LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a proszę bardzo tylko po angielskiemu :D
0
emocje jak na grzybach :]
0
ewentualnie jest nasz książę zamiast niego xd
0
wolałbyś asa Boatenga ? :D
0
http://www.vipleague.bz/deportivo-alaves-vs-barcelona-streaming-link-1
0
jest gryzoń przynajmniej pomacha łapkami to się pośmiejemy :D
0
a co myślisz o wystawianiu Malcoma na wahadle wg cb nadaje się do tej roli czy widzisz w nim jednak bardziej skrzydłowego?
0
wsumie na wahadle to się szubciej zajedzie niż na takim skrzydle co nie?
0
dziena za info :)
0
czyli idzie konkretnie się zajechać....
1
rozkminiam o tym wahadle czy tam zawodnik może sobie pozwolić na więcej zapędów ofensywnych i nie musi wracać do obrony tyle bo ma zabezpieczenie z tyłu? Czy nadal gra się tam w stylu prawego obrońcy. Nie zabardzo orientuję się z zadaniami wahadła czy to coś jak PO czy jednak co innego . Jakby ktoś kulturalnie potrafił wytłumaczyć to będe wdzięczny :D Pozdrawiam.
0
albo Alenia od minuty wsumie jak nie teraz to kiedy ma zagrać :D
0
Alenia może dostanie szanse jemu też minuty się przydadzą więc luz :D
1
tak chcesz oszczędzać Leo na Live od razu hat trick? XD nie no żartuje ale fajnie by było ^^
30
Ernest ty wiesz wszystko najlepiej porozkładaj siły chłopakom tak by nie byli zmęczeni na Live. I lećmy po tryplet VeB!!!
0
Ja to zawsze wiedziałem ^^
0
masche robił też swoje
0
człowiek -okulary :D
2
groszę za tego wojownika to jak drobne na piwo :) patrząc na współczesny rynek. Brakowało kogoś po odejściu Puuyola z charyzmą,walką i sercem na boisku . Pitbull spuszczony ze smyczy to jak pomsta do nieba dla rywali .Jego transfer to był strzał w ,,10" Jestem jak najbardziej za tym by dostał kontrakt na rok dłużej :D
0
przykład Bale masz najlepszy....Poczytaj o ich kulturze to się tego i owego dowiesz....
1
Angole słabo grają w lidze Hiszpańskiej .....i jeszcze języka im się nie chce uczyć....
0
haha :D
0
chyba ze 2 bądz 3 strzelił top
5
po co taki język od razu.... zachowujmy się jak dorośli a nie jak osoby które prowokować tylko potrafią....
3
z tą różnicą że Benz nawalił ogórkom a gryzoń top drużynom
1
Mi się wydaje że z tego co widzę to Ernest im każe wygrać jak najmniejszym nakładem sił tak by się nie zajechać bo widać że biegają na 50%.
3
mi się wydaje że grają na 50% by się nie zajechać. Pewno im Ernest kazał grać tak żeby tylko wygrać
0
bawisz się w kobietę kiedy ma te ,,dni" ? :D
0
szukasz dziury w całym jak kobieta co ma te ,,dni" :D
4
Cou coraz lepiej zaczynasz grać brakuje mi u Cb większej pewności przy podejmowaniu niektórych decyzji bo widać że się jeszcze boisz tego. Jestem z tb i zbuduj forme na końcowe mecze sezonu VeB!!! :D