LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lukas90 dobrze kierowniku
0
@Lukas90 no zajebiście jak wstaje o 4
16
Mecz o 21.30 w środku tygodnia to już przesada
1
@bartas97 też tak miałem z 3 tygodnie temu, miał być pyszny a prawie połowę wyrzuciłem do kosza
1
@Jacu327 zemsta za wojnę dzików
0
@tomek8756 w tej chwili cię wyjaśniam
8
Żeby się Lenglet nie utopił
0
Ter Stegen i tak instynkt kota
0
@tomek8756 cicho tam bo ciebie zaraz wyjaśnię
0
@Cataloniec94 a już było o włos:/
1
@DonAndrzejos przestań wyjaśniać.
15
Dembele bierze sprawy w swoje ręce tak jak ja później
2
@kewin ale bym mu napluł na ryj, śmieć
3
Dembele prawie to wkręcił
1
@masq też zazdroszczę, ja np. z innych powodów nigdy nie będę miał dzieci, trzymaj się tam
0
@masq coś takiego nie powinno ludzi spotykać
0
@Tasde u mnie na eleven 1 Napoli Roma xD
6
Chyba nie posłucham hymnu:(
0
@VamosRakieta co się stało? Edit: dobra już wiem
0
@Crystal37 ja kiedyś prawie straciłem maila do konta ps store bo się nie logowalem ponad rok i wysłali mi na maila wypowiedzenie. Na Interii to bylo
0
O kurde xD
2
Ale pieknie księżyc świeci
2
@Compadre swój kąt i rodzina, lecz nie ma na co liczyć
2
@Deviler ja opierdzielilem szproty w sosie pomidorowym
0
@maroon to też ważne
3
@bartas97 no pochodzę z rejonów gdzie tak się mówi:)
0
Ale się na polu zrobiło szaro, buro i w ogóle do dupy
2
@Medium pisałem to w formie żartu:) ale czasem z czegoś takiego na La bambie lubi wybuchnąć rozmowa która kończy się w gorących xD
0
@Medium panie nie prowokuj pan katolików w wielki piątek:P
6
Normalnie napiłbym się jak człowiek, Pan by się napił?