19 października 2011, 15:43
0
Takich kibiców \/ (koko) nie chcemy ;)
4 grudnia 2010, 18:03
http://yfrog.com/289oc0j . Pedro : D na luzie biegnie a typek obok niego to chyba maxa wycisnął : D
24 listopada 2010, 19:54
Cieszy mnie gra Masche w pierwszym : D. No i Adriano mam nadzieje że nie spali : )
25 października 2010, 12:54
Culé a muerte He-he ładne porównanie : D Dobrze mieć pewne informacje prosto z Hiszpanii Dziękujemy :)
6 października 2010, 19:15
Oczywiście Barcelony .Wybaczcie ten błąd który podkusił mnie aby przy spamować
15 września 2010, 12:09
Busquets mecz życia ;) . Barca zagrała dobrze. VeB
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Takich kibiców \/ (koko) nie chcemy ;)
0
http://yfrog.com/289oc0j . Pedro : D na luzie biegnie a typek obok niego to chyba maxa wycisnął : D
0
Cieszy mnie gra Masche w pierwszym : D. No i Adriano mam nadzieje że nie spali : )
0
Culé a muerte
He-he ładne porównanie : D
Dobrze mieć pewne informacje prosto z Hiszpanii Dziękujemy :)
0
Oczywiście Barcelony .Wybaczcie ten błąd który podkusił mnie aby przy spamować
0
Takich kibiców \/ (koko) nie chcemy ;)
0
Cieszy mnie gra Masche w pierwszym : D. No i Adriano mam nadzieje że nie spali : )
0
Culé a muerte
He-he ładne porównanie : D
Dobrze mieć pewne informacje prosto z Hiszpanii Dziękujemy :)
0
http://yfrog.com/289oc0j . Pedro : D na luzie biegnie a typek obok niego to chyba maxa wycisnął : D
0
Busquets mecz życia ;) . Barca zagrała dobrze. VeB