LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jednego nie czaje jak to jest że nasi potrafią fajnie grać i z takim Realem wygrać bez messiego a tu nikt nie może Arthura zastąpić...tego nie czaje bez Messiego potrafili zagrać a tu nie potrafią 1 piłkarza zastąpic :/
0
VIdal też nie Paulinho niestety :/ sama walka jest dobra gdy prowadzisz 2-3 :0 i na ostatnie 20 minut taki zawodnik się nadaje a tu kreatywnych zawodników nie ma :/
0
nigdy bym nie pomyślał że nikt nie będzie z pomocników potrafił przyśpieszyć gry pod nieobecność Arthura :/ VIDAL to nie Paulinho niestety :/.... Arthur po sezonie to zaraz po Leo będzie 2 do ustalania składu na mecze.....
0
Vidal out słaby mecz cou do środka i za Vidala Dembele/ Malcom inaczej nici bedą ....niewiadomo jak u Dembele tez z formą.... ale nigdy bym nie pomyślał że nikt z pomocy nie potrafi przyśpieszyć gry co jest mega smutne :/.....
1
i kogo dasz za roberto ? A na lewej kto? Bardziej potrzebny ktoś kto napędzi gre a nie defensywnych zmieniaj.... pomyśl troche....
0
Ta gra do tyłu to dramat 0 kreatywności :/
0
http://assia.tv/live2/mix-sport7/?lang=pl
0
Link dla chętnych
http://assia.tv/live2/mix-sport7/?lang=pl
0
ma ktoś linka co nie muli może? :)
7
człowiek żelazne płuca wszędzie zagra :D ^^
0
:)
0
nigdy próbowany nie był co szkodzi pokombinować :D vidal ,malcolma tez można pokombinować :) może tyle co albo nie będą się podłańczać ale potrafią defensywnie grać sporo odbiorów mogą mieć :) nie mówie na dobre zespoły ale na słabsze pokombinować :)
0
można by go dać na LO zawsze jakies minuty by zgarniał a Alba by odpoczywać mógł; w sumie gdyby też dobrze sobie radził na LO mógł by być fajny zmiennik dla Alby zawsze można z nim pokombinować na słabsze ekipy :)
0
Jest sporo graczy z defensywnymi możliwościami :) można by pokombinować z Malcolmem, Busim lub Vidalem na lewej obronie nigdy niewiadomo jakie talenty w ich drzemią :) Nawet żelazne płuca Barcy w postaci Rakiety można by przetestować gorzej napewno nie będzie :) na słabsze drużyny pokombinować można :)
0
dziękuje za informacje :)
0
a jak zdokładnością jego zagrań? I odbiory u niego dobrze z tym stoi on? :)
1
a charakterystyką kogo z Barcy 1 zespołu najbardziej przypomina? Bede wdzięczny za odpowiedz :)
0
jego sytuacja martwi nie tylko sztab szkoleniowy ale przede wszystkim kibiców jak możliwe jest by piłkarz tak sie popsuł ....:/
1
to że to była pomyślona i przeprowadzona operacja sprowadzenia tego zawodnika świadczy o dobrej obserwacji co z pewnością cieszy :)
0
jak sie okazuje można sprowadzić świetnego grajka na lata i nie trzeba płacić astronomicznych kwot :) BRAWO zarząd ^^
1
a chłopak gra dopiero 1 sezon co to za 8-10 lat bedzie jaką renome sobie może wyrobić :) Drzwi stoją kariery przed nim otworem :)
2
Rakieta- żelazne płuca FC Barcelony :D
0
rakieta -żelazne płuca Fc Barcelony ^^
0
dobre^^
0
jestem fanem Barcy ale no nw czy niesłusznie z madrytem wygrał lige mistrzów, chorwacja zobacz gdzie zaszła więcej zrobił niż Krysia taka prawda....i grał też znakomicie na mistrzostwach...
0
suarez irytuje i tyle ale strzelić też potrafi gorzej będzie ze znalezieniem typowej 9 bo jest sporo skrzydłowych co mogą grać na pozycji Suareza ale to nie to samo co klasowa 9 :/ siła fizyczna też robi swoje....
5
a chłopak 1 sezon tylko gra a już jaką marke sobie wyrobił pomyśl jak utrzyma forme przez 8-10 lat jaką renome sobie wyrobi tu :)
0
miłej nocy 3maj się :)
2
jeszcze stworzy legendarne trio w środku pola ^^
2
nom Piqeta zapomniałem też dodać zgadzam się ostatnie mecze gra na wysokim poziomie co z pewnością cieszy najgorsze jest jedno co się stało z Cou ..... był zawodnik ...nie ma zawodnika....:/