23 lipca 2014, 13:55
0
Oby zamknął japy hejterom ;)
20 lipca 2014, 15:06
4
nie wiem gdzie wy widzicie w nim Xaviego ;o przeciez to kopia Messiego jest.. kazdy zwod i zagrania, wszystko tak samo robi :)
28 czerwca 2014, 16:45
albo Freda :P
22 czerwca 2014, 12:39
lepiej mądrze stać niż głupio biegać :D
10 maja 2014, 01:52
lepiej by było w sobote :) po wygranym meczu prosto na miasto świętować :D
7 maja 2014, 10:19
1
zawsze marzylem o Aguero w Barcelonie :) oby to nie byla plotka :D
10 kwietnia 2014, 17:43
wyjazd sezonowcy! jak widze, ze ktos wypisuje cipy, szmaty itp.. w profilu ma, ze kibicuje Barcelonie od 4-5 lat to rzygam wami kibice sukcesu! Przepraszam reszte ale nie wytrzymuje jak to czytam :)..
4 maja 2014, 13:55
Mueller? Chyba zarty jakies..
12 marca 2014, 10:09
Iniesta jest w bardzo ciężkiej sytuacji :( Nie da się grać w pełni skoncentrowanym w takich chwilach.. Postawiłbym na Cesca
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Oby zamknął japy hejterom ;)
4
nie wiem gdzie wy widzicie w nim Xaviego ;o przeciez to kopia Messiego jest.. kazdy zwod i zagrania, wszystko tak samo robi :)
0
albo Freda :P
0
lepiej mądrze stać niż głupio biegać :D
0
lepiej by było w sobote :) po wygranym meczu prosto na miasto świętować :D
4
nie wiem gdzie wy widzicie w nim Xaviego ;o przeciez to kopia Messiego jest.. kazdy zwod i zagrania, wszystko tak samo robi :)
1
zawsze marzylem o Aguero w Barcelonie :) oby to nie byla plotka :D
1
wyjazd sezonowcy! jak widze, ze ktos wypisuje cipy, szmaty itp.. w profilu ma, ze kibicuje Barcelonie od 4-5 lat to rzygam wami kibice sukcesu! Przepraszam reszte ale nie wytrzymuje jak to czytam :)..
0
Mueller? Chyba zarty jakies..
0
Iniesta jest w bardzo ciężkiej sytuacji :( Nie da się grać w pełni skoncentrowanym w takich chwilach.. Postawiłbym na Cesca