0

sporo będzie zależeć czy też będzie grał dużo i na ile mu zdrowie pozwoli :)

0

fajna sprawa by była zatkał by usta przede wszystkim pelemu za niekiedy głupie komentarze w stronę Leo swoją drogą co Pele wygrał oprócz repre? 4-5 jakiś śmiesznych pucharów w lidze dla ogórów :D a Leo z najlepszymi się mierzy :D

1

też będzie zależeć czy będzie dawał rade po około 50 bramek ładować jak teraz za 2-3 lata :D niby spaceruje sobie to się oszczędza :D

0

Ciekaw jestem czy Messi będzie pierwszy w tej klasyfikacji osobiście wszechczasów :D Zależeć niby będzie ile lat jeszcze pogra,z wiekiem strzelectwo też raczej się zmniejszy, będzie mniej strzelał noi będzie coraz bardziej oszczędzany na ważne mecze. Zapraszam do dyskusji :)
https://www.meczyki.pl/newsy/leo-messi-dolacza-do-klubu-600-on-i-cristiano-ronaldo-celuja-w-pobicie-rekordu-wszechczasow-sportbuzz/111394-n

0

wcale bym się nie dziwił :D

0

masz święto nie jedzie :D Mecz będzie prawdopodobnie godny do oglądanie polskiej typowej ekstraklapy ale może przynajmniej paru chłopaków pokaże się . Ja osobiście liczę na Rikiego , Wague i Malcoma

3

pewnie na rezerwie będzie w razie w...

0

i goleador w postaci Księcia :D

2

Będzie wesoło jak Prince na ,,9" :D

2

A kto by nie chciał....

0

wazne ze wynik dobry :)

1

albo sypnie z pare goli jeszcze więcej XD

22

To tylko pokazuje jaka w drużynie jest atmosfera że nawet Suarez mimo że jest ,,9" potrafi podać to jest piękne że nie ma pazerności :) a Alba to każdy wie ...:D

0

Vidal to jest poprostu rewelacja jak przychodził to myślałem że zwiększy się liczba czerwonych a tu zaskoczony jestem gra agresywnie ale nie brutalnie to mnie miło zaskoczył tym. Vidal w odróżnieniu od takiego Busiego potrafi zagrać piłke do przodu czy też strzelić gola. Ten środek pomocy co wymieniłeś miód na serce :D

0

tez mi sie wydaje lepsza kontrola środka by była

3

piękna kariera generała :)

0

wolałbyś gre na Redsów z Cou czy z Arthurem tak z czystej ciekawości pytam :)

0

hahaha :D może eksploduje wkońcu z formą i on :D

26

Oby dał Boatenga będzie wesoło przynajmniej XD

0

a no tak wyleciało mi z głowy dzięki za info :)

0

Ivan powinien odpocząć w weekend patrząc na jego nogę.... a Leo widać że forma z sylwetką jest :D

0

dobre xd :D

1

Ernest to znakomity taktyk potrafi rozpracować rywala też to zauważyłem

0

jeszcze mecz się nie rozpoczął co z cb za kibic od razu łomot....

0

może trener boi się początków jak z United co na początku nas atakowali i woli zabezpieczyć sektory by podmęczyć rywala a Arthur na podmęczonego rywala też jest jakaś opcja

0

wiesz porównanie Arthura i Busiego jest nie na miejscu inna charakterystyka piłkarza inne zadania nie ma z czym porównać....ale racja Busi jak będzie miał dobry dzień to bije na głowę klasa sama w sobie

1

Vidal obstawiam że na boisku to będzie walczył jak za życie uwielbiam typa :D

1

Sergi jak przykryje z Ivanem na spółke Mane jak zrobili to z Vinim to powinno być dobrze. Mane podobne szybkość co Vini.

2

Vini też miał z niego zrobić wiatrak chyba meczu nie oglądałeś wtedy jak zagrał Sergi....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?