0

jednego nie czaje jak to jest że nasi potrafią fajnie grać i z takim Realem wygrać bez messiego a tu nikt nie może Arthura zastąpić...tego nie czaje bez Messiego potrafili zagrać a tu nie potrafią 1 piłkarza zastąpic :/

0

VIdal też nie Paulinho niestety :/ sama walka jest dobra gdy prowadzisz 2-3 :0 i na ostatnie 20 minut taki zawodnik się nadaje a tu kreatywnych zawodników nie ma :/

0

nigdy bym nie pomyślał że nikt nie będzie z pomocników potrafił przyśpieszyć gry pod nieobecność Arthura :/ VIDAL to nie Paulinho niestety :/.... Arthur po sezonie to zaraz po Leo będzie 2 do ustalania składu na mecze.....

0

Vidal out słaby mecz cou do środka i za Vidala Dembele/ Malcom inaczej nici bedą ....niewiadomo jak u Dembele tez z formą.... ale nigdy bym nie pomyślał że nikt z pomocy nie potrafi przyśpieszyć gry co jest mega smutne :/.....

1

i kogo dasz za roberto ? A na lewej kto? Bardziej potrzebny ktoś kto napędzi gre a nie defensywnych zmieniaj.... pomyśl troche....

0

Ta gra do tyłu to dramat 0 kreatywności :/

0

0

ma ktoś linka co nie muli może? :)

7

człowiek żelazne płuca wszędzie zagra :D ^^

0

:)

0

nigdy próbowany nie był co szkodzi pokombinować :D vidal ,malcolma tez można pokombinować :) może tyle co albo nie będą się podłańczać ale potrafią defensywnie grać sporo odbiorów mogą mieć :) nie mówie na dobre zespoły ale na słabsze pokombinować :)

0

można by go dać na LO zawsze jakies minuty by zgarniał a Alba by odpoczywać mógł; w sumie gdyby też dobrze sobie radził na LO mógł by być fajny zmiennik dla Alby zawsze można z nim pokombinować na słabsze ekipy :)

0

Jest sporo graczy z defensywnymi możliwościami :) można by pokombinować z Malcolmem, Busim lub Vidalem na lewej obronie nigdy niewiadomo jakie talenty w ich drzemią :) Nawet żelazne płuca Barcy w postaci Rakiety można by przetestować gorzej napewno nie będzie :) na słabsze drużyny pokombinować można :)

0

dziękuje za informacje :)

0

a jak zdokładnością jego zagrań? I odbiory u niego dobrze z tym stoi on? :)

1

a charakterystyką kogo z Barcy 1 zespołu najbardziej przypomina? Bede wdzięczny za odpowiedz :)

0

jego sytuacja martwi nie tylko sztab szkoleniowy ale przede wszystkim kibiców jak możliwe jest by piłkarz tak sie popsuł ....:/

1

to że to była pomyślona i przeprowadzona operacja sprowadzenia tego zawodnika świadczy o dobrej obserwacji co z pewnością cieszy :)

0

jak sie okazuje można sprowadzić świetnego grajka na lata i nie trzeba płacić astronomicznych kwot :) BRAWO zarząd ^^

1

a chłopak gra dopiero 1 sezon co to za 8-10 lat bedzie jaką renome sobie może wyrobić :) Drzwi stoją kariery przed nim otworem :)

2

Rakieta- żelazne płuca FC Barcelony :D

0

rakieta -żelazne płuca Fc Barcelony ^^

0

dobre^^

0

jestem fanem Barcy ale no nw czy niesłusznie z madrytem wygrał lige mistrzów, chorwacja zobacz gdzie zaszła więcej zrobił niż Krysia taka prawda....i grał też znakomicie na mistrzostwach...

0

suarez irytuje i tyle ale strzelić też potrafi gorzej będzie ze znalezieniem typowej 9 bo jest sporo skrzydłowych co mogą grać na pozycji Suareza ale to nie to samo co klasowa 9 :/ siła fizyczna też robi swoje....

5

a chłopak 1 sezon tylko gra a już jaką marke sobie wyrobił pomyśl jak utrzyma forme przez 8-10 lat jaką renome sobie wyrobi tu :)

0

miłej nocy 3maj się :)

2

jeszcze stworzy legendarne trio w środku pola ^^

2

nom Piqeta zapomniałem też dodać zgadzam się ostatnie mecze gra na wysokim poziomie co z pewnością cieszy najgorsze jest jedno co się stało z Cou ..... był zawodnik ...nie ma zawodnika....:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?