LewyVeB92
Dołączył/a: październik 2011
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby zamknął japy hejterom ;)
4
nie wiem gdzie wy widzicie w nim Xaviego ;o przeciez to kopia Messiego jest.. kazdy zwod i zagrania, wszystko tak samo robi :)
0
albo Freda :P
0
lepiej mądrze stać niż głupio biegać :D
0
lepiej by było w sobote :) po wygranym meczu prosto na miasto świętować :D
1
zawsze marzylem o Aguero w Barcelonie :) oby to nie byla plotka :D
0
Mueller? Chyba zarty jakies..
0
0
https://www.facebook.com/pages/Weareallmonkeys-No-to-racism/522575744513979?ref=hl
0
z Realem wygramy 4:0 w pucharze to wyciagnie koszulke i zacznie w niej biegac przez 3 dni po szkole
0
http://www.fcbarca.com/user/executor123
0
tu jest przykład
http://www.fcbarca.com/user/sqr3byq
1
wyjazd sezonowcy! jak widze, ze ktos wypisuje cipy, szmaty itp.. w profilu ma, ze kibicuje Barcelonie od 4-5 lat to rzygam wami kibice sukcesu! Przepraszam reszte ale nie wytrzymuje jak to czytam :)..
0
Uważam, że wtedy już nie był w stanie ich tak zmotywować, ale gdyby przyszedł teraz to kto wie :) odpoczął od futbolu i potrafił wszczepić tyle energii w Bayern, że szok
0
Gołym okiem widać kto wygrał już wszystko, a kto by chciał wygrać.. Alba dla mnie najlepszy zawodnik Barcelony :) Alvesa po wczorajszym meczu bym sprzedał za grosze, dno po prostu dno.. 2 wrzutki które mogły dać nadzieje, ale policzcie ile tych wrzutek miał i jakie balony za boisko ;/ + straty. Dla mnie Alves jest skończony.. a jak obejrzałem ponownie ten filmik
to się popłakałem i teraz naprawdę widać jak brakuje nam Guardioli
0
Iniesta jest w bardzo ciężkiej sytuacji :( Nie da się grać w pełni skoncentrowanym w takich chwilach.. Postawiłbym na Cesca
0
radość odeszła wraz z Guardiolą
0
3 lata i Messi pobije rekord Zarry :D
0
Tak jest!! Wspanialy zawodnik! Pasuje do gry Barcy ;)
0
Piękna muzyka, wspaniały człowiek :)
0
PitBull_FCB
Twoj link tylko mnie utwierdzil w tym, ze stroje zapowiadaly sie nieciekawie a wychodza calkiem dobrze ;d
0
Ludzie tylko nie Adidas..
0
co rok gadamy na początku, że lipa, a potem okazują się jednak spoko :D tak będzie i tym razem ;p, a jeśli naprawdę okażą się lipne to nie bójcie się i tak wygramy Ligę i LM :D
0
@VamosBarcaVamos
Zwracam honor ;d
0
czyli zaczales kibicowac jak Barca zaczela zdobywac wszystko.. Brawo ;)
0
Tylko zwycięstwo!
0
skoro dalem, ze Real wygra 3:1 to dostalem 1 pkt
dalem, ze Barca rozgromi 5:1, a bylo 3:0 to za ten mecz powinienem dostac 2 pkt tak?? bo ja lacznie mam 2, a powinienem 3 chyba :D