0

BAN

0

Od dłuższego czasu nie trawie tego gościa, myśli że jest wspaniałomyślny i że wszystkie drużyny od zaraz zmienią swój styl gry, zazdrość bierze górę jak widzi że Messi pobije jego rekord w zdobywaniu złotych piłek

0

Najszybszy procesor :P

0

fryteusz

Wyśmienity będzie jak go nie będą wpierniczać na stopera

0

Geniusz, geniusz, geniusz .

0

Jedynym argumentem przeciwnych drużyn jest niby sędziowanie dla Naszych i symulacje a na inne drużyny nie zwracają uwagi podczas kontrowersyjnego sędziowania podczas meczu innych drużyn, taka jest prawda, Barca jest najlepsza i jeszcze długo długo tak będzie, więc dlatego się czepiają Barcy ponieważ niczego innego się nie doszukają a wiedzą w podświadomości że to ona jest aktualnie najlepsza, jak nie w historii

0

A jak myślicie Ozil jest lepszy czy Fabs? Wg.mnie Fabs

0

Jeszcze lepszą mogli dać muzyczkę od filmiku z Thiago -,-

0

Ej panowie bo zamieniacie się w jakże popularnego, lecz już zbanowanego Klitschko. A prawdą jest, że statystyki nie grają :)

0

Ja mu sprzedam "Hleb" i nie będę musiał tyrać do końca życia :D.

0

Mam nadzieję że Puyol będzie gotowy na następny ligowy mecz

0

Vamos_

Do końca tego sezonu

0

Heh jak patrzyłem na yt na tego 1 gola fajnie wyglądał taki szczylek mały :D

0

Co tak mało ?

0

Udowodniłeś że ci oczy niedługo wypadną

0

To wygląda tak jakby Barca i Real się rozwijały cały czas a reszta drużyn stała w miejscu

0

realny10

Bo chodzi o to, że niektórzy ludzie uważają Ronaldo za lepszego, on ma problemy z przejściem 1 zawodnika przykład Alves a Messi potrafi przejść 5 zawodników 2 zwodami strzelić bramkę ale snafcy dalej wiedzą swoje

0

Nagrodę za najwięcej strzelonych bramek w LA Liga na pustą bramkę otrzymuje Gel - Telman Kryśka !

0

Wróci Puyol, odzyska optymalną formę do listopada więc Realek nie będzie już tak szarżował :)

0

realny10

Chyba masz tyle lat ile w nicku

0

Szkoda że ta 6 nie wpadła :p

0

Valdes człowiek guma xD

0

Nie potrzebni to są snafcy ci którzy uważali że Cesc jest niepotrzebny

0

Coś czuje ze ten transfer to będzie HIT !!! Messi i Fabs to poezja !

0

Ta już dzieci powbijały i zaczęło się ciąć -.-

0

Taki piłkarz jak Xavi to zdarza się raz na 100 lat a te brednie które wypisują to nawet nie ma sensu ich czytać bo snafcy wiedzą lepiej. Xavi jest genialnym rozgrywającym a a Yzil co najwyżej bardzo dobrym.

0

Już mnie trafia jak widze Ronaldo dobijającego na pustą bramkę -.-

0

Jakoś jak był przywilej dla Barcy i wychodził sam na sam też gwizdnął ale nie trzeba wszystko Naszym wypominać bo tak zawsze jest.

0

Dani to zawsze musi popajacować tj. w finale Ligi Mistrzów :D. A szkoleniowiec FC Porto niech nie beczy bo mógł większe manto dostać od Barcy i jeszcze powie, że mu wynik nie pasuje a powinien się cieszyć.

0

Już żal dupe ściska bo Messi wyrówna jego rekord w zdobyciu 3 piłek pod rząd a prawda jest taka że teraz trudniej o kontuzje ponieważ piłka nożna się dużo zmieniła przez tyle lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?