LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na mnie też zrobił pozytywne zaskoczenie byle kontuzje go omijały bo inaczej lipa będzie :/
0
z tego co widzę w transfermarkt to lepiej żeby go sprzedali bo za rok odejdzie za darmo ma rok kontraktu na transfermarkt
https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/kader/verein/131
0
właśnie to paszporty będą zmorą na następne okno bo jesli i mina i Marlon wrócą to i tak nie ma dla nich miejsca bo 3 paszporty zarezerwowane :/
2
To jest dobry i niedobry deal bo dobry że barca może otrzymać korzysci finansowe albo z dopłaty albo z next transfery zaś minus taki że problem jest z paszportami i nawet obstawiam że w następnym sezonie też tak może być Bo i Artur i Malcom sobie ich nie załatwią :/ Dziwi mnie że Vidal nie ma paszportu chociaż grał sporo w niemczech w Leverkoosen i Monachium. Orientuje się ktoś czy może załatwić sobie czy nie i ile mu ewentualnie brakuje . Pozdrawiam
Visca el Barca.
0
Malcolm mi kogoś przypomina z twarzy macie pomysły kogo? :D
2
Z Puig może być całkiem niezły gracz o ile będzie się dalej tak rozwijał :D
0
i jak mu szło?
0
ja bym chciał zobaczyć sergi roberto na pozycji busiego jak gra :D
0
jaką mają stronę to sam wejde zobaczyć XD
4
Tak od razu lepiej będzie mi się spało :D
0
hahaha dobre + dla cb :D
0
vidal wątpie ktoś tu pisał że w Niemczech to kupe lat trzeba grać żeby nabyć z kolei i artur i marlon są zbyt krótko
0
owszem zobaczymy czy natura go obdarzyła w mocną psychike bo inaczej będzie jak z gomesem :/
0
ciężko może być z paszportami dla miny i marlona więc lipa troche :/
4
noi puig fajnie przyśpiesza akcje może coś będzie mieć z iniesty :)
0
Alcacer dno i kupa mułu niech się go pozbędą 0 zaangażowania
0
Umtiti :O
0
Leoś i 2:0 :D
0
jak pograją z miesiąc -dwa lepiej będą grać bo lepsze zgranie bedzie
1
Munir gra piach..... Roberto fajnie aktywny na boku dużo mniej aktywny miranda. Vidal kartka haha
0
Malcom fajnie uderzył :D
1
nie gadaj głupot xd
0
o której mecz ma się zacząć?
0
z tymi kozackimi pomocnikami to bezsens . Można wyszukać pierw talent i wtedy go oszlifować i po co przepłacać albo też na szkółke postawić .
6
To prawda wcale się nie dziwię że Messi ma dość gry dla kadry. Postawmy się w jego sytuacji . Być ciągle krytykowanym za grę całego zespołu. Każdy widzi winę tylko messiego a gra 11 piłkarzy a nie 1 . Po drugie on uratował tyłki całej repre argentyny i wprowadził ich na MŚ i strzelił 3 gole z tego co pamiętam a i tak jest winny. Jak messi ma jednocześnie kreować gre i jednocześnie strzelać? Może niech wypowiedzą się lepiej że argentyna nie ma żadnych kreatorów środka w stylu no nie wiem cou czy eriksena czy iniesty bądz xaviego? Przy całym szacunku ale masche ma 34 lata on nie kreuje takiej gry tylko typ walczaka o piłke a Banega to nie poziom tych 2 wymienionych a biglia to kolejny defensywny. Samego messiego nie winiłbym i rozumiem jego myśli a pewno myśli coś w tym stylu ,, jak jestem ciągle winny i słabo gram to po co mam grać niech grają beze mnie skoro zawsze słaby jestem" Tak to zawsze jest że nikt nie docenia tego co zrobił dla nich bo sam im awans zapewnił a tylko judasze umią po nim cisnąć . Tak samo z Lewym jechany że słabo gra a w Bayernie po 3 gole strzela. Każdy normalny piłkarz musi mieć zawodników na odpowiednim poziomie już o trenerze nie wspomne. Geniusz Messiego może się obudzić w każdym momencie ale on też jest człowiekim , odczuwa zmęczenie , mentalność i rosnącą presje. Wiadome jest że nie wszystkie mecze wytrzyma fizycznie i psychicznie ale nikt tego nie rozumie i to jest smutne. :/ i co najgorsze wina zawsze spada na jego a nie całą repre a gra się w 11 a nie w 1.... :/
Visca el Barca
0
lepiej się go pozbyć bo tylko będzie brac tygodniówke a grac nie bedzie wcale
0
alena to taki bardziej gość z kreatywnością? Czy coś w stylu przerwania akcji rozegrania? Nie oglądam barcy b. Może coś z niego bylo?
0
Vidal emeryt wiem że coś w stylu paulinho ale przerwać pare kontr by umiał napewno zresztą to wojownik nie odpuści do końca zaś z 2 strony ciekaw jestem jak by sobie roberto na pozycji busiego poradził. Zresztą wątpie czy w ogóle będzie grał samper skoro taka konkurencja w pomocy....
4
zwykły dupek się zachowuje a na to że cały czas po nim cisną to już jest w porządku . Nw jak ty byś się czuł tak jak messi obwiniany za grę całej drużyny a jemu się tam zawsze obrywa najwięcej . Lewy w Polsce też jest jechany a że cała reprezentacja gra piach na to nikt nie patrzy. .... Ale jak trwoga to messi .... skoro Argentyna ma taki świetny atak to poradzi sobie bez Leo .... bo jak on zawsze tam słabo niby gra ale na to że on im sam zapewnił awans do MŚ nikt na to nie patrzy. Smutne jest to że ty jak ci sezonowcy patrzysz na gre messiego i nie zdajesz sobie sprawy że gra 11 a nie 1 zawodnik. Gra się zespołowo a nie indywidualnie. Co messi ma w Argentynie rozgrywać i strzelać? Może sam do sb ma podawać? Zobacz jak cała repre Argentyny gra .... Zobacz na ogórka Cabbalero .... obrona dramat .... w pomocy kto miał rozgrywać defensywny mascherano 34 lata? Oprócz ataku argentyna ma syf drużyne taka prawda i w dodatku ogórek cabbalero na bramce....:/
2
Akurat Samper jak i Denis sobie mogą pójść bo po 1 mało meczy zagrają, po 2 duża konkurencja w pomocy a po 3 są za słabi na barce fajnie jakby się udało jeszcze pozbyć kogoś z dwójki Munir/ Paco.