Liczi
Dołączył/a: sierpień 2010
Ostróda
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Takich kibiców \/ (koko) nie chcemy ;)
0
http://yfrog.com/289oc0j . Pedro : D na luzie biegnie a typek obok niego to chyba maxa wycisnął : D
0
Cieszy mnie gra Masche w pierwszym : D. No i Adriano mam nadzieje że nie spali : )
0
Culé a muerte
He-he ładne porównanie : D
Dobrze mieć pewne informacje prosto z Hiszpanii Dziękujemy :)
0
Oczywiście Barcelony .Wybaczcie ten błąd który podkusił mnie aby przy spamować
0
@Blau Grana Zgadza się :)
0
Busquets mecz życia ;) . Barca zagrała dobrze. VeB
0
Będzie kasa na inne transfery w następnym sezonie .! VeB