Linek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma co panikować.
Sevilla jest na zupełnie innym etapie przygotowań. Oni grają w tym tygodniu o wielkie pieniądze z Ligi Mistrzów, więc fizycznie przygotowani są 100%. Nasi w 100% gotowi będą za dwa tygodnie ( a ósemka kadrowiczów jeszcze później )
Także spoko luz. Do czasu kiedy naszym rezerwom starczało sił to robili z Sevillą co chcieli.
0
Zdecydowanie najbardziej pesymistyczny dla kibiców Realu finał w którym zagrają Barca z Lyonem jest coraz bardziej możliwy :-)
0
Ja miałem dziesięć, ale pamiętam jak dziś gol Koemana. Właściwie to dzięki Koemanowi kibicuję Barcelonie.
Z powiedzeń Szpaka utrwaliła mi się w pamięci inna jego formułka: " nie ma spalonego ale jest Koeman" :-)
0
Czy Zbigniew Wodecki nie jest przypadkiem kibicem Realu podszywającym się pod kibica Barcy?
Jak tylko widzę post tego typa to strasznie się wafluje się do Realu, broni go i za wszelką cenę usprawiedliwia.
A Riv? Kibic Barcy z taką zaciekłością broniący Ralu? Nie no fajnie byłoby zagrać z nimi w CL ale mina Pereza po kolejnym zonku i sraczka ich księgowego jest dwa razy cenniejsza.
0
Po odpadnięciu z CdR mówiono o zwiększeniu obciążeń treningowych. Coś mi się wydaje, że sztab trenerski trochę przeszarżował :-/
Strasznie dużo tych KO w ostatnim okresie.
0
Jak dla mnie ta informacja oznacza jedno.
Agent Riberiego właśnie zaczął negocjować z Realem. Perez daje za mały kontrakt, więc trzeba go przestraszyć wizją gry Riberiego w Barcelonie.
0
Jeśli typujecie, że Mourinho myśli:
" Jak ja ich pokonam?"
to idąc tym tropem Czychryński myśli:
" Jak ja się przebiję do pierwszego składu?"
:-)
0
Barcelona87, napisałeś, że Iniesta i Xavi od początku byli świetni.
Niestety ale chyba słabo pamiętasz ich początki w Barcelonie.
Gdy zaczynał Xavi, był wówczas razem z Gabrim przez długi okres tylko zmiennikiem. Jednak rozwijał się i został po 3-4 sezonach świetnym piłkarzem. Gabri swojej szansy nie wykorzystał i słuch po nim zaginął.
Iniesta na początku irytował licznymi stratami. Daleko mu było do obecnego błysku. Też przez kilka sezonów był zmiennikiem.
Dlatego nie wymagaj od Pedro i Jeffrena tego, żeby już na początku ich gry w Barcelonie byli gwiazdami pokroju w/w dwójki.
0
Dali mu numer po Luisie Enrique.
Miałem nadzieję, że 21 poczeka na następcę, który będzie z nią godnie biegał jako crack.
0
Mimo całej sympatii dla Eto cieszę się z tej wiadomości.
To Pep ustala skład a nie kibice Barcy.
Jeśli Pep uważa, że minusy Eto przysłaniają plusy, to trzeba się z tym pogodzić.
Ja jednak pozostaję w stosunku do Eto z wyrazami szacunku.
Dzięki za wszystko Samu.
Nie rozumiem jednak wielu z was, którzy teraz obrażają Eto.
Zachowujecie się jak fani Realu, którzy lżą obecnie swoją legendę Raula za to, że blokuje miejsce nowym super ekstra zajebiaszczym galacticos.
0
Eto nie odejdzie w tym roku. Czemu? Z prostej przyczyny.
Za rok będzie wolnym piłkarzem, więc za podpisanie kontraktu z kimkolwiek dostanie duuuży bonus.
Dzisiaj taki MC musi za niego wyłożyć Barcelonie 30 mln $
Za rok będzie go miał za darmo więc wystarczy dać zawodnikowi bonus w kwocie 15 mln$ za podpisanie kontraktu i jest git.
Eto umie liczyć. Nie odejdzie w tym roku.
0
Valdano ma niezłą minę na zdjęciu.
Tak będzie wyglądał jak zerknie w 10 kolejce na tabelę i zorientuje się, że mają 12 punktów straty do Barcy :)
0
Najgorsza sytuacja z możliwych.
Eto zostaje. Gra przez rok "pańszczyznę". Psuje atmosferę. Robi fochy. Za rok odchodzi za darmo.
0
Ktoś go "zna" z poprzedniego sezonu?
Jakieś opinie?
Jakaś charakterystyka?
Przecinak czy raczej kombinacyjny?
1
Jeśli Ribery przejdzie do Barcy to Zidane wyjedzie mu z byka :)