O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły Tylko Barcelona!
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 5370
  • Liczba komentarzy 27
  • Polecenia 6

Komentarze

0

Oby zamknął japy hejterom ;)

4

nie wiem gdzie wy widzicie w nim Xaviego ;o przeciez to kopia Messiego jest.. kazdy zwod i zagrania, wszystko tak samo robi :)

0

albo Freda :P

0

lepiej mądrze stać niż głupio biegać :D

0

lepiej by było w sobote :) po wygranym meczu prosto na miasto świętować :D

Zobacz wszystkie

4

nie wiem gdzie wy widzicie w nim Xaviego ;o przeciez to kopia Messiego jest.. kazdy zwod i zagrania, wszystko tak samo robi :)

1

zawsze marzylem o Aguero w Barcelonie :) oby to nie byla plotka :D

1

wyjazd sezonowcy! jak widze, ze ktos wypisuje cipy, szmaty itp.. w profilu ma, ze kibicuje Barcelonie od 4-5 lat to rzygam wami kibice sukcesu! Przepraszam reszte ale nie wytrzymuje jak to czytam :)..

0

Mueller? Chyba zarty jakies..

0

Iniesta jest w bardzo ciężkiej sytuacji :( Nie da się grać w pełni skoncentrowanym w takich chwilach.. Postawiłbym na Cesca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?