1

haha gorzej jak juniorka zacznie go z ławki wygryzać :D

0

napewno cieszy forma Busiego , który ładnie w paru akcjach sie zachował a jak ma forme wiadomo nie ma sobie równych. Artur świetne zawody i dobrze ,że Ernesto wkońcu dał szanse chłopakowi Malcomowi w takim meczu , a takimi meczami zyskuje się zaufanie u trenera. Semede też robił swoje na prawej stronie . Nie wiem czemu ale coś mi u Cou brakuje , może duzo strzelać goli ale to i tak nie on bo tej magii brakuje....Fajnie ,że wpuścił wojownika VIdala , też troche poprzerywał akcji rywala. Cieszą minuty dla młodego Aleni, który fajnie że coraz bardziej widoczny jest na murawie:) Ogólnie fajny mecz szkoda ,że nie ma wygranej ale remis też zły nie jest . Ogólnie zmiany fajne i cieszy , że Ernest je przemyślał :)

2

Vidal to sie nie pierdzieli karton :D

0

jako zmiennik mógłby troche odciążyć albe a gorzej niż semedo albo roberto napewno nie zagrałby on :)

1

wzajemnie miłego wieczoru :)

0

Ciekaw jestem kto z tej trójki byłby najszybszy Rakitić , Busi czy może Vidal :D tak dużo pomocników ,którzy mają zadania defensywne ,że może któryś by sie nadał dla zmiennika dla Jordiego. Nigdy nie wiadomo jakie talenty w nich drzemią :D osobiście pokombinowałbym jeszcze malcomem w miejsce jordiego by ten mógł odetchnąć. W sumie obaj by zyskali jordi by odpoczął malcom by zyskał minuty. Dziwię się że trener nie postarał się z nim porobić jak u Piszczka gdzie na różnych pozycjach grywał a dobry poziom prezentował.

0

nie każdy mecz tak zagrają....:/

1

Piqeja raczej nie sprzedadzą on do końca kontraktu bedzie grał

15

Zawsze na stoperze może zagrać Rakitić człowiek żelazne płuca ^^ :D

0

dzięki wielkie :)

0

dzięki za opis jego gry :)

0

dziękuje za artykuł :)

0

Nie oglądam zbytnio Ajaxu, jak go można opisać coś w stylu Busquetsa czy może prezentuje granie w pomocy coś do Rakiety czy Vidala? hmmm bede wdzięczny o jakieś info o jego grze bo słabo ligą holenderską się interesuje :/ Z góry dzięki za jakieś info . Pozdrawiam :)

0

haha dobre ^^

0

może wróci do Barcy i stworzy legendarne Trio :D ^^

0

może Semedo źle sie poczuł ....

0

pewno się obudził po tym strzale XD ^^

1

pewnie w następnym meczu też zagra Alba limit kartonów

0

Dokładnie i musimy pamiętać że była Barca 2 w plecy także patrząc na to odrobić odrobili a 1 punkt zawsze lepszy niż 0 :)

0

Też nie czaje ludzi po 1 myślenie że zawodnicy wcale nie odczuwają zmęczenia i mogą mieć dołek formy też jest ciekawe, że nikt tego nie rozumie .... Przecież to też ludzie ,ale racja zgadzam się swoje zrobili odwrócili mecz dzięki LEO . A kibice wypominali Ernestowi że zmian sezon temu nie robił to sie bawi i zmienia kiedy chce XDDD a, że skutek wiadomo jaki jest to druga sprawa , ale przynajmniej nikt nie będzie miał pretensj, że nie rotuje ....heh tylko ciekawe jak długo da się prowadzić ten wózek.... to sie okaże za jakiś czas....

2

jeszcze pewnie coś postrzela a gomes i z tym miał problem smutne :/

0

słabo może grać ale gola i tak strzeli wystarczy moment jego geniuszu :)

0

trzeba życzyć chłopakom zdrowia i oby jak najczęściej bywali w szpitalach

1

i fajnie że jak wejdzie potrafi zrobić różnice oby dalej sie rozwijał tak i będzie super

0

tu sie zgodze jednak kontuzje to prawie każdego zawodnika łapią patrz na Umtitiego nic nie poradzisz to jest coś takiego co sportowców spotyka i niestety muszą z tym żyć a co do Dembele on powoli z meczu na mecz naprawde sie fajnie rozwija, cieszy oczy jego postawa na boisku fajny pojedynek biegowy byłby Mbappe -Dembele gdyby się ścigali :).Francja ma świetnych i dynamicznych skrzydłowych.

1

owszem ważny bo zawsze miło się ogląda drużyne grającą ładny i przyjemny dla oka football :)

1

wiesz możemy nawet cały mecz postawić autobus jak pamiętasz mecz atletico chelsea :) a potem 1 akcja i możemy wygrać różnie w footbolu jest :)

0

styl może być zawsze brzydki byle 3 pkty były :P

1

Verma owszem zgodzę się, że to szklanka jednak gdy już gra to na dość wysokim poziomie, gdyby nie kontuzje to by był top 5 obrońców świata.

2

noi cieszy postawa Piqeja bo wkońcu pare fajnych momentów też zaliczył jak np sytuacja z wybitą piłką z lini bramkowej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?