LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pikej gorzej od Księcia by napewno nie zagrał jako ŚN :D silny fizycznie jest, przepchnąć takiego gościa 1,9m to powodzenia im bym życzył XD
0
dałem cie do obserwowanych przynajmniej bede wiedział z kim idzie fajnie i na poziomie popisać odnośnie zawodników :)
0
niby tak ale i stare czasem dobre są i potrafią zaskoczyć. :D
1
dzięki za fajną dyskusję :)
0
napastnicy z polskiej w sumie trio akurat z polskich lig wyszło jakie takie więc tragedii nie ma :) A z tych dwóch pozostałych drużyn holenderskich są jakieś większe talenty typu de jong,de ligt jeślichodzi o klasę?
0
znając Ernesta Malcom znowu ława...:(
0
właśnie to smutne że kiedyś potrafili być w juniorach tacy gracze w barcy jak Xavi czy Iniestaa teraz klepiemy biedę w juniorach, zaś teraz są Alenia i Puig i ciekawe czy mogą choć trochę zbliżyć się do wyjadaczy tamtych jak myślisz? A tak z ciekawości interesujesz się ligą holenderską? :)
0
no tak coś tam bedzie kasy z paco jak odejdą jeszcze gomes,rafa i denis to myśleżesumkaza 4 grajków niezła bedzie
1
nie no tragedii w ostatnim oknie nie było taki Vidal za grosze np przyszedł a ile robi na boisku co to 18 mln za takiego gracza jak drobne
0
haha zniżki -80% hahaha
1
gomes regularnie gra w Eertonie jedyne co to martwi Rafa i denis.....
0
może z Ruiza będzie jakiś napastnik co by można z Suarezem rotować :D
0
a jak opchną gomesa ,Rafinhe i denisa to strzał w kollejną dyche :D
0
jeśli Verme nazywasz szrotem to chyba nie znasz się na piłce . On jedynie co to jest dość podatny na urazy ale takie nazywanie gościa , który gra pewnie mimo że nie gra po miesiąc -dwa to jest obrażanie zawodnika, który potrafi dobrze grać....
0
wypożyczenie by mu dobrze zrobiło by się rozwinąć mógł a granie w rezerwach to nie to samo....
0
dobre i to....
5
ja go doceniam i mega szanuje także są wyjątki na tej stronie :)
1
niech zaczną mówić o dembele to ze 30 bramek w sezonie strzeli hahaha :D
0
Wystaczy popatrzeć na szkółkę Barcy i Ajaxu widać sporą różnice w pracy z młodzieżą , gdyby Barcy się udało to mamy zawodników ze szkółki na lata i nie trzeba by było ładowac kupe kasy... tylko pierw trzeba mieć talenty w ekipie XD
0
niestety nie tak łatwo zastąpić starych wyjadaczy co nie ?:D
0
pierwsze co zarząd musi zrobić to podziękować gomesowi,rafinhi i denisowi i jeżeli ewentualnie ktoś z dwójki by odszedł Vidal,Rakitić to widze u niego minuty lub na zmiane z Alenią by mógł wchodzić inaczej lipe widze :(
3
ze sprzedaży gomesa, rafinhi i denisa troche powinniśmy zarobić
8
geniusz co tu gadać xd
5
od razu dajmy całą rezerwe przed meczem z Atletico....
1
też jestem tego zdania ze zmiennik to jakiegoś doświadczonego zawodnika podobnego z umiejętnościami do felipe bo po co gruby hajs płacić za rezerwowego :( a on by się nadawał idealnie podpisać kontrakt na 2 lata i bedzie spokój
3
Kolejne głupoty ..... na co Barcy zmiennik za tyle..... plotki wyssane z palca jeszcze okno się nie rozpoczęło a codziennie kolejne plotki.....
0
masz może jakąś stronę gdzie można te mecze oglądać ?
2
jak paluszki lajkonik haha :D
0
ktoś oglądał ten mecz ? Ktoś się szczególnie wyróżniał?
1
chyba w przepisach jest że jak leci w światło bramki to od razu uznawana jest dla strzelca