2

Pikej gorzej od Księcia by napewno nie zagrał jako ŚN :D silny fizycznie jest, przepchnąć takiego gościa 1,9m to powodzenia im bym życzył XD

0

dałem cie do obserwowanych przynajmniej bede wiedział z kim idzie fajnie i na poziomie popisać odnośnie zawodników :)

0

niby tak ale i stare czasem dobre są i potrafią zaskoczyć. :D

1

dzięki za fajną dyskusję :)

0

napastnicy z polskiej w sumie trio akurat z polskich lig wyszło jakie takie więc tragedii nie ma :) A z tych dwóch pozostałych drużyn holenderskich są jakieś większe talenty typu de jong,de ligt jeślichodzi o klasę?

0

znając Ernesta Malcom znowu ława...:(

0

właśnie to smutne że kiedyś potrafili być w juniorach tacy gracze w barcy jak Xavi czy Iniestaa teraz klepiemy biedę w juniorach, zaś teraz są Alenia i Puig i ciekawe czy mogą choć trochę zbliżyć się do wyjadaczy tamtych jak myślisz? A tak z ciekawości interesujesz się ligą holenderską? :)

0

no tak coś tam bedzie kasy z paco jak odejdą jeszcze gomes,rafa i denis to myśleżesumkaza 4 grajków niezła bedzie

1

nie no tragedii w ostatnim oknie nie było taki Vidal za grosze np przyszedł a ile robi na boisku co to 18 mln za takiego gracza jak drobne

0

haha zniżki -80% hahaha

1

gomes regularnie gra w Eertonie jedyne co to martwi Rafa i denis.....

0

może z Ruiza będzie jakiś napastnik co by można z Suarezem rotować :D

0

a jak opchną gomesa ,Rafinhe i denisa to strzał w kollejną dyche :D

0

jeśli Verme nazywasz szrotem to chyba nie znasz się na piłce . On jedynie co to jest dość podatny na urazy ale takie nazywanie gościa , który gra pewnie mimo że nie gra po miesiąc -dwa to jest obrażanie zawodnika, który potrafi dobrze grać....

0

wypożyczenie by mu dobrze zrobiło by się rozwinąć mógł a granie w rezerwach to nie to samo....

0

dobre i to....

5

ja go doceniam i mega szanuje także są wyjątki na tej stronie :)

1

niech zaczną mówić o dembele to ze 30 bramek w sezonie strzeli hahaha :D

0

Wystaczy popatrzeć na szkółkę Barcy i Ajaxu widać sporą różnice w pracy z młodzieżą , gdyby Barcy się udało to mamy zawodników ze szkółki na lata i nie trzeba by było ładowac kupe kasy... tylko pierw trzeba mieć talenty w ekipie XD

0

niestety nie tak łatwo zastąpić starych wyjadaczy co nie ?:D

0

pierwsze co zarząd musi zrobić to podziękować gomesowi,rafinhi i denisowi i jeżeli ewentualnie ktoś z dwójki by odszedł Vidal,Rakitić to widze u niego minuty lub na zmiane z Alenią by mógł wchodzić inaczej lipe widze :(

3

ze sprzedaży gomesa, rafinhi i denisa troche powinniśmy zarobić

8

geniusz co tu gadać xd

5

od razu dajmy całą rezerwe przed meczem z Atletico....

1

też jestem tego zdania ze zmiennik to jakiegoś doświadczonego zawodnika podobnego z umiejętnościami do felipe bo po co gruby hajs płacić za rezerwowego :( a on by się nadawał idealnie podpisać kontrakt na 2 lata i bedzie spokój

3

Kolejne głupoty ..... na co Barcy zmiennik za tyle..... plotki wyssane z palca jeszcze okno się nie rozpoczęło a codziennie kolejne plotki.....

0

masz może jakąś stronę gdzie można te mecze oglądać ?

2

jak paluszki lajkonik haha :D

0

ktoś oglądał ten mecz ? Ktoś się szczególnie wyróżniał?

1

chyba w przepisach jest że jak leci w światło bramki to od razu uznawana jest dla strzelca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?