LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czy tylko mi się wydaje czy on jest totalnie zajechany? :/ Mowa u Gryzoniu
0
może ma plan na rewanż....
0
widać ze sie stara suarez ....
0
stara sie to widać ale czegoś brakuje i zapewne sam nie wie czego :/
0
a kto u nas dobrze gra :D
0
roberto akurat nie gra dziś zle
0
dobre i to :D
0
spoko :)
0
stara się....
0
nie raz ratował tyłki i nie raz uratuje to przywilej mieć takiego bramkarza najlepszego na świecie :D
0
zgadzam się głównym atutem to to ze sie stara i próbuje
0
dobrze ze pique w formie :D
0
hahahaha xd
1
Roberto stawiam że zagra mecz życia :D ^^
0
https://www.footybite.com/football/barcelona-vs-lyon-live-stream/
0
wszystkich meczów nieda się słabozagrać wkońcu mujakiś wyjdzie ^^
0
Panowie ma ktoś linka może gdzie nie muli? :D
0
jak myślisz ktoś na poziomie legend Barcy jeszcze wyjdzie z tej szkółki La Masii jak myślisz?
0
Ja bym chciał porównać ile wydaje Ajax na szkółke w porównaniu do nas i porównać juniorów .... niby u nas jest pare talentów ale ile z nich zabłyszczy na wiele lat tak jak Puyol,Xavi , Iniesta? + aktualnie grający z La Masii. Nw gdzie tkwi błąd skoro Ajax potrafi perły wyprodukować a u nas jest problem .... jakby porównać np. thiago,rafinhe ,Bartre,Deulofeu,Sampera,Tello to owszem byli gracze dobrzy ale na tym koniec brakuje kogoś takiego co naprawde by mógł zostać legendą jak Xavi ,Iniesta czy Puyol.... + Ci aktualnie grający .... porównałbym szkółke do naszej i poszukałbym błędów ,gdyż nie chce mi sie wierzyć że u nas nie ma świetnych juniorów bo to wina trenera..... Nw może się myle ale wg mnie to nie jest tylko błąd Ernesta że na nich nie stawia ale problem jest dużo większy i najgorsze że nie wiadomo jak sobie z nim poradzić a problemy ze szkółką są od jakiegoś czasu.... Może na przestrzeni lat to się zmieni a mi zatka usta jak ktoś konkretny się rozwinie jednak po dzisiejszym artykule co przeczytałem o 18mln zastanowiłem się na co te pieniądze idą jak efekty nieznaczne. Jednak pozostaje nam czekać i liczyć że kolejne lata coś zmienią u nas na + bo przydało by się brać z juniorów zamiast kupować graczy za grubą kase. Zakończe wypowiedz puentą.Najlepiej porównać szkółke Ajaxu i Barcy i zobaczyć gdzie są błędy....
0
hahaha dobre^^
0
Po 1 nic od niego nie chce po 2 zadałem normalne pytanie który kreatywniejszy po 3 żadnego z nich nie uraziłem po 4 to jest normalne pytanie porównujące walory obu graczy.... a po 5 nie szukaj podtekstów w wypowiedziach kogoś....bo to naprawde irytuje....
0
Kto bardziej kreatywny z wyboru Rakitić -Vidal jak myślicie ? :D
0
oho typowy sztywniak się pojawił albo trol mam wątpliwości.....
0
hahaha a zauważ jeszcze że do tych statystyk dojdzie jeszcze sporo asyst i goli :D
2
Chłopcy radarowcy czas się zabrać za najważniejsze mecze do boju Barco :D
1
najlepszy komentarz na jaki tam natrafiłem XD :D gościu napisał coś takiego:D ,,Ja tego nie rozumiem jak mamy dogonić Barcelone skoro potrafimy wygrać z Atleticem a przegraćz Gironą u siebie" i inny napisał gdzieś że ,,najbardziej wartościowy zawodnik odszedł do Juve a zostaliśmy z samymi frajerami " - myślałem że padne ze śmiechu albo ,,,Barcelona gra słabo ,ale chociaż wygrywają" - te ich komentarze były genialne polecam do poczytania :D
1
hahaha hala dzieci na foruu są załamane u siebie po dzisiejszym meczu. Kto chce się pośmiać polecam poczytać tam komentarze XD
0
dziwisz się? Gościu jest jednym z najlepszych w historii o ile nie najlepszym to staty muszą zadziwiać. Dla mnie to król footbalu i jak na króla przystało musi pokazywać różnice między nim a innymi grajkami :P Wystarczy popatrzeć ile goli nastrzelał przez całą kariere i ile zaliczył asyst to poprostu jak sen, gdy się patrzy na jego staty. O asystach jego nikt nie pisze choć są mega ważne i pokazują jego grę i kreacje dla innych :) Piłkarz kompletny strzela i asystuje. W skrócie gość jest niesamowity :D
0
zgadzam się szkoda takich ludzi gdy nogi ci odmawiają posłuszeństwa :/
12
Wielu graczy ma bardziej problem z adaptacją gry(Nowa drużyna, inny styl) lub problemy z psychiką i zachowaniem się ale jeżeli u niego głowa funkcjonuje dobrze a nogi odmawiają to szkoda takich ludzi. Gdyby nie kontuzje top 5 obrońców świata. Mimo braku gry potrafi od razu wskoczyć na wysoki poziom do gry co opisuje klase jego. Szkoda że kontuzje zniszczył mu kariere, ale ważne że gdy się na niego stawia potrafi reprezentować wysoką klace.