LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Medycyna pracy zrobiona na 3 lata, wolne do poniedziałku, fajnie się kończy tydzień
25
@gumaz to nie metin że dzikie psy są na strzała
0
@barcelonaLM znów się zacznie cyrk po wakacjach
1
@Survier ale siły masz więcej:D
1
@Medium gumy kulki
1
@IronSanHybrid też mi się wydaje że to może być najlepsza walka
0
Tromba ładnie go ubił
0
@prokofiew jak Robercik do 40 będzie pykał
0
@Oskar00 3 obserwujących i 2 obserwowanych na La bambie zdecydowanie wystarczy:D
3
Xayo jakoś wygląda a Nitro typowy chudzielec z tłuszczem sprzed kompa:D
1
@Oskar00 wyzywasz go na 15? xD
2
Xayo go zabije:D
3
@Firestone także będzie bity
3
@KrychaFCB a najbardziej irytuje to że walki wieczoru są najgorsze
1
@Croocers i to jest najgorsze
3
@BarcaaVEB dzielnia pozdrawia
5
Charakternie charakternie niech jeszcze raz to powtórzy
1
Parke z Szeliga jak kot z myszką
0
Chciałbym być kobietą, przy gorączce 37,7 nie czułbym się tak rozwalony
2
@Transu96 ja tam od pierwszej kupowałem i jakoś bólu dupy nie mam
0
@gumaz może Eminem lose yourself
0
@BigDaglas mi też ścinało ale tam masz do wyboru tak jakby rodzaj streama i zmień, chyba że oglądasz na Polsat box go to nie wiem
0
@Michael27061990 wpisz wac toja i Kubańczyk
0
Wcale nie nawija z playbacku xD
0
@Vernon_Roche nie 30zl tylko 39zl
0
Niech ubije ta świnie
0
Wam też tnie PPV fame mma?
1
@Medium to też będę później trenował
0
@gumaz chyba sobie wieczorem pójdę pobiegać
0
@ranger3120 ja właśnie jadłem z pomidorami i szczypiorkiem