1

@AllBundy dzięki, dokładnie psychika to podstawa:)

1

@clyde no rozumiem, ale podpalić się? Przecież to jedna z najgorszych śmierci

1

@FCB_dimiC dzięki, w tygodniu dieta i treningi, rowerek stacjonarny, ćwiczenia własnym ciałem i hantle

1

@tristan87 dzięki:)

1

@gumaz nie rozumiem jak można się podpalić, po co?

36

Po 6 miesiącach walki juz nie ma otyłości drugiego stopnia tylko nadwaga:D

1

@Przemek2323 napoje zero to zbawienie jak ktoś chce schudnąć, jak ciśnie człowieka na słodkości to szklana takie napoju w jakimś stopniu zaspokoi

6

@deyna2018 dorosłość jest wtedy kiedy nie boisz się bólu u dentysty tylko ceny

3

1

@Kurkmen z 14 lat temu też byłem świadkiem jak mój kot torturował mysze

0

To jest jakiś pakt z diabłem!

6

Ten sędzia to jest śmieć

0

Niech Xavi im puszcza w szatni Sia - Unstopabble

0

@ShawnC są na świecie rzeczy o których się fizjologom nie śniło

1

@BulaKG Panu Bogu w okno?

1

@Przemek2323 też miałem wątpliwości xD

3

@Oskar00 ja się już zaczynałem cieszyć:D

3

Kurde Gavi to jest kot

0

Dembele co to kurlla było xDD

3

Podoba mi się waleczność Gaviego

0

@sebo939 też mam takie wrażenie

3

Bez Pedriego nie ma Barcelony

1

@Janiama tak samo jak ty, 3:1 dla Barcy

0

@Czajka90 przecież najpierw był faul, dobrze że gola nie uznal ale karny prawidłowy wg mnie

8

Haha jaka żenada że tam karnego nie gwizdnął xD ładny wałek

0

@Czajka90 dobra wszedłem na Twój profil i się dowiedziałem xD

0

@Czajka90 dlaczego?

0

@tomek8756 ja mam 27 i ostatnio mnie nachodzą myśli czy nie spróbować zrobić prawa jazdy

0

Ter Stegen już wylew

1

@Janiama Sociedad 1 - 2 Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?