Leooo96
Dołączył/a: listopad 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rossel nie zalicza się do "Wielkiej Barcelony", sporo kłopotów teraz klub ma przez niego, a co do końca Barcelony to każdy ma wzloty i upadki, takie jest życie. Oby tylko Barca nie spadła do Segunda Division ;P
0
Podsumowując: Barca jest na drugim miejscu w lidze i traci tylko 2 punkty do lidera. Głosy kibiców: "sezon w dupę...". Gratuluję ;)Choć popieram pomysł wystawiania młodych ;)
0
Sam se odejdź...
1
Eh... Po każdym przegranym meczu jest to samo: "Barca grała żałośnie..." Po pierwsze Barca to nie robot i nie zawsze będzie wygrywać. Po drugie doceńmy czasem klasę rywala (dzisiaj Celty) a nie skupiajmy się tylko na krytyce tego co PoBarca zrobiła źle. Po trzecie skąd wiesz że dzisiaj Celta z taką grą nie pokonałaby Realu czy Athletico?
1
Kurde... Ludzie... Zejdźcie z Enrique. To, że Neymar, Messi i Suarez zmarnowali co najmniej 6 100%-owych sytuacji to chyba nie jest wina trenera. Także sory Panowie ale w tym meczu zwaliła skuteczność naszych piłkarzy, a nie trener. Takie jest moje zdanie.
1
Myślę, że gdyby nie zjadł Chielliniego to top3 byłoby jego.
0
Jak poradzimy sobie w 1/4 to potem już bajka, ale mimo to Valencii czy Sevilli nie można lekceważyć ;)
0
Gamper to puchar towarzyski więc nie wiem czy jest sens się nim szczycić... (chociaż fakt dobrej dyspozycji naszych rezerw z pewnością cieszy ;))
0
Niżej się na taki natknąłem, ale w innym temacie było ich więcej.
0
W pełni się z Tobą zgadzam się.
0
Tak, i teraz wszyscy(większość) piszecie: Sprzedać Mascherano, Busquetsa, Alvesa, Albe, a o Zubim już nie wspomnę... To może jeszcze dorzućcie do tego jeszcze Messiego i Neymara? Ludzie trochę zrozumienia. Też kiedyś grałem "zawodowo" w piłkę i wiem że zależnie od przeciwnika gra się inaczej i nie zawsze to wychodzi.
0
Punkt 5. bym wykreślił...
0
Strój tak, ale nie interwencje ;)
0
Ja na miejscu Zubiego już zaczął bym negocjacje z Porto... Mangala jak na swój wiek jest świetnym obrońcą, a jego cechy bardzo przydadzą się Barcelonie. Co do pozostałych kandydatów: Obawiam się, że Dragović i Gouweleeuw to będzie taki sam niewypał jak Dmytro Chygrynskiy, Musacchio, hmm... Jest dobrym obrońcą, ale nie na standardy Barcelony, natomiast Laporte to moim zdaniem zawodnik "wykreowany" przez media. Widziałem go w akcji nie raz, ale nie wydaje mi się, żeby się sprawdził w Barcelonie, a poza tym... ta cena to jakiś żart.
0
Faktem jest, że sobota godzina 20:00 była by najlepsza, ale z drugiej strony lepsze to, niż 22 albo tak jak kiedyś w CdR o 23. Hmm, no cóż... może dla Realu to lepiej że tak późno, przynajmniej po przegranym meczu będą mogli niepostrzeżenie ze spuszczonymi głowami czmychnąć do domów :P
0
114 TVP Sport
0
Nie wiem jak wy,ale ja żałuję że Barcelona wypożyczyła Rafihne do Celty... Chciałbym żeby grał w pierwszej drużynie Barcy, bo uważam że świetnie by się komponował z Sergim Roberto i Dos Santosem.
0
Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale uważam,że ten mecz pod względem efektYwności i efektOwności był po prostu nudny. Natomiast pod względem zachowań taktycznych i i ustawienia w poszczególnych sektorach boiska było na NAJWYŻSZYM światowym poziomie.
0
Nie wiem... może i macie rację, że Ronaldo, albo Ribery... Ale mnie osobiście boli to, że tak świetny piłkarz jak Xavi nigdy nie dostał ZP i powiedzmy sobie szczerze jak nie teraz to już NIGDY. Xavi ma już swoje lata i nie błyszczy już tak jak kiedyś. Uważam że całokształt kariery i za ten rok (który nie należał do najgorszych) powinien dostać ZP.
0
Jak dla mnie to trochę absurd... Ledwo zaczął się sezon (chociaż 13 kolejek już za nami), a prasa już wymyśla nowe stroje na następny. A poza tym to nie prasa decyduje, tylko klub i firma NIKE o wyglądzie i całej reszcie strojów. A co do ich wyglądu... Domowa... no, może być (nieudana kopia obecnej, która jest niczego sobie), wyjazdowa... yh... nie podoba mi się ten kolor, a pozatym parę sezonów temu była podobna. Bardzo mi się podobają koszulki, w których gramy w tym sezonie, zarówno domowa, jak i wyjazdowa, a nawet trzeci komplet ;) Takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam ;)
0
Faktem jest że bez trenera gramy gorzej. Ale porównajmy jak Barca grałaby bez trenera, a jak chociażby Real. Prawda jest taka,że Królewscy gdyby nie mieli szkoleniowca na ławce to nie wiedzieli by co zrobić z piłką... Ronaldo waliłby sam (chociaż i tak często tak robi) i w ogóle każdy grałby dla siebie... A my wiemy na czym stoimy i myślę, że w takiej sytuacji wbilibyśmy Realowi conajmniem manitę (5:0).
VeB
0
Fajną opcją byłby Oier, ale ma poważny minus, którym jest gra nogami :( Więc jestem za tym żeby został Pinto. A Reina?... Reina nie jest typem piłkarza, który zgodziłby się na grzanie ławy.
Na pierwszego bramkarza albo Ter Stegen, albo Courtois, obaj są młodzi i dobrze wyszkoleni...
Na koniec dodam, że nie wiem jak wy, ale gdy zabraknie Victora to chciałbym, żeby naszym Portero został Iker Casillas. Jest to jedyny piłkarz Realu, którego cenię i to wysoko.
0
Oj czego wy robicie sztuczną panikę typu: "Cesc na 9?" ? Martino zapowiadał że dzisiaj będzie chciał zagęścić środek pola i zobaczycie że Cesc zagra jako ofensywny pomocnik... będzie rozgrywał z Xavi i Andresem...
0
Ale przecież nie odzyska formy jak będzie grzał ławę... Trochę zrozumienia i zaufania... Iniesta i Xavi muszą grać żeby wrócić do świetnej gry, a takie mecze ligowe to okazja do tego. Też bym wolał żeby grał Cesc i np. Roberto, czy Dos Santos, ale jak chcemy sięgać po tytuły to w takich troszkę "luźniejszych" meczach ligowych jak np. dzisiejszy musimy praować nad formą.
0
Prawie okej, ale wolałbym Songa za Busiego i szkoda że Alba doznał kontuzji :(
0
A to mój błąd... nie popatrzyłem. Ale od tygodnia ajk myślłem o tym meczu to miałem przeczucie, że Pedro zagra...
0
Spokojnie... Nie gorączkuj się tak. Też bym chciał żeby zagrał Cesc, ale często to że któryś z wielkich graczy nie ma formy to nie znaczy że nie zagra dobrego meczu. U takich zawodników jak m.in. Xavi, Iniesta, Cesc, Messi itp. to nie ma znaczenia czy mają formę czy nie, bo oni w każdej chwili mogą zagrać dobry mecz. A z drugiej strony... Jak mają Twoim zdaniem odzyskać formę, jak będą grzali ławę? Barca musi na nich polegać...
0
Mam wrażenie, że dzisiaj zobaczymy Pedro od pierwszej minuty, chociaż wolałbym żeby grał Alexis, on lepiej się rozumie z Messim i Fabregasem (którego też widziałbym w pierwszym składzie). Mój typ:
Valdes - Adriano, Pique, Mascherano, Alba - Song, Cesc, Iniesta - Pedro, Messi, Neymar
0
A sam Tito jest winny tylko temu, że boi się stawiać na młodych graczy, a to jest podstawą, żeby cala filozofia gry i potęga Barcy przetrwały. Nie da się przecież sprowadzić już ogranych zawodników i uczyć ich wszystkiego od nowa. Przyznaję, że raz na jakiś czas nowa krew z za granicy jest potrzebna w zespole. Więc podsumowując... Tito, przestań sprzedawać wychowanków, tylko daj im szansę... Trochę więcej wiary i chęci.
0
Zostawcie w spokoju Zubizarettę i Tito... Fakt, oni też są temu wszystkiemu trochę winni, ale główne role w tym wszystkim gra Rossel. Przypomnijcie sobie jak było za czasów Laporty. Wtedy, jeżeli była potrzeba sprowadzenia konkretnego zawodnika to wszystko szło sprawnie, bez żadnych wahań... Fakt, może pare transferów było nieudanych, ale kurde, lepsze to niż mieć problem ze skompletowaniem kilkunastu zawodników.