1

Medycyna pracy zrobiona na 3 lata, wolne do poniedziałku, fajnie się kończy tydzień

25

@gumaz to nie metin że dzikie psy są na strzała

0

@barcelonaLM znów się zacznie cyrk po wakacjach

1

@Survier ale siły masz więcej:D

1

@Medium gumy kulki

1

@IronSanHybrid też mi się wydaje że to może być najlepsza walka

0

Tromba ładnie go ubił

0

@prokofiew jak Robercik do 40 będzie pykał

0

@Oskar00 3 obserwujących i 2 obserwowanych na La bambie zdecydowanie wystarczy:D

3

Xayo jakoś wygląda a Nitro typowy chudzielec z tłuszczem sprzed kompa:D

1

@Oskar00 wyzywasz go na 15? xD

2

Xayo go zabije:D

3

@Firestone także będzie bity

3

@KrychaFCB a najbardziej irytuje to że walki wieczoru są najgorsze

1

@Croocers i to jest najgorsze

3

@BarcaaVEB dzielnia pozdrawia

5

Charakternie charakternie niech jeszcze raz to powtórzy

1

Parke z Szeliga jak kot z myszką

0

Chciałbym być kobietą, przy gorączce 37,7 nie czułbym się tak rozwalony

2

@Transu96 ja tam od pierwszej kupowałem i jakoś bólu dupy nie mam

0

@gumaz może Eminem lose yourself

0

@BigDaglas mi też ścinało ale tam masz do wyboru tak jakby rodzaj streama i zmień, chyba że oglądasz na Polsat box go to nie wiem

0

@Michael27061990 wpisz wac toja i Kubańczyk

0

Wcale nie nawija z playbacku xD

0

@Vernon_Roche nie 30zl tylko 39zl

0

Niech ubije ta świnie

0

Wam też tnie PPV fame mma?

1

@Medium to też będę później trenował

0

@gumaz chyba sobie wieczorem pójdę pobiegać

0

@ranger3120 ja właśnie jadłem z pomidorami i szczypiorkiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?