Czy tylko mi bardziej pasuje Semedo niż Bellerin jeżeli chodzi o prawego obrońcę? Zawodnik Benfiki jest bardziej regularny według mnie i o wiele lepszy technicznie od Hiszpana.
Po za tym tańszy...
Co sądzicie?
Wystawiając w środku pola Andre Gomesa i Denisa to nie mogło się udać. Malaga to wymagający przeciwnik i bez kreatywnego rozegrania nie ma szans na korzystny wynik. To niestety nie pierwszy raz, kiedy Barcelona traci punkty grając właśnie tą dwójką w pomocy :(
Spokojnie. To jest dopiero 20 zawodników powołanych na mecz wyjzdowy, czyli dwóch z nich usiądzie na tybunach w Niemczech bo skład meczowy liczy 18 zawodników. Myślę że mecz z góry będą oglądali Masip i właśnie Vidal.
Uważam, że zarówno katalońskie, jak i madryckie gazety sięgają dna. Są bardzo stronnicze i często zamiast skupić się na sobie, szukają dziury w całym i wzniecają nie jeden konflikt kibiców, zawodników itd. Dlatego uważam, że powinniśmy podchodzić do tego z dystansem i kształtować własne zdanie, a nie dawać się pochłonąć tym zaczepnym artykułom.
Tak jak mówisz wczorajszy mecz był ciężki i tak na prawdę momentami remis wisiał w powietrzu. Athletic na prawdę pokazał klasę.
Czy tylko mi bardziej pasuje Semedo niż Bellerin jeżeli chodzi o prawego obrońcę? Zawodnik Benfiki jest bardziej regularny według mnie i o wiele lepszy technicznie od Hiszpana.
Po za tym tańszy...
Co sądzicie?
Komentarze
4
Czy tylko mi bardziej pasuje Semedo niż Bellerin jeżeli chodzi o prawego obrońcę? Zawodnik Benfiki jest bardziej regularny według mnie i o wiele lepszy technicznie od Hiszpana.
Po za tym tańszy...
Co sądzicie?
0
Wystawiając w środku pola Andre Gomesa i Denisa to nie mogło się udać. Malaga to wymagający przeciwnik i bez kreatywnego rozegrania nie ma szans na korzystny wynik. To niestety nie pierwszy raz, kiedy Barcelona traci punkty grając właśnie tą dwójką w pomocy :(
38
A od kiedy to w piłkę nożną gra się w 12? :-D
3
Spokojnie. To jest dopiero 20 zawodników powołanych na mecz wyjzdowy, czyli dwóch z nich usiądzie na tybunach w Niemczech bo skład meczowy liczy 18 zawodników. Myślę że mecz z góry będą oglądali Masip i właśnie Vidal.
0
Nawet spoko jeden drobny błąd Ale ogólnie czuje grę moim zdaniem. ;-)
38
A od kiedy to w piłkę nożną gra się w 12? :-D
28
Już widzę najlepszą trójkę nominowanych do Złotej Piłki...: Neymar, Messi, Suarez ;)
12
Strzelić 5 bramek na Bernabeu ;-)
4
Uważam, że zarówno katalońskie, jak i madryckie gazety sięgają dna. Są bardzo stronnicze i często zamiast skupić się na sobie, szukają dziury w całym i wzniecają nie jeden konflikt kibiców, zawodników itd. Dlatego uważam, że powinniśmy podchodzić do tego z dystansem i kształtować własne zdanie, a nie dawać się pochłonąć tym zaczepnym artykułom.
Tak jak mówisz wczorajszy mecz był ciężki i tak na prawdę momentami remis wisiał w powietrzu. Athletic na prawdę pokazał klasę.
4
Czy tylko mi bardziej pasuje Semedo niż Bellerin jeżeli chodzi o prawego obrońcę? Zawodnik Benfiki jest bardziej regularny według mnie i o wiele lepszy technicznie od Hiszpana.
Po za tym tańszy...
Co sądzicie?