O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 1

Komentarze

0

Nie ma co panikować.

Sevilla jest na zupełnie innym etapie przygotowań. Oni grają w tym tygodniu o wielkie pieniądze z Ligi Mistrzów, więc fizycznie przygotowani są 100%. Nasi w 100% gotowi będą za dwa tygodnie ( a ósemka kadrowiczów jeszcze później )

Także spoko luz. Do czasu kiedy naszym rezerwom starczało sił to robili z Sevillą co chcieli.

0

Zdecydowanie najbardziej pesymistyczny dla kibiców Realu finał w którym zagrają Barca z Lyonem jest coraz bardziej możliwy :-)

0

Ja miałem dziesięć, ale pamiętam jak dziś gol Koemana. Właściwie to dzięki Koemanowi kibicuję Barcelonie.

Z powiedzeń Szpaka utrwaliła mi się w pamięci inna jego formułka: " nie ma spalonego ale jest Koeman" :-)

0

Czy Zbigniew Wodecki nie jest przypadkiem kibicem Realu podszywającym się pod kibica Barcy?

Jak tylko widzę post tego typa to strasznie się wafluje się do Realu, broni go i za wszelką cenę usprawiedliwia.

A Riv? Kibic Barcy z taką zaciekłością broniący Ralu? Nie no fajnie byłoby zagrać z nimi w CL ale mina Pereza po kolejnym zonku i sraczka ich księgowego jest dwa razy cenniejsza.

0

Po odpadnięciu z CdR mówiono o zwiększeniu obciążeń treningowych. Coś mi się wydaje, że sztab trenerski trochę przeszarżował :-/

Strasznie dużo tych KO w ostatnim okresie.

Zobacz wszystkie

1

Jeśli Ribery przejdzie do Barcy to Zidane wyjedzie mu z byka :)

0

Barcelona87, napisałeś, że Iniesta i Xavi od początku byli świetni.

Niestety ale chyba słabo pamiętasz ich początki w Barcelonie.

Gdy zaczynał Xavi, był wówczas razem z Gabrim przez długi okres tylko zmiennikiem. Jednak rozwijał się i został po 3-4 sezonach świetnym piłkarzem. Gabri swojej szansy nie wykorzystał i słuch po nim zaginął.

Iniesta na początku irytował licznymi stratami. Daleko mu było do obecnego błysku. Też przez kilka sezonów był zmiennikiem.

Dlatego nie wymagaj od Pedro i Jeffrena tego, żeby już na początku ich gry w Barcelonie byli gwiazdami pokroju w/w dwójki.

0

Jeśli typujecie, że Mourinho myśli:

" Jak ja ich pokonam?"

to idąc tym tropem Czychryński myśli:

" Jak ja się przebiję do pierwszego składu?"

:-)

0

Najgorsza sytuacja z możliwych.

Eto zostaje. Gra przez rok "pańszczyznę". Psuje atmosferę. Robi fochy. Za rok odchodzi za darmo.

0

Nie ma co panikować.

Sevilla jest na zupełnie innym etapie przygotowań. Oni grają w tym tygodniu o wielkie pieniądze z Ligi Mistrzów, więc fizycznie przygotowani są 100%. Nasi w 100% gotowi będą za dwa tygodnie ( a ósemka kadrowiczów jeszcze później )

Także spoko luz. Do czasu kiedy naszym rezerwom starczało sił to robili z Sevillą co chcieli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?