LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sporo będzie zależeć czy też będzie grał dużo i na ile mu zdrowie pozwoli :)
0
fajna sprawa by była zatkał by usta przede wszystkim pelemu za niekiedy głupie komentarze w stronę Leo swoją drogą co Pele wygrał oprócz repre? 4-5 jakiś śmiesznych pucharów w lidze dla ogórów :D a Leo z najlepszymi się mierzy :D
1
też będzie zależeć czy będzie dawał rade po około 50 bramek ładować jak teraz za 2-3 lata :D niby spaceruje sobie to się oszczędza :D
0
Jak myślicie Leo ich przegoni? :D
https://www.meczyki.pl/newsy/leo-messi-dolacza-do-klubu-600-on-i-cristiano-ronaldo-celuja-w-pobicie-rekordu-wszechczasow-sportbuzz/111394-n
0
Ciekaw jestem czy Messi będzie pierwszy w tej klasyfikacji osobiście wszechczasów :D Zależeć niby będzie ile lat jeszcze pogra,z wiekiem strzelectwo też raczej się zmniejszy, będzie mniej strzelał noi będzie coraz bardziej oszczędzany na ważne mecze. Zapraszam do dyskusji :)
https://www.meczyki.pl/newsy/leo-messi-dolacza-do-klubu-600-on-i-cristiano-ronaldo-celuja-w-pobicie-rekordu-wszechczasow-sportbuzz/111394-n
0
wcale bym się nie dziwił :D
0
masz święto nie jedzie :D Mecz będzie prawdopodobnie godny do oglądanie polskiej typowej ekstraklapy ale może przynajmniej paru chłopaków pokaże się . Ja osobiście liczę na Rikiego , Wague i Malcoma
3
pewnie na rezerwie będzie w razie w...
0
i goleador w postaci Księcia :D
2
Będzie wesoło jak Prince na ,,9" :D
2
A kto by nie chciał....
0
wazne ze wynik dobry :)
1
albo sypnie z pare goli jeszcze więcej XD
22
To tylko pokazuje jaka w drużynie jest atmosfera że nawet Suarez mimo że jest ,,9" potrafi podać to jest piękne że nie ma pazerności :) a Alba to każdy wie ...:D
0
Vidal to jest poprostu rewelacja jak przychodził to myślałem że zwiększy się liczba czerwonych a tu zaskoczony jestem gra agresywnie ale nie brutalnie to mnie miło zaskoczył tym. Vidal w odróżnieniu od takiego Busiego potrafi zagrać piłke do przodu czy też strzelić gola. Ten środek pomocy co wymieniłeś miód na serce :D
0
tez mi sie wydaje lepsza kontrola środka by była
3
piękna kariera generała :)
0
wolałbyś gre na Redsów z Cou czy z Arthurem tak z czystej ciekawości pytam :)
0
hahaha :D może eksploduje wkońcu z formą i on :D
26
Oby dał Boatenga będzie wesoło przynajmniej XD
0
a no tak wyleciało mi z głowy dzięki za info :)
0
Ivan powinien odpocząć w weekend patrząc na jego nogę.... a Leo widać że forma z sylwetką jest :D
0
dobre xd :D
1
Ernest to znakomity taktyk potrafi rozpracować rywala też to zauważyłem
0
jeszcze mecz się nie rozpoczął co z cb za kibic od razu łomot....
0
może trener boi się początków jak z United co na początku nas atakowali i woli zabezpieczyć sektory by podmęczyć rywala a Arthur na podmęczonego rywala też jest jakaś opcja
0
wiesz porównanie Arthura i Busiego jest nie na miejscu inna charakterystyka piłkarza inne zadania nie ma z czym porównać....ale racja Busi jak będzie miał dobry dzień to bije na głowę klasa sama w sobie
1
Vidal obstawiam że na boisku to będzie walczył jak za życie uwielbiam typa :D
1
Sergi jak przykryje z Ivanem na spółke Mane jak zrobili to z Vinim to powinno być dobrze. Mane podobne szybkość co Vini.
2
Vini też miał z niego zrobić wiatrak chyba meczu nie oglądałeś wtedy jak zagrał Sergi....