0

Mi się wydaje, że jego kapitalna gra w Barcy wynika z tego że czuję się dużo pewniej ze swoimi partnerami z drużyny i wie co oni potrafią a w reprezentacji z samymi indywidualistami to nie jest już tak kolorowo.

0

"Villarreal zmierzy się z Bayernem, Villarrealem i Napoli w grupie A. "

Wkradł się błąd bodajże

0

A jego nie opuszcza poczucie humoru.

0

Już lepiej gdyby Busi wszedł na stopera a Fabs na miejsce Busiego

0

tristan

Nie no ja bym go proponował na bramkę za Valdesa ...

0

Da ktoś linka kto ogląda na RikoTV mecz? Bo sobie wyłączyłem i nie moge znaleźć tego kanału

0

Niesprawiedliwe bo to dzięki niemu zdobyliśmy 2 bramkę w półfinale i wogóle zapowiadał się dobrze ;/

0

#10

O czym Ty do mnie rozmawiasz ?

0

Jak wrócu Puyol i forma do normy to wtedy nie będą mieli okazji żeby swoją skuteczność wykorzystywać.

0

MessiPała

Szkoda bana na ciebie nie wyżyte dziecko.

0

Aż się łezka kręci :)

0

Haha, wszyscy znają Pepa i wiedzą doskonale, że z jego ust takie słowa by nigdy nie padły bo on w przeciwieństwie do Mou ma klase i nie poniża się

0

Kryśka może mu buty pucować

0

Messi i Ronnie to moi ulubieni piłkarze.

heniusss

Świetny filmik i świetna muzyka do tego

0

Od Messiego to on raczej lepszy nie był ponieważ Messi jest piłkarzem bardziej efektywnym a Ronnie efektownym.

0

wlodi

Weź może książkę napisz bo taki mądry jesteś jak du$@ krowy

0

Pep to genialny trener, człowiek z klasą i gentelman szanuję go jak nikogo innego za to co zrobił dla Tej drużyny.

0

Polski_Hiszpan

Wymień mi sytuację z wczorajszego meczu w którym sędzie popełnił błąd proszę cię bo się trochę ośmieszasz (delikatnie powiedziawszy) i nic ci tu nie da stękanie tylko pogodzenie się z tym że ktoś od Realu jest lepszy i w umiejętnościach piłkarskich jak i w zachowaniu się wobec swoich rywali a i nie mogę się już doczekać następnego Gran Derbi kiedy wróci Puyol a forma wróci do optymalnej :)

0

RMCFMADRID

zaczął się pisze a nie zaczoł, weź się do nauki lepiej a nie spinaj się tutaj dzieciaku

0

Prędzej by mu oczy powypadały jak pingpongi niż by coś zrobił Villi

0

Szacunek tylko dla tych kibiców Realu którzy patrzą obiektywnie na całą sytuację i potrafią przyjąć do świadomości, że to Barca była górą w tym spotkaniu

0

Jeszcze motywacją jest to, że Real aktualnie jest w swojej szczytowej formie a Barca może w połowie więc jak się chłopaki rozegrają wróci Puyol będzie można znowu zobaczyć jakąś Manitke :-]

0

zborov

Odbiła mu się od piszczela ;] Chyba xD

0

creatura

Ponieważ bramki na wyjeździe liczą się za 2 w ten sposób wynik był by razem z meczem wyjazdowym i u siebie 7:8 na korzyść Realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?