0

a proszę bardzo tylko po angielskiemu :D

0

emocje jak na grzybach :]

0

ewentualnie jest nasz książę zamiast niego xd

0

wolałbyś asa Boatenga ? :D

0

jest gryzoń przynajmniej pomacha łapkami to się pośmiejemy :D

0

a co myślisz o wystawianiu Malcoma na wahadle wg cb nadaje się do tej roli czy widzisz w nim jednak bardziej skrzydłowego?

0

wsumie na wahadle to się szubciej zajedzie niż na takim skrzydle co nie?

0

dziena za info :)

0

czyli idzie konkretnie się zajechać....

1

rozkminiam o tym wahadle czy tam zawodnik może sobie pozwolić na więcej zapędów ofensywnych i nie musi wracać do obrony tyle bo ma zabezpieczenie z tyłu? Czy nadal gra się tam w stylu prawego obrońcy. Nie zabardzo orientuję się z zadaniami wahadła czy to coś jak PO czy jednak co innego . Jakby ktoś kulturalnie potrafił wytłumaczyć to będe wdzięczny :D Pozdrawiam.

0

albo Alenia od minuty wsumie jak nie teraz to kiedy ma zagrać :D

0

Alenia może dostanie szanse jemu też minuty się przydadzą więc luz :D

1

tak chcesz oszczędzać Leo na Live od razu hat trick? XD nie no żartuje ale fajnie by było ^^

30

Ernest ty wiesz wszystko najlepiej porozkładaj siły chłopakom tak by nie byli zmęczeni na Live. I lećmy po tryplet VeB!!!

0

Ja to zawsze wiedziałem ^^

0

masche robił też swoje

0

człowiek -okulary :D

2

groszę za tego wojownika to jak drobne na piwo :) patrząc na współczesny rynek. Brakowało kogoś po odejściu Puuyola z charyzmą,walką i sercem na boisku . Pitbull spuszczony ze smyczy to jak pomsta do nieba dla rywali .Jego transfer to był strzał w ,,10" Jestem jak najbardziej za tym by dostał kontrakt na rok dłużej :D

0

przykład Bale masz najlepszy....Poczytaj o ich kulturze to się tego i owego dowiesz....

1

Angole słabo grają w lidze Hiszpańskiej .....i jeszcze języka im się nie chce uczyć....

0

haha :D

0

chyba ze 2 bądz 3 strzelił top

5

po co taki język od razu.... zachowujmy się jak dorośli a nie jak osoby które prowokować tylko potrafią....

3

z tą różnicą że Benz nawalił ogórkom a gryzoń top drużynom

1

Mi się wydaje że z tego co widzę to Ernest im każe wygrać jak najmniejszym nakładem sił tak by się nie zajechać bo widać że biegają na 50%.

3

mi się wydaje że grają na 50% by się nie zajechać. Pewno im Ernest kazał grać tak żeby tylko wygrać

0

bawisz się w kobietę kiedy ma te ,,dni" ? :D

0

szukasz dziury w całym jak kobieta co ma te ,,dni" :D

4

Cou coraz lepiej zaczynasz grać brakuje mi u Cb większej pewności przy podejmowaniu niektórych decyzji bo widać że się jeszcze boisz tego. Jestem z tb i zbuduj forme na końcowe mecze sezonu VeB!!! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?