O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5349
  • Liczba komentarzy 74
  • Polecenia 101

Komentarze

4

Czy tylko mi bardziej pasuje Semedo niż Bellerin jeżeli chodzi o prawego obrońcę? Zawodnik Benfiki jest bardziej regularny według mnie i o wiele lepszy technicznie od Hiszpana.
Po za tym tańszy...
Co sądzicie?

0

Wystawiając w środku pola Andre Gomesa i Denisa to nie mogło się udać. Malaga to wymagający przeciwnik i bez kreatywnego rozegrania nie ma szans na korzystny wynik. To niestety nie pierwszy raz, kiedy Barcelona traci punkty grając właśnie tą dwójką w pomocy :(

38

A od kiedy to w piłkę nożną gra się w 12? :-D

3

Spokojnie. To jest dopiero 20 zawodników powołanych na mecz wyjzdowy, czyli dwóch z nich usiądzie na tybunach w Niemczech bo skład meczowy liczy 18 zawodników. Myślę że mecz z góry będą oglądali Masip i właśnie Vidal.

0

Nawet spoko jeden drobny błąd Ale ogólnie czuje grę moim zdaniem. ;-)

Zobacz wszystkie

38

A od kiedy to w piłkę nożną gra się w 12? :-D

28

Już widzę najlepszą trójkę nominowanych do Złotej Piłki...: Neymar, Messi, Suarez ;)

12

Strzelić 5 bramek na Bernabeu ;-)

4

Uważam, że zarówno katalońskie, jak i madryckie gazety sięgają dna. Są bardzo stronnicze i często zamiast skupić się na sobie, szukają dziury w całym i wzniecają nie jeden konflikt kibiców, zawodników itd. Dlatego uważam, że powinniśmy podchodzić do tego z dystansem i kształtować własne zdanie, a nie dawać się pochłonąć tym zaczepnym artykułom.
Tak jak mówisz wczorajszy mecz był ciężki i tak na prawdę momentami remis wisiał w powietrzu. Athletic na prawdę pokazał klasę.

4

Czy tylko mi bardziej pasuje Semedo niż Bellerin jeżeli chodzi o prawego obrońcę? Zawodnik Benfiki jest bardziej regularny według mnie i o wiele lepszy technicznie od Hiszpana.
Po za tym tańszy...
Co sądzicie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?