1

uwielbiam taki typ piłkarza jak on dusza wojownika nigdy nie boi się wejść ceni sie takich piłkarzy:)

0

może taktyka Ernesta na nast sezon granie 3 obrońcami i 2 na wahadle....

4

jestem ciekaw pojedynku biegowego na 100m Wague kontra Semedo kto by wygrał :D

0

haahahaha

0

szkoła i inne placówki to troche można uznać za więzienie

0

da rade XD

0

Boateng to do czego należy i murillo? :D

0

haha jak gorączke ma :D

2

ogląda ktoś tą ligę i mógłby scharakteryzować jego grę(Felixa)? Będę wdzięczny niezmiernie pozdrawiam :)

0

dżutro :D

2

popatrz na to z innej strony jutro meczycho :)

0

:/ w razie czego tu linka podsyłam zapisz sobie gdzieś bo każde mecze można tam oglądać za free :)
https://estadios.pl/mecze-na-zywo-2,wszystkie

0

na tvp1 jest transmisja :P

0

ile już meczów tak gadane mu było ale zobaczymy może dziś wkońcu bd miał swój dzień:P

1

na 2 połowe walczak sie nada jak znalazł jak bedziemy prowadzić :D

4

Semedo lepszy w obronie ale w ustawianiu się do roberto bije go na głowe każdy zawodnik ma jakieś atuty Roberto gra za to dobrze przeciw Madrytowi mi to wystarcza :D

51

Vidal na 2 połowe się przyda uwielbiam tego typa za jego walke do końca :D

1

Zobaczymy Busi vs Pogba :D Od czegoś jest nasz defensywny pomocnik zobaczymy czy go wyłączy z gry czy Pikej bedzie musiał mu pomóc do spółki z Lengletem :D Oby po zwycięsto wielka Barco!!! :D

0

Suarez wystarczy swoje strzela

2

,,Jest jak pierdołowaty facet, który wieczorem zakłada kostium superbohatera i ratuje miasto."- Hahaha świetny opis poproszę więcej takich porównań w innych meczach co będą :D

0

zauważ np też że złota era zawodników takich XavI ,Iniesta,Puyol minęła . Najllepiej porównać skład La Rochy 2010 a teraz i wyraznie widać jacy zawodnicy odeszli a następcy już tacy nie są co poprzednicy. https://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_%C5%9Awiata_w_Pi%C5%82ce_No%C5%BCnej_2010_(sk%C5%82ady)
Pewna era zawodników odeszła niestety i niewiadomo kiedy znów takie gwiazdy sie pojawią .....

0

teraz tez mogą być piękne czasy -szansa na tryplet!!! :D

0

tylko trailer widoczny

0

rozkłada siły sobie zna swoje ciało w 100% :D

0

owszem zgadzam się ale porównanie benzema- reszta składu to jest przepaść i tam wygląda jakby był gwiazdą przy reszcie kopaczy xd

1

jestem fanem Barcy ale oglądam też mecze Realu i patrze na ich gre i akurat Benzema to jest najlepszy u nich jedynemu coś zależy. Reszta w kulki leci ich kopaczy ładnie mówiąc.

0

no niestety nawet najlepsi odchodzą :(

0

jak to trzeba być dobrym że może cały mecz chodzić az do 1 akcji XD to jest geniusz :)

0

hhahaha Everton i Totkami walczą o tego wybitnego zawodnika no cóż....

0

Ernestowi tego nie zrobi bo by z cały miesiąc opłakiwał go...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?