4

Czy tylko mi bardziej pasuje Semedo niż Bellerin jeżeli chodzi o prawego obrońcę? Zawodnik Benfiki jest bardziej regularny według mnie i o wiele lepszy technicznie od Hiszpana.
Po za tym tańszy...
Co sądzicie?

0

Wystawiając w środku pola Andre Gomesa i Denisa to nie mogło się udać. Malaga to wymagający przeciwnik i bez kreatywnego rozegrania nie ma szans na korzystny wynik. To niestety nie pierwszy raz, kiedy Barcelona traci punkty grając właśnie tą dwójką w pomocy :(

38

A od kiedy to w piłkę nożną gra się w 12? :-D

3

Spokojnie. To jest dopiero 20 zawodników powołanych na mecz wyjzdowy, czyli dwóch z nich usiądzie na tybunach w Niemczech bo skład meczowy liczy 18 zawodników. Myślę że mecz z góry będą oglądali Masip i właśnie Vidal.

0

Nawet spoko jeden drobny błąd Ale ogólnie czuje grę moim zdaniem. ;-)

0

Zgadzam się w 100%

1

No to się Claudio nie popisał :P

0

Widziałem parę meczy w jego wykonaniu i na ich podstawie mogę Ci powiedzieć, że nie jest to chłopak który przejdzie dryblingiem kilku zawodników, ale jest to koleś który bardzo dobrze umie wyjść na pozycję i ustawić się odpowiednio w polu karnym (czyli typową dziewiątka jakiej szukaliśmy).

0

Racja. Arda i Suarez w doliczonym czasie powinni to wykorzystać. Aczkolwiek Williams też mógł pokonać Ted Stegena, a Benatowi nie wiele zabrakło z rzutu wolnego.

0

Tak

4

Uważam, że zarówno katalońskie, jak i madryckie gazety sięgają dna. Są bardzo stronnicze i często zamiast skupić się na sobie, szukają dziury w całym i wzniecają nie jeden konflikt kibiców, zawodników itd. Dlatego uważam, że powinniśmy podchodzić do tego z dystansem i kształtować własne zdanie, a nie dawać się pochłonąć tym zaczepnym artykułom.
Tak jak mówisz wczorajszy mecz był ciężki i tak na prawdę momentami remis wisiał w powietrzu. Athletic na prawdę pokazał klasę.

2

Błagam, tylko nie on! To już wolę, żeby bezużyteczny Douglas stał na bramce, nie będzie różnicy... Dość często oglądam mecze Ajaxu bo mój brat jest jego kibicem i wiem, że lepszy już byłby nawet Malarz z Legii... Brat się teraz cieszy, że Cillesen w końcu odejdzie z Ajaxu i śmieje się z nas, że będziemy mieli tego grajka w bramce.

2

Obawiam się, że żeby pozbyć się Munira to Barcelona będzie musiała jeszcze dopłacić :( Chłopak gra coraz gorzej z meczu na mecz...

0

Heh. Manuel Neuer

1

Wcześniej, jak mieliśmy bliźniaczo podobne stroje do Levante to problemu nie było.

0

Kiedy małymi kroczkami zaczynałem rozumieć co to jest futbol, Xavi wchodził do pierwszej drużyny. Przez te wszystkie lata obejżałem większość meczy Barcelony i serdecznie dziękuję Generałowi, że mogłem cieszyć się grą Blaugrany bo to jak grała cała drużyna jest w wielkim stopniu jego zasługą, realizowaniem Jego wizji gry. Teraz, gdy w moim życiu kończy się pewien rozdział i wyjeżdżam z rodzinnego miasta w poszukiwaniu nowych wyzwań, Xavi także opuszcza Barcelonę. Powodzenia Maestro ;-)
Visca el Xavi!

0

Kasa, kasa, kasa.... Wszędzie kasa. Gdzie są te czasy jak Barcelona nie wydawała milionów w każdym okienku tylko sięgała do rezerw. Robił to jeszcze Pep, ale potem przestało to funkcjonować. Nasi najlepsi zawodnicy nie byli kupowani ale byli wychowani (Xavi, Iniesta, Messi, dawniej Puyol, itp.). Uważam że teraz też mamy w rezerwach świetnych zawodników. Np. Halilović, Samper, Ié, Adama, czy Dongou oraz Munir i Sandro, którzy potrzebóją minut. Myśle że warto poświęcić jeden sezon a w zamian mieć zawodników na lata. A jeżeli już chodzi o pieniądze to na atak ciekawą opcją (i nie drogą) wydaje się Vietto. W przypadku pomocy jak kupować to już trochę trzeba wydać, na gracza na miarę Barcelony trzeba przygotować około 30 mln.

0

Yh... w tym sezonie zawsze jak nie mogę obejżeć meczu bo jestem w tym czasie zajęty to Barça gubi punkty. Wyjątkiem jest mecz z Realem, który oglądałem.

28

Już widzę najlepszą trójkę nominowanych do Złotej Piłki...: Neymar, Messi, Suarez ;)

12

Strzelić 5 bramek na Bernabeu ;-)

0

Najpierw się skupmy na nowym zarządzie a potem na Lucho... Bo jak zostanie ten sam zarząd to Enrique też zostanie.

0

Też jestem za tym żeby grał Montoya, ale kierując się zdrowym rozsądkiem, czy warto wystawać piłkarza którego występy w tym sezonie można policzyć na palcach jednej ręki na tak groźnego rywala, jakim jest Real Sociedad na Anoeta?

0

„Cristiano to najlepszy zawodnik w historii" - No może i się z tym zgodzę... ale to Messi tworzy historię futbolu i to on zakreśla jej ramy.

0

Co się takiego stało dziennikarzom "As'a" że na okładce nie ma "wielkiego, najlepszego, kosmicznego" Realu? A nawet jest drużyna z Barcelony... :D

0

WOW!!! Ja śnię czy na liście powołanych jest Montoya? :D
...i tak pewnie usiądzie na ławce. :(

0

Oglądając inne mecze niż Barcelony jestem raczej bezstronny i obiektywny, wczoraj też tak do tego podchodziłem i moim zdaniem punkty 1 i 2 są prawdziwe, 3... Ronaldo mógł powalczyć , a nie wykładać się od razu i próbować wymusić faul, 4 - uważam, że powinien być rzut karny dla Malagi, ponieważ Ramos widział że Welington może mieć lepszą pozycję i postanowił nieczysto, za barki sprowadzić go do parteru.
To moja bezstronna opinia.

1

Różnie kolego. Z tego co wiem to najwcześniej mogą zrobić to 2 godziny przed meczem, ale zwykle dzieje się to na około 1 - 1,5h przed meczem, a 40 min przed meczem mogą wyjść na rozgrzewkę.

0

Skrtel, Agger... co za różnica? To dla niektórych ta sama osoba :P Tylko Skrtel to jak dla mnie klasa lub dwie wyżej niż Agger ;)

1

Bardzo chciałbym zobaczyć Montoyę, ale i tak wszyscy wiemy że pewnie nawet na ławce go nie będzie. Myślę że Lucho wystawi Adriano.

1

Podsumowując... Mecz Barcelona - Apoel nie będzie emitowany na nc+, jutrzejszy mecz Real - Basel będzie transmitowany i to na głównym C+Sport w HD. W czym Basel jest lepszy od Apoelu? A może to Barca nie jest dość dobra, żeby jej mecze był transmitowane? Brawa dla C+Sport :/... To pierwszy przypadek od kilku lat żeby mecz Barcy nie był transmitowany na tej platformie :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?