0

@GeneralXavi bliźniaki jednojajowe?

2

@GeneralXavi nie poznałem, a ty masz swoją siostrę na swoim avku?

1

@Medium kogo ty masz na avku?

1

@Janas11224 zwali se konia zaraz

8

Czemu pilkarze są tacy tępi że wiedzą że muszą odrabiać straty a i tak się kłócą o jakieś gówno tracąc czas?

2

@Image my mieliśmy 3:0 z Liverpoolem a później dostaliśmy 4:0 xD

0

Noi Benzema, niech go nie kryją bo gość nic nie potrafi

1

@IronSanHybrid coś pięknego

1

Papa Bajern Munsia

0

O Villareal strzela, spoczko

1

@kryhaa ale się nie chwali

0

Dziwne że nie próbował nurkować Vinicjusz

1

@tomek8756 to podanie Modricia to nie był fart tylko zajebiste umiejętności

2

O Jezu jakie podanie Modricia oO

0

Werner się Pedriego naogladał;D

0

@prokofiew mają wystarczającą przewagę niestety w lidze

0

@tomek8756 dla mnie ewidentna ręka

0

@Grabarz1750 dokładnie

3

@MesQueUnClub96 przecież to jest ręka

0

Może być ręka chyba

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tuc zalamia się i przepierdziela ligę

0

@panczo taaaaaak

0

Świetne podanie Vinicjusza xD

0

@FCMichalo może masz słabego neta?

0

@FCMichalo smiga

0

Ale brzydko biało na tych trybunach

1

Komentarz usunięty

0

@ranger3120 kolega w temacie kontaktów damsko-meskich chyba na moim poziomie

0

@Mazi ona jest 10/10 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?