1

cieszy oczy jak chłopak sie rozwija :)

1

Ja powiem tak nie ważny styl ważne 3 punkty. Mogą nasi brzydko grać byle skuteczność nie zawodziła a dziś to różnie bywało ze skutecznością , ale najważniejsze są 3 punkty i nie ma się co przejmować
stylem jakim grali. :)

1

Po tylule można powiedzieć nie pierwsza i nie ostatnia ta ofiara XD :D

2

0

dziena

0

ma ktoś link do transmisji w necie?

0

macie link do meczu w necie?

0

mi chodzi o te szkółke co sie dzieje to dramat oprócz roberto nikt wartościowy nie gra w 1 zespole dłużej

2

smutne bo w takim wypadku wątpie czy się znajdą następcy Xaviego,Iniesty,Puyola i co gorsze Messiego bo jak tu szukać następców jak szkółka jest na dnie :/ Może po zakończeniu kariery Xavi dałby rade to wytrenować jako pierwszą droge do doskonałego trenera. I nabrałby cennego doświadczenia szkoleniowca.

0

akurat tu wątpie że będzie rotował składem będzie powtórka z rozrywki jak rok temu. Początkowe mecze pokazują że wszyscy nowi ława....

0

może w Evertonie odpali nigdy nie wiadomo tam ma mniejszą presję

0

Alcantara odejdzie prawdopodobnie do Betisu zaś Arthur to piłkarz o innym profilu niż Rafinha więc trudno szukać porównań. Już prędzej Arthurowi do Rakiedy niż do Rafinhi

0

Munir zeszły sezon nie miał zły może się rozwinie jeszcze

2

Najważniejsze asysta

0

jest jeszcze munir może odpali

2

dokładnie nie ma ocen za pięknie granie piłką tylko za bramki w siatce i to cieszy najbardziej :D

0

Smutne jest że mecz totalnie do zapomnienia ani Cou ani Messi mecz nie grali na swoim poziomie :/ Nie można tylko krytykować boiska bo przeciwnicy umieli atakować. :/ Dobrze że ci najbardziej krytykowani zabłyszczeli suarez-roberto i dembele w 1 akcji noi dziękować losowi że VAR jest bo by była lipa . Trafił się słabszy mecz drużynie ale i takie się zdarzają ale oby było ich jak najmniej.
Visca el Barca.

0

Suarez jak sami komentatorzy mówili to ma problem na początku sezonu ze strzelaniem musi tylko znalezsc instynkt snajpera. Jedno tylko martwi kiedy odnajdzie :/

0

No Semedo akurat w 1 połowie pierwszego meczu był jak jezdziec bez głowy wychodził do ataku ale z wracaniem w defy gorzej już miał.....

0

nom i oby go nie łapała słaba forma bo wtedy będzie spory problem :/

1

i tak ma rok kontraktu więc pewno odejdzie za free ::)

0

jak tak samo masz ograniczony zakres językowy to już twój problem

0

Będzie można przetestować jego fizyczność na ligę angielską jak znalazł :)

0

Komentarz usunięty

0

sam gadasz nie od rzeczy skoro cały sezon nikt nie dostawał w lipcu np tylko akurat cały sierpien kontuzje tak nagle.....

0

sam bredzisz 0 orientacji masz o sytuacji kadrowej i nic nie rozumiesz skoro nagle pod koniec okna same kontuzje się pojawiają..... prawda jest taka że nikt z nich niechce zostać sprzedany i tyle wolą siedzieć hajs brać niż grać w innym klubie i zajmować niepotrzebne miejsca kadrowe.....

0

bredzę? To oprócz cilesena czemu reszta z tych co mieli odejść tak nagle dostała kontuzji? Co to też brednie albo zbieg okoliczności ? No pomyśl trochę.....

0

hahaha to są jakieś jaja wszyscy co mieli odejść kontuzje hahaahaha gomes,denis ,samper, i teraz cilesen hahaha co to jaja jakieś czy co żeby zostali na siłe xdddd

2

zawsze leo moze grać na środku jako fałszywa 9 a skrzydłowych więcej :)

0

hahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?