika dla alby i tyle ewentualnie zmiennik ale lepszy niż Książe dla gryzaka....hajs ze sprzedaży wpadniez Paco,gomesa i prawdopodobnie jeszcze z denisa i Rafy....takze zbilansuje im się troche wydanie hajsu...
0
nom racja
0
niby tak ale Barca woli napastników o innej charakterystyce niż typowa 9
0
zobaczymy ile jeszcze Suarez będzie sezonów grał na poziomie...
26
Leoś poprowadź naszą Barce do triumfu!!!
0
! połowy nie oglądałem bo na live patrzyłem to nie wiedziałem :/
1
ciekawie się zapowiada starcie juniorów z Ajaxów vs Totki z sonem na czele :D
0
ta zatkał by gębe wszystkim niedowiarkom :)
0
ale zrozum że powiedziałem że to lepsza opcja a nie że na siłe go muszą kupić a po drugie Barcy nie interesuje zawodnik typowa 9 tylko ktoś taki co potrafi też zejść ze skrzydła i dlatego wątpie by przyszedł Jović bo u niego kiepsko z typową klepą.
0
haha znalazł się obrońca ich hahaha
0
Rok ma kontraktu sprzedać za 10 baniek niech idzie stąd . Podziękować za to co zrobił i nara :/ 2 Verma ...
1
te jego kolano to ryzyk fizyk:(
1
ah te de lighty tyle się o zawodniku pisze a ciągle de light xd myślałem ze de ligt no cóż niektórzy się nigdy tego nie nauczą xd