LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zauważ że będzie coraz gorzej i inne kluby będą więcej hajsu wydawać w różnych klubach słabszych bo poprostu jest taniej. I będzie czekanie na lepszych piłkarzy albo po wygaśnięciu kontraktu albo czekaniu na rok przed końcem umowy byle było taniej co zrobić skoro tak działa rynek.:/
6
Dobrze że go nie chcą jest parę argumentów mówiących NIE do niego: po 1 gościu zagrał 1 sezon dobrze i nie wiadomo co będzie w kolejnym i nie ma co ryzykować na kota w worku. 2 argumentem jest jednak odmienny styl grania jego a Suareza on to typowa 9 w stylu Lewego zaś Suarez potrafi ze skrzydła zejść i robił to tak samo w Live , w Barcy zawsze się szua z tego co widze innego typu napastnika , który ma różne cechy w grze a nie 1, po 3 wątpie by chciał być zmiennikiem Suareza przez cały rok. Po 4 nie wiadomo jak długo by mu zajęło zgranie z kolegami i ogarnięcie stylu Barcy. A po 5 nie ma co płacić za tyle za gościa który . Mimo że nie lubie Griezmanna to bym go wolał serio a dlaczego już? 1 argument zna ligę, drugi strzela, trzeci posiada więcej cech niż typowy egzekutor a 4 pare lat strzela gole, ale to moja tylko opinia wiem że znajdą się obrońcy za i przeciw Joviciowi i tak samo z griezmannem. Podkreślam to moja tylko opinia :D
9
zapewnijmy sobie pierw mistrza a potem rotujmy na maxa co najwyżej 2-3 zmiany by nie zajechać zawodników ale bez przesady rytm meczowy też im potrzebny jest.
3
ja rozumiem każdy się może raz czy dwa pomylić ale wkońcu ile można Malcom gra cały sezon a niektórzy się nie nauczyli pisowni nazwiska i z de ligtem to samo a Ajax gra w LM to już choćby z tego powodu każdy powinien go znać ja rozumie jeszcze gdyby jakieś ogony grywał....light to jest cola haha
2
ten Książe to pomyłka jakaś....nw kto na to wpadł....
3
zgadzam się tym bardziej że coraz lepiej rozumie styl Barcy
6
niektórzy nie nauczą się nazwisk i co poradzisz poczekaj az sie znajdą tacy co napiszą de light zamiast de ligt XD
0
haha całe szczęście bo już się obawiałem że coś ze mną nie tak XD
5
też mi się podoba że są materiały z innych lig jak gramy z rywalem w LM to jest świetnie odwalona robota brawa dla tych osób czapki z głów :)
2
Profesjonalne materiały brawa dla was :) !!!
7
czy tylko mnie bawi jak Suarez macha rękoma? :D Albo jak ciśnie po arbitrze XD
5
jeszcze gryzak gdyby w LM strzelał to już całkiem pięknie by było....
0
w sumie jest takie powiedzenie w piłce jak i w życiu :D nie ważne jak się zaczyna ważne jak się kończy :D
1
wiesz tu też można rozkminiać na pare różnic Angielska jest fizyczna piłka a tu masz techniczną czyli jakość gry inna, tu masz większą presję niż w takim Live ( z całym szacunkiem). Tu ma praktycznie graczy światowej połówki wszystko musi być idealne . Styl Barcy a Live też różny . Więc to nie jest takie proste też ogarnąć styl Barcy zobacz ile lat Bale gra w Realu a grał w Totkach i też spora różnica.
3
jeszcze lepsze jest to że zatkał usta ludziom którzy mówili że w tych meczach nie strzela :D To jest piękne poprostu :D
0
to 40 to z 800 goli właduje jak nie więcej :D
2
Nw czy ktoś ma tak jak ja ale jak widze Vidala to od razu banan na twarzy :D
0
a to jest jego 1 sezon ile lat przed chłopakiem a jak już gra ^^
1
nie ma sprawy :]
0
spoko trzeba sobie pomagać tylko po angielsku :)
1
a tu psikus :D
0
masz
http://www.vipleague.bz/fc-barcelona-vs-manchester-united-streaming-link-1
0
http://www.vipleague.bz/fc-barcelona-vs-manchester-united-streaming-link-1
0
A dopiero było gadanie że nie strzela w tych meczach .....zatkał gębe wszystkim
12
Szybki pierun jest
1
haha a na rezerwie jest 2 Messi? xd
2
co nie zmienia faktu ze kazdy się Leo potrafi czepiać a takiego Busiego to nikt....
3
z rozwalonym kinolem raczej mało kto by grał dobrze :/
1
pamiętajmy że to też człowiek zobacz na Busiego jak obniżył loty a nie czepiasz się Leo tylko....
1
teraz nikt sie nie będzie dziwić czemu on nie gra....