LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
uwielbiam taki typ piłkarza jak on dusza wojownika nigdy nie boi się wejść ceni sie takich piłkarzy:)
0
może taktyka Ernesta na nast sezon granie 3 obrońcami i 2 na wahadle....
4
jestem ciekaw pojedynku biegowego na 100m Wague kontra Semedo kto by wygrał :D
0
haahahaha
0
szkoła i inne placówki to troche można uznać za więzienie
0
da rade XD
0
Boateng to do czego należy i murillo? :D
0
haha jak gorączke ma :D
2
ogląda ktoś tą ligę i mógłby scharakteryzować jego grę(Felixa)? Będę wdzięczny niezmiernie pozdrawiam :)
0
dżutro :D
2
popatrz na to z innej strony jutro meczycho :)
0
:/ w razie czego tu linka podsyłam zapisz sobie gdzieś bo każde mecze można tam oglądać za free :)
https://estadios.pl/mecze-na-zywo-2,wszystkie
0
na tvp1 jest transmisja :P
0
ile już meczów tak gadane mu było ale zobaczymy może dziś wkońcu bd miał swój dzień:P
1
na 2 połowe walczak sie nada jak znalazł jak bedziemy prowadzić :D
4
Semedo lepszy w obronie ale w ustawianiu się do roberto bije go na głowe każdy zawodnik ma jakieś atuty Roberto gra za to dobrze przeciw Madrytowi mi to wystarcza :D
51
Vidal na 2 połowe się przyda uwielbiam tego typa za jego walke do końca :D
1
Zobaczymy Busi vs Pogba :D Od czegoś jest nasz defensywny pomocnik zobaczymy czy go wyłączy z gry czy Pikej bedzie musiał mu pomóc do spółki z Lengletem :D Oby po zwycięsto wielka Barco!!! :D
0
Suarez wystarczy swoje strzela
2
,,Jest jak pierdołowaty facet, który wieczorem zakłada kostium superbohatera i ratuje miasto."- Hahaha świetny opis poproszę więcej takich porównań w innych meczach co będą :D
0
zauważ np też że złota era zawodników takich XavI ,Iniesta,Puyol minęła . Najllepiej porównać skład La Rochy 2010 a teraz i wyraznie widać jacy zawodnicy odeszli a następcy już tacy nie są co poprzednicy. https://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_%C5%9Awiata_w_Pi%C5%82ce_No%C5%BCnej_2010_(sk%C5%82ady)
Pewna era zawodników odeszła niestety i niewiadomo kiedy znów takie gwiazdy sie pojawią .....
0
teraz tez mogą być piękne czasy -szansa na tryplet!!! :D
0
tylko trailer widoczny
0
rozkłada siły sobie zna swoje ciało w 100% :D
0
owszem zgadzam się ale porównanie benzema- reszta składu to jest przepaść i tam wygląda jakby był gwiazdą przy reszcie kopaczy xd
1
jestem fanem Barcy ale oglądam też mecze Realu i patrze na ich gre i akurat Benzema to jest najlepszy u nich jedynemu coś zależy. Reszta w kulki leci ich kopaczy ładnie mówiąc.
0
no niestety nawet najlepsi odchodzą :(
0
jak to trzeba być dobrym że może cały mecz chodzić az do 1 akcji XD to jest geniusz :)
0
hhahaha Everton i Totkami walczą o tego wybitnego zawodnika no cóż....
0
Ernestowi tego nie zrobi bo by z cały miesiąc opłakiwał go...