LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
haha gorzej jak juniorka zacznie go z ławki wygryzać :D
0
napewno cieszy forma Busiego , który ładnie w paru akcjach sie zachował a jak ma forme wiadomo nie ma sobie równych. Artur świetne zawody i dobrze ,że Ernesto wkońcu dał szanse chłopakowi Malcomowi w takim meczu , a takimi meczami zyskuje się zaufanie u trenera. Semede też robił swoje na prawej stronie . Nie wiem czemu ale coś mi u Cou brakuje , może duzo strzelać goli ale to i tak nie on bo tej magii brakuje....Fajnie ,że wpuścił wojownika VIdala , też troche poprzerywał akcji rywala. Cieszą minuty dla młodego Aleni, który fajnie że coraz bardziej widoczny jest na murawie:) Ogólnie fajny mecz szkoda ,że nie ma wygranej ale remis też zły nie jest . Ogólnie zmiany fajne i cieszy , że Ernest je przemyślał :)
2
Vidal to sie nie pierdzieli karton :D
0
jako zmiennik mógłby troche odciążyć albe a gorzej niż semedo albo roberto napewno nie zagrałby on :)
1
wzajemnie miłego wieczoru :)
0
Ciekaw jestem kto z tej trójki byłby najszybszy Rakitić , Busi czy może Vidal :D tak dużo pomocników ,którzy mają zadania defensywne ,że może któryś by sie nadał dla zmiennika dla Jordiego. Nigdy nie wiadomo jakie talenty w nich drzemią :D osobiście pokombinowałbym jeszcze malcomem w miejsce jordiego by ten mógł odetchnąć. W sumie obaj by zyskali jordi by odpoczął malcom by zyskał minuty. Dziwię się że trener nie postarał się z nim porobić jak u Piszczka gdzie na różnych pozycjach grywał a dobry poziom prezentował.
0
nie każdy mecz tak zagrają....:/
1
Piqeja raczej nie sprzedadzą on do końca kontraktu bedzie grał
15
Zawsze na stoperze może zagrać Rakitić człowiek żelazne płuca ^^ :D
0
dzięki wielkie :)
0
dzięki za opis jego gry :)
0
dziękuje za artykuł :)
0
Nie oglądam zbytnio Ajaxu, jak go można opisać coś w stylu Busquetsa czy może prezentuje granie w pomocy coś do Rakiety czy Vidala? hmmm bede wdzięczny o jakieś info o jego grze bo słabo ligą holenderską się interesuje :/ Z góry dzięki za jakieś info . Pozdrawiam :)
0
haha dobre ^^
0
może wróci do Barcy i stworzy legendarne Trio :D ^^
0
może Semedo źle sie poczuł ....
0
pewno się obudził po tym strzale XD ^^
1
pewnie w następnym meczu też zagra Alba limit kartonów
0
Dokładnie i musimy pamiętać że była Barca 2 w plecy także patrząc na to odrobić odrobili a 1 punkt zawsze lepszy niż 0 :)
0
Też nie czaje ludzi po 1 myślenie że zawodnicy wcale nie odczuwają zmęczenia i mogą mieć dołek formy też jest ciekawe, że nikt tego nie rozumie .... Przecież to też ludzie ,ale racja zgadzam się swoje zrobili odwrócili mecz dzięki LEO . A kibice wypominali Ernestowi że zmian sezon temu nie robił to sie bawi i zmienia kiedy chce XDDD a, że skutek wiadomo jaki jest to druga sprawa , ale przynajmniej nikt nie będzie miał pretensj, że nie rotuje ....heh tylko ciekawe jak długo da się prowadzić ten wózek.... to sie okaże za jakiś czas....
2
jeszcze pewnie coś postrzela a gomes i z tym miał problem smutne :/
0
słabo może grać ale gola i tak strzeli wystarczy moment jego geniuszu :)
0
trzeba życzyć chłopakom zdrowia i oby jak najczęściej bywali w szpitalach
1
i fajnie że jak wejdzie potrafi zrobić różnice oby dalej sie rozwijał tak i będzie super
0
tu sie zgodze jednak kontuzje to prawie każdego zawodnika łapią patrz na Umtitiego nic nie poradzisz to jest coś takiego co sportowców spotyka i niestety muszą z tym żyć a co do Dembele on powoli z meczu na mecz naprawde sie fajnie rozwija, cieszy oczy jego postawa na boisku fajny pojedynek biegowy byłby Mbappe -Dembele gdyby się ścigali :).Francja ma świetnych i dynamicznych skrzydłowych.
1
owszem ważny bo zawsze miło się ogląda drużyne grającą ładny i przyjemny dla oka football :)
1
wiesz możemy nawet cały mecz postawić autobus jak pamiętasz mecz atletico chelsea :) a potem 1 akcja i możemy wygrać różnie w footbolu jest :)
0
styl może być zawsze brzydki byle 3 pkty były :P
1
Verma owszem zgodzę się, że to szklanka jednak gdy już gra to na dość wysokim poziomie, gdyby nie kontuzje to by był top 5 obrońców świata.
2
noi cieszy postawa Piqeja bo wkońcu pare fajnych momentów też zaliczył jak np sytuacja z wybitą piłką z lini bramkowej :)