5

Trzeba to wygrać by zbliżyć się do tytułu Visca el Barca!!!!

2

to zaszczyt go oglądać w naszych czassach

0

noi jeszcze Leo rozgrywa a Krysia tego nie musiała robić

3

masakra co facet w footbalu zrobił drugiego takiego nie będzie ....

10

zdajesz sobie sprawe że raczej Messi zagra co nie? :D

3

Technika vs twarda gra zobaczymy jaki styl jest lepszy :D

0

Cou może świetnego meczu nie zagrał ale dobry mecz jeszcze w niektórych momentach się boi pewnych decyzji ale może ten gol da mu pewność. Jestem z nim. A o Leo brak słów prawie 600 goli samo to mówi za siebie.... :O

1

no bo Messi to geniusz a Krysie porównują do niego bo sporo też strzelał jakby nie patrząc i też potrafił wygrywać mecze hala dzieciom. Dla mnie Messi to kosmita a Ronaldo co najwyżej władca ziemi taka różnica :)

0

https://estadios.pl/mecze-na-zywo-2,wszystkie
ja na tych oglądam są zawsze :)

0

az tyle?:O

0

hahaha przynajmniej nie da sobie w kasze pluć XD

1

właśnie dziś sie skupiłem specjalnie na nim i jeszcze niekiedy błędy robi . Potencjał duży ale z rok-dwa jeszcze w Benfice powinien być wg mnie.

0

patrząc dzisiaj mecz Eintrachtu vs Benfica można stwierdzić że przed Felixem sporo pracy by wbił się na lvl up....:/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

też lubie gryzaka jakby nie patrzeć pięknie jako zawodnik się rozwinął. Ja osobiście lubię jak zaczyna machać rączkami i jechać po arbitrach wtedy robi się banan u mnie na twarzy :D

1

dlatego najlepiej oglądać zagraniczne kanały za free :]

0

ile w hiszpani jest paszport 2 lata?

1

tez tak sądzę sprowadzą de jonga , de ligta , jakiegoś dziadka na zmiennika dla alby i tyle ewentualnie zmiennik ale lepszy niż Książe dla gryzaka....hajs ze sprzedaży wpadniez Paco,gomesa i prawdopodobnie jeszcze z denisa i Rafy....takze zbilansuje im się troche wydanie hajsu...

0

nom racja

0

niby tak ale Barca woli napastników o innej charakterystyce niż typowa 9

0

zobaczymy ile jeszcze Suarez będzie sezonów grał na poziomie...

26

Leoś poprowadź naszą Barce do triumfu!!!

0

! połowy nie oglądałem bo na live patrzyłem to nie wiedziałem :/

1

ciekawie się zapowiada starcie juniorów z Ajaxów vs Totki z sonem na czele :D

0

ta zatkał by gębe wszystkim niedowiarkom :)

0

ale zrozum że powiedziałem że to lepsza opcja a nie że na siłe go muszą kupić a po drugie Barcy nie interesuje zawodnik typowa 9 tylko ktoś taki co potrafi też zejść ze skrzydła i dlatego wątpie by przyszedł Jović bo u niego kiepsko z typową klepą.

0

haha znalazł się obrońca ich hahaha

0

Rok ma kontraktu sprzedać za 10 baniek niech idzie stąd . Podziękować za to co zrobił i nara :/ 2 Verma ...

1

te jego kolano to ryzyk fizyk:(

1

ah te de lighty tyle się o zawodniku pisze a ciągle de light xd myślałem ze de ligt no cóż niektórzy się nigdy tego nie nauczą xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?