O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2013

Statystyki

  • Dni w serwisie 3711
  • Liczba komentarzy 73
  • Polecenia 129

Komentarze

2

Znów czepiacie się Douglasa, tak jak kiedyś Paulinho. A przecież nawet mu w Portugalii nie dali szans na grę. To jak ma się pokazać? W Sportingu był w pierwszym składze, gdyby druzyna nie spadła, to pewnie grałby tam nadal. Oceniać go można dopiero gdy będzie grał.

4

A to niespodzianka :D Neymar odszedł z reprezentacji Hiszpanii? A co tam robił?

0

A jednak coś jest na rzeczy. Kilku piłkarzy Ekwadoru zostało zawieszonych przez związek piłki nożnej swojego kraju, właśnie po meczu z Argentyną. Oglądając mecz widac było wyraźnie, że kilku obrońców Ekwadoru nawet nie próbowało atakować Messiego. W normalnych meczach to nie do pomyślenia. On ich nie kiwał, on miał po prostu wolną przestrzeń.

0

Na mistrzostwach w 1978 roku Argentyna kupiła mecz z Peru. Mówili o tym po mundialu piłkarze Peru, ci którzy byli oburzeni taką postawą swoich kolegów-sprzedawczyków. Argentyna musiała wygrać wysoko, aby tylko róznicą bramek zostać liderem grupy i zagrać w finale. Peru było już przegrane - nie mieli szans, więc co niektórzy piłkarze chcieli zarobić. Teraz Ekwador też był juz przegrany. Czy było to cudowne ozdrowienie Argentyny, czy znane już od lat sztuczki?
Dziwne, że jeszcze tydzień temu nie dali rady wygrać u siebie z Peru, które też odpadło z MŚ, a teraz pokonują na wyjeździe - wprawdzie nie najlepszy - ale solidny Ekwador. Cudowna przemiana w ciągu kilku dni?

4

I znów posądzanie i ocenianie. Gomes musiałby być pijany lub niepełnosprawny umysłowo aby takie rzeczy mówić publicznie. Powiedzenie komuś na ucho, nie powinno ujrzeć światła dziennego, bo nie ma na to dowodów. Dziennikarze zarzucają świat niesprawdzonymi i niepotwierdzonymi informacjami. Ale nie odpowiadają prawnie za ploty, jeśli sami zainteresowani nie zgłoszą sprawy, a ci zwyczajnie nie czytają tych bzdur. A jeśli ktoś ich o tym poinformuje, wtedy, ewentualnie, zaprzeczają temu publicznie, jak zrobił to Andre Gomes.
Na pewno jakiś paragraf z urzędu (kary finansowe) ograniczyłby tego typu wiadomości, których celem jest zrobienie zamieszania, zniszczenie lub wypromowanie kogoś, zwiększenie sprzedazy (ogladalności, kliknięć), a które
z prawdą nie mają nic, lub prawie nic wspólnego.

Zobacz wszystkie

33

O! jakie dobre teraz opinie o Paulinho.
A jeszcze niedawno był "szrotem z Chin".
Widać oprócz nagromadzonej zawiści, wielu z was jest rzeczywiście "znawcami".
Mam nadzieję, że prawdziwi kibice Barcelony nie są mściwi, zawistni i wredni.

8

Alves mocno przyczynił się do zdobycia superpucharu przez PSG - bramka z wolnego plus asysta. Ciągle nie rozumiem jak można było tak głupio się go pozbyć.

7

• Kilka słów do Mike74 – twoja blokada mnie nie zamknie.
Czy ty czytasz co piszesz, rozumiesz to? Neymar nie grał z trampkarzami tylko ze swoimi rówieśnikami. On ma 24 lata a oni tyle samo lub 1-2 lata mniej.
Idąc tokiem twojego rozumowania: kim jest Messi dla Neymara – różnica 5 lat? Więc zgodnie z twoją teorią to nic dziwnego, że jest najlepszy. Według ciebie Ney nie istnieje w meczach seniorów. Wygląda na to, że oglądamy zupełnie inne mecze. Ale taki ekspert jak ty na pewno wie lepiej 
Powinieneś zrobić USG brzucha, bo mam wrażenie, że ci się żółć rozlała.
BRAWO BRAZYLIA, dzielni chłopcy, zasłużenie zwyciężyli chociaż mieli bardzo silnego przeciwnika w finale. Ci młodzi Niemcy z powodzeniem mogą konkurować z niejedną reprezentacją seniorów

7

Widzę, że są użytkownicy, których męczy wielka sprzeczność interesów. Nie lubią Neymara i kibicują Barcelonie. Według nich Neymar jest zawsze winny, nawet gdy nie gra. Dla mnie każdy piłkarz Barcelony zasługuje na szacunek. Rozsądna krytyka jest potrzebna każdemu, nawet Messiemu. Ale na nagonka, zawiść. Rozumiem, że Neymar ma wyrazisty charakter i jest albo lubiany albo nie lubiany, trudno być wobec takiego człowieka obojętnym. Dla mnie ludzie tacy ja Ney, to najwspanialsi ludzie. Szczerzy, nic nie ma w nich fałszu, a to cenię najbardziej. A co do dryblingów były wspaniałe i gdyby koledzy z druzyny byli tam gdzie powinni, kazda z tych akcji mogła zakończyć się golem.

7

Przede wszystkim Dybala ma daleką drogę do Neymara, nie do przebycia. Nie ta klasa. Co do transferu, widać że Ney jest smutny, bo pewnie naprawdę chodzi o przyjaciół z Brazylii. Jednak nie podobają mi się naciski Alvesa. Chce zrobić Barcy na złość, zrezygnował z Manchesteru City i wybrał PSG z zamysłem, bo PSG też chciało Barcy utrzeć nosa. Alves nie liczy się z uczuciami Neya, gra na nich. Wie jak bardzo kocha on przyjaciół i wie, że nie chce odejść z Barcelony. Jest między młotem a kowadłem. Dlatego milczy. Widać, że żyje w wielkim stresie, szkoda mi go. To przypomina rozwiedzionych rodziców i cierpienia dziecka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?