0

hahahaha

3

Tak samo kontuzja nagle jak gomes, denis byle siedzieć a nigdzie nie isć . Co 3 dostali przed zamknięciem okna co zbieg okoliczności by nie zostać sprzedaym? :D

0

zgadzam się każdy z nich dołozył cegiełke do tego.

0

nie ma kreowania oprócz cou i messiego którys kontuzje dostanie i lipa

2

Powtórze jeszcze raz co będzie bez messiego ..... :/ Dobrze że Cou jest bo kreatywności to oprócz 2 zawodników nie ma . Co będzie jak Cou dostanie kontuzje :/

0

10 cm messi gdyby miał celownik w bok by miał hat tricka :)

0

Pare meczy i może będzie miał spory udział bo sie rozkręca powoli :)

1

Geniusz poprostu

3

Mimo że cenie Suareza i doceniam jednego z najlepszych strzelców dla Barcy w historii ale dziś gra poprostu słabo . Bez formy niestety jest :/

0

Ter stegen spokój brawo :))

0

Oby mam taką nadzieje

1

Co to będzie jak messi zakończy kariere ....:/

0

Ta 1 połówka wyglądała jakby grali w dziadka xd tak sobie klepali xd

3

szybkości w rozgrywaniu ataku i zapewne skuteczności :)

1

Ta gra takie klepanie bez celu musi cou wejść :/

0

Robi się szpital.... :/

0

na to wychodzi ALE WYMYŚLILI....

0

:O

0

:D

0

no jak ktoś ma canal+ a nie ma eleven to dobry link i do meczu w necie jakiś :D

7

i bardzo dobrze że messi zrobił przerwe bo oni tylko krytykować go potrafią wkońcu nie wytrzymał niech sobie radzą sami xd Takie powiedzenie mi się przypomina jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. :D

0

ale też nie gimbaza

0

Karuzela zaczyna się niczym z gomesem obaj cwani są XD

0

może wypożyczą jak gomesa :D

0

cwany niczym gomes

0

lipa bo i tak przez rok nie pogra zbytnio :/

0

Można ładniejszym językiem napisać a nie obrażać . Widać twoje bogate słownictwo bo ładniej napisać nie potrafisz. Brawo

0

wejdz w wikipedia i luknij sobie pare ładnych lat tam grał z przerwami
https://pl.wikipedia.org/wiki/Arturo_Vidal

2

Te polskie drużyny w LE grają jak Polska krótko szaro i do dupy xdddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?