0

@Hubsao Rafonixa do trójkąta

3

Hahah nitro jak ostatnio real z nami

0

@Transu96 i dlatego jest stracony

0

To jest najważniejsze dla widzów. Po main evencie zobaczymy kto wygrał samochód

0

@IronSanHybrid Wiewiór na Kryche spoko ale reszta idź pan w .....

0

@Comfortable_ to już będzie paraolimpiada

0

Noi po Popku xD

0

Popek monster król Albanii

0

@Luciano99 haha xD

0

@IronSanHybrid to jest ustawiane, cały czas jakieś transfery z federacji na federacje

0

@IronSanHybrid ja ci napisałem z linkimaster a miałem na myśli lil masti:D ale widzę że się domysliles:D

0

@kiper09 a żebyś oberwał jak Arab od Szeligi:D

0

@IronSanHybrid no tak, chcą to po prostu sprzedać ale i tak zachowanie w stosunku do way of blonde słabe ze strony federacji

0

@FCB_dimiC aaa przepraszam, napisałem godzinę a miałem na myśli dniówkę:D

0

@IronSanHybrid a dlaczego way of blonde nie może zawalczyć (jeśli wygra) z linkimaster?:D

0

@PodkarpackiKibic i tak chce żeby way of blond ubiła tą linkiewicz

0

@FCB_dimiC wpisz w necie

1

@GeneralXavi i tak nasza młodzież będzie straszyć Europę już za niedługo na czele z generałem:)

2

@Pawel13sz fajnie że może grać

1

@IronSanHybrid pozytywny chłop

0

@FCB_dimiC only fans, mówi to panu coś?

1

Jaka żenująca rozmowa xD

2

Wiewiór na Kryche UFC na 14. Zajebiście!

0

Co jak co ale ta pani doktor mi się podoba:D

0

Spokój Araba jest niesamowity

1

Gabryś jedziesz z nim!

0

@BorzyKrzys pół godzinki pracy, żaden wydatek xD

1

@Pawel13sz elegancko, niech Ferran robi liczby

0

@Encore wiem nic do niego nie mam

0

@Rust_Cohle no w sumie tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?