LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AllBundy dzięki, dokładnie psychika to podstawa:)
1
@clyde no rozumiem, ale podpalić się? Przecież to jedna z najgorszych śmierci
1
@FCB_dimiC dzięki, w tygodniu dieta i treningi, rowerek stacjonarny, ćwiczenia własnym ciałem i hantle
1
@tristan87 dzięki:)
1
@gumaz nie rozumiem jak można się podpalić, po co?
36
Po 6 miesiącach walki juz nie ma otyłości drugiego stopnia tylko nadwaga:D
1
@Przemek2323 napoje zero to zbawienie jak ktoś chce schudnąć, jak ciśnie człowieka na słodkości to szklana takie napoju w jakimś stopniu zaspokoi
6
@deyna2018 dorosłość jest wtedy kiedy nie boisz się bólu u dentysty tylko ceny
3
Śmiechem:D https://m.jbzd.com.pl/obr/2369027/to-nie-sa-tanie-rzeczy
1
@Kurkmen z 14 lat temu też byłem świadkiem jak mój kot torturował mysze
0
To jest jakiś pakt z diabłem!
6
Ten sędzia to jest śmieć
0
Niech Xavi im puszcza w szatni Sia - Unstopabble
0
@ShawnC są na świecie rzeczy o których się fizjologom nie śniło
1
@BulaKG Panu Bogu w okno?
1
@Przemek2323 też miałem wątpliwości xD
3
@Oskar00 ja się już zaczynałem cieszyć:D
3
Kurde Gavi to jest kot
0
Dembele co to kurlla było xDD
3
Podoba mi się waleczność Gaviego
0
@sebo939 też mam takie wrażenie
3
Bez Pedriego nie ma Barcelony
1
@Janiama tak samo jak ty, 3:1 dla Barcy
0
@Czajka90 przecież najpierw był faul, dobrze że gola nie uznal ale karny prawidłowy wg mnie
8
Haha jaka żenada że tam karnego nie gwizdnął xD ładny wałek
0
@Czajka90 dobra wszedłem na Twój profil i się dowiedziałem xD
0
@Czajka90 dlaczego?
0
@tomek8756 ja mam 27 i ostatnio mnie nachodzą myśli czy nie spróbować zrobić prawa jazdy
0
Ter Stegen już wylew
1
@Janiama Sociedad 1 - 2 Barca