0

Oby zamknął japy hejterom ;)

4

nie wiem gdzie wy widzicie w nim Xaviego ;o przeciez to kopia Messiego jest.. kazdy zwod i zagrania, wszystko tak samo robi :)

0

albo Freda :P

0

lepiej mądrze stać niż głupio biegać :D

0

lepiej by było w sobote :) po wygranym meczu prosto na miasto świętować :D

1

zawsze marzylem o Aguero w Barcelonie :) oby to nie byla plotka :D

0

Mueller? Chyba zarty jakies..

0

0

z Realem wygramy 4:0 w pucharze to wyciagnie koszulke i zacznie w niej biegac przez 3 dni po szkole

0

0

1

wyjazd sezonowcy! jak widze, ze ktos wypisuje cipy, szmaty itp.. w profilu ma, ze kibicuje Barcelonie od 4-5 lat to rzygam wami kibice sukcesu! Przepraszam reszte ale nie wytrzymuje jak to czytam :)..

0

Uważam, że wtedy już nie był w stanie ich tak zmotywować, ale gdyby przyszedł teraz to kto wie :) odpoczął od futbolu i potrafił wszczepić tyle energii w Bayern, że szok

0

Gołym okiem widać kto wygrał już wszystko, a kto by chciał wygrać.. Alba dla mnie najlepszy zawodnik Barcelony :) Alvesa po wczorajszym meczu bym sprzedał za grosze, dno po prostu dno.. 2 wrzutki które mogły dać nadzieje, ale policzcie ile tych wrzutek miał i jakie balony za boisko ;/ + straty. Dla mnie Alves jest skończony.. a jak obejrzałem ponownie ten filmik


to się popłakałem i teraz naprawdę widać jak brakuje nam Guardioli

0

Iniesta jest w bardzo ciężkiej sytuacji :( Nie da się grać w pełni skoncentrowanym w takich chwilach.. Postawiłbym na Cesca

0

radość odeszła wraz z Guardiolą

0

3 lata i Messi pobije rekord Zarry :D

0

Tak jest!! Wspanialy zawodnik! Pasuje do gry Barcy ;)

0

Piękna muzyka, wspaniały człowiek :)

0

PitBull_FCB
Twoj link tylko mnie utwierdzil w tym, ze stroje zapowiadaly sie nieciekawie a wychodza calkiem dobrze ;d

0

Ludzie tylko nie Adidas..

0

co rok gadamy na początku, że lipa, a potem okazują się jednak spoko :D tak będzie i tym razem ;p, a jeśli naprawdę okażą się lipne to nie bójcie się i tak wygramy Ligę i LM :D

0

@VamosBarcaVamos

Zwracam honor ;d

0

czyli zaczales kibicowac jak Barca zaczela zdobywac wszystko.. Brawo ;)

0

Tylko zwycięstwo!

0

skoro dalem, ze Real wygra 3:1 to dostalem 1 pkt
dalem, ze Barca rozgromi 5:1, a bylo 3:0 to za ten mecz powinienem dostac 2 pkt tak?? bo ja lacznie mam 2, a powinienem 3 chyba :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?