0

40 baniek to niewiele jak gracz wpali jakaś alternatywa na przyszłość messi wiecznie grać nie będzie niestety :/ jak wypali to 40 baniek to grosze

1

Jeżeli kupią go za 40 baniek to można powiedzieć że to grosze jak na dzisiejszy rynek hmmm lenglet,arthur po dobrej cenie jeszcze malcom no prosze idzie młodych zawodników ogarniętych za godne pieniądze ściągnąć tylko ciekaw ile zajmie im zgranie..... Noi kolejne pytanie mi sie nasuwa skoro umią kupić zawodników za dobre pieniądze czemu nic nie umią sprzedać.....noi czy coś sprzedadzą bo cały czas przybywają gracze a nasi tylko wypożyczają xd
Visca el Barca!!!!

0

haha dobre :P xdddd

0

nic nie pozostaje tylko płacz jak się widzi co ten zarząd robi....

1

nie chce nic mówić ale deulofeu,munir i paru innych też mieli być przyszłością drużyny a wszyscy wiemy jak wyszło :/

0

gościu pokazał że i w takim wieku można grać w reprezentacji nie to co niektórzy 30-32 lata i koniec kariery. Za to ma szacun u mnie :)

0

Thiago to szklanka no nw czy to byłby dobry pomysł...:/ drugi Verma by był

0

to jeszcze mi pwowiedz czemu real umie sprzedawać za godziwe pieniądze a my albo wypożyczenia albo grosze dostajemy .....

0

właśnie i to jest przykre że taki Madryt umie sprzedawać tylko nie my :/

0

Real umie słabszych zawodników jakoś selnąć tylko nie barca :/

5

na zasadzie wypożyczenia będzie 100% niechcianych zawodników . Nic a nic nie potrafią sprzedać..... o ile douglasa to jeszcze rozumiem bo nic nie warty tak reszte piłkarzy co mamy powinniśmy sprzedać za godziwe pieniądze co sie jednak nie stanie bo albo wypożyczenie albo za grosze sprzedamy.... o ile kocham Barce jako klub to jednak zazdroszczę niestety madrytowi inteligencji przy sprzedaży i jest to coś co brakuje od dawien dawna a przydał by się facet jakiś kumaty i z jajami co potrafi porządnie sprzedać a nie wszyscy z nas się śmieją że nie umiemy sprzedać :/
Visca el Barca! :)

0

nw czemu mają problem ze sprzedażą niby Barca i Real rywalizują ale w kwestii Mdrytu to jedno mają lepiej mianowicie sprzedaż i to smutne :/

0

ciekawe kiedy zaczną wkońcu sprzedawać te swoje czarne perły....hmmm

0

co niestety krystynka ja sam osobiście kocham Barce ale piłkarsko krystyna to jednak legenda więc szacunek mu się należy :P PS Żeby nie było jestem fanem Barcy a nie hala dzieci :D ale Ronaldinho to był magik :)

0

tylko o ile dostanie szanse gry w 1 składzie bo jednak każdy bardziej klub woli stawiać na swoich niż na wypożyczonych grajków

0

no tak ale lepiej chyba go definitywnie sprzedać i pare groszy dostać niż wypożyczać go bez końca do końca jego kontaktu jak douglasa a z chłopa nic nie będzie raczej....:/

1

tu bardziej potrzebny byłby ktoś kreatywny i szybki w podejmowaniu decyzji pogba prócz siły i przeglądu pola czy ja wiem czy jest wystarczająco kreatywny jak na Barce? hmmm.... po 2 on potrafi grać mecze bez spiny raz gra dobrze a drugi gra piach .... bardziej wolałbym eriksena niż pogbe szczerze mówiąc....

1

Telenowela z gomesem ciąg dalszy na koniec u nas zostanie lub wypożyczenie jak to nasz genialny zarząd potrafi......

0

no niestety każdy wielki piłkarz odchodzi z wiekiem co to będzie jak LEO odejdzie :/

0

też jestem zdania że thiago nie przyda się bo to 2 szklanka i 50% swojego czasu jak nie więcej przesiedzi w gabinetach niczym Verma

0

jeszcze na koniec pójdzie na wypożyczenie albo zostanie jak zawsze :P

0

niech działają chłopcy może w szeregach ktoś ciekawy wyjdzie :P

2

ciekawe ile z tego szrotu zejdzie jak myślicie?

0

ok dzięki za info

0

podziwiam faceta za tyle biegania i szybką regeneracje i dobre występy w meczach

0

czyli też umtiti też z rakiticiem i dembele ?

0

zawsze można vidala dać na PO jak myślisz??

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

ciekawe ile zawodników 1 składu będzie już gotowych na gampera :) i ilu młodych dostanie szanse :P

1

no nw czy potrzebna nam druga szklanka .... już Verma jest....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?