0

@Lukas90 dobrze kierowniku

0

@Lukas90 no zajebiście jak wstaje o 4

16

Mecz o 21.30 w środku tygodnia to już przesada

1

@bartas97 też tak miałem z 3 tygodnie temu, miał być pyszny a prawie połowę wyrzuciłem do kosza

1

@Jacu327 zemsta za wojnę dzików

0

@tomek8756 w tej chwili cię wyjaśniam

8

Żeby się Lenglet nie utopił

0

Ter Stegen i tak instynkt kota

0

@tomek8756 cicho tam bo ciebie zaraz wyjaśnię

0

@Cataloniec94 a już było o włos:/

1

@DonAndrzejos przestań wyjaśniać.

15

Dembele bierze sprawy w swoje ręce tak jak ja później

2

@kewin ale bym mu napluł na ryj, śmieć

3

Dembele prawie to wkręcił

1

@masq też zazdroszczę, ja np. z innych powodów nigdy nie będę miał dzieci, trzymaj się tam

0

@masq coś takiego nie powinno ludzi spotykać

0

@Tasde u mnie na eleven 1 Napoli Roma xD

6

Chyba nie posłucham hymnu:(

0

@VamosRakieta co się stało? Edit: dobra już wiem

0

@Crystal37 ja kiedyś prawie straciłem maila do konta ps store bo się nie logowalem ponad rok i wysłali mi na maila wypowiedzenie. Na Interii to bylo

0

O kurde xD

2

Ale pieknie księżyc świeci

2

@Compadre swój kąt i rodzina, lecz nie ma na co liczyć

2

@Deviler ja opierdzielilem szproty w sosie pomidorowym

0

@maroon to też ważne

3

@bartas97 no pochodzę z rejonów gdzie tak się mówi:)

0

Ale się na polu zrobiło szaro, buro i w ogóle do dupy

2

@Medium pisałem to w formie żartu:) ale czasem z czegoś takiego na La bambie lubi wybuchnąć rozmowa która kończy się w gorących xD

0

@Medium panie nie prowokuj pan katolików w wielki piątek:P

6

Normalnie napiłbym się jak człowiek, Pan by się napił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?