Lione10Messi
Dołączył/a: sierpień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi się wydaje, że jego kapitalna gra w Barcy wynika z tego że czuję się dużo pewniej ze swoimi partnerami z drużyny i wie co oni potrafią a w reprezentacji z samymi indywidualistami to nie jest już tak kolorowo.
0
"Villarreal zmierzy się z Bayernem, Villarrealem i Napoli w grupie A. "
Wkradł się błąd bodajże
0
A jego nie opuszcza poczucie humoru.
0
Już lepiej gdyby Busi wszedł na stopera a Fabs na miejsce Busiego
0
tristan
Nie no ja bym go proponował na bramkę za Valdesa ...
0
Da ktoś linka kto ogląda na RikoTV mecz? Bo sobie wyłączyłem i nie moge znaleźć tego kanału
0
Niesprawiedliwe bo to dzięki niemu zdobyliśmy 2 bramkę w półfinale i wogóle zapowiadał się dobrze ;/
0
#10
O czym Ty do mnie rozmawiasz ?
0
Jak wrócu Puyol i forma do normy to wtedy nie będą mieli okazji żeby swoją skuteczność wykorzystywać.
0
MessiPała
Szkoda bana na ciebie nie wyżyte dziecko.
0
Aż się łezka kręci :)
0
Haha, wszyscy znają Pepa i wiedzą doskonale, że z jego ust takie słowa by nigdy nie padły bo on w przeciwieństwie do Mou ma klase i nie poniża się
0
Kryśka może mu buty pucować
0
Messi i Ronnie to moi ulubieni piłkarze.
heniusss
Świetny filmik i świetna muzyka do tego
0
Od Messiego to on raczej lepszy nie był ponieważ Messi jest piłkarzem bardziej efektywnym a Ronnie efektownym.
0
wlodi
Weź może książkę napisz bo taki mądry jesteś jak du$@ krowy
0
Pep to genialny trener, człowiek z klasą i gentelman szanuję go jak nikogo innego za to co zrobił dla Tej drużyny.
0
Polski_Hiszpan
Wymień mi sytuację z wczorajszego meczu w którym sędzie popełnił błąd proszę cię bo się trochę ośmieszasz (delikatnie powiedziawszy) i nic ci tu nie da stękanie tylko pogodzenie się z tym że ktoś od Realu jest lepszy i w umiejętnościach piłkarskich jak i w zachowaniu się wobec swoich rywali a i nie mogę się już doczekać następnego Gran Derbi kiedy wróci Puyol a forma wróci do optymalnej :)
0
RMCFMADRID
zaczął się pisze a nie zaczoł, weź się do nauki lepiej a nie spinaj się tutaj dzieciaku
0
Prędzej by mu oczy powypadały jak pingpongi niż by coś zrobił Villi
0
Szacunek tylko dla tych kibiców Realu którzy patrzą obiektywnie na całą sytuację i potrafią przyjąć do świadomości, że to Barca była górą w tym spotkaniu
0
Jeszcze motywacją jest to, że Real aktualnie jest w swojej szczytowej formie a Barca może w połowie więc jak się chłopaki rozegrają wróci Puyol będzie można znowu zobaczyć jakąś Manitke :-]
0
zborov
Odbiła mu się od piszczela ;] Chyba xD
0
creatura
Ponieważ bramki na wyjeździe liczą się za 2 w ten sposób wynik był by razem z meczem wyjazdowym i u siebie 7:8 na korzyść Realu