0

Ernestowi tego nie zrobi bo by z cały miesiąc opłakiwał go...

0

wiesz że nie wróci gomes ? co nie? :D

5

Messi i tak się oszczędza i sobie chodzi ale wie kiedy przyśpieszyć także Leo niech gra :D

0

tak chciałbym aby zakończył kariere tu gdzie ją rozpoczynał :)

0

jak na grubaska potrafi rywala zaskoczyć :D

3

bez problemu mogliby z niego zrobić konsultanta lub trenera pomocników sporo nauki mógłby wnieść młodzikom:)

0

tym bardziej że facet nie raznam tyłki uratował i uratuje zapewne więc hajs mu sie należy

0

moze ktos go wezmie za 10-15....

0

dolicz hajs za Alcasera bo go wykupią + za gomesa +rafe i denisa to coś sie zwróci za nich :D

3

znajc go to sami po 30tce haha

0

ale Ernest lubi 30 latków haha :D za Willima dostał Malcoma to tamten wcale nie gra praktycznie hahaha strach co by było z Joviciem xd

0

Todibo raczej odejdzie na wyp. bo wątpie by chciał ogony grać. Rakieta zostanie bo Ernest go kocha i nie puści go :) a Umtiti niewiadoma

0

Dobre i przyjemne dla oka opisy a także wiarygodne oceny brawa :)

0

właśnie zamiast Cou powinien grać bo lepiej sie spisuje

0

nw szkoda że nasi nie robią z nimi takich interesów np jak ogrywanie diamencików z Barcy B i płacenie za wyszkolenie przez 2 lata czyli jakieś nw przypuśćmy 10mln . Nw czy to jest zgodne z prawem w Hiszpanii bo nie znam tam prawa ale oddawanie zawodników do wypożyczeń i płacenie Ajaxowi za zrobienie z najbardziej obiecujących- diamencików dla wszystkich wyszło by na dobre :D Ajax by skorzystał(grajki na poziomie) na tym i przy okazji by hajs zarobili na wytrenowaniu wg mnie strzał w 10tke by dla nas był :D i za 2 lata by więcej napewno umieli niż z Barcy B :D

0

:D

8

Chodzi o to, żeby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika.

– Kazimierz Górski

0

tez jestem tego zdania

2

ja jestem tylko ciekaw kto w nim widział to ,,coś" by go tutaj sprowadzać....

0

np gomes,douglas ? :D

2

wszyscy wiemy jak daje szanse młodym....

4

każdy piłkarz ma dołek formy

0

Busi to niestety od 2 lat zjechał z poziomem swojej gry tylko pare meczy gra w sezonie dobrze reszta przeciętnie albo słabo :(

1

bo tak będzie też doceniam jego klasę , myślę że większość ludzi widzi że za niego mało kto gra w 1 składzie i że jest tzw ,,pupilkiem Ernesta" ale grać potrafi co niejednokrotnie powtarzał.

0

może Ernestowi dni się pomyliły....

2

Ernest udaje na 1 mecz że Rakieta nie jest jego pupilkiem ale tylko na 1 mecz :D

39

bardzo dobrze Ernest :) Cieszy wyjątkowy brak Leo bo sobie odpocznie chłopina i ewentualnie wejdzie w drugiej połowie i brawo wkońcu Malcom :) Teraz tylko po zwycięstwo VISCA EL BARCA!!!! :)

0

nie oto chodzi mi bo i tak on odejdzie i tak ale nazywanie go szrotem to troche obraza myśle dla niego bo zawsze jak grał to grał dobrze prędzej szrotem można nazwać gomesa czy denisa albo rafinhe ale on akurat dobrze grywał oto mi chodzi :D

8

Brakowało mi tego że Marca też uznała uff wkońcu w nocy zasnę.... :D

0

dobre dobre ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?