LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hosh ale ja to zrobiłem jak grałem pierwszy raz i mam ponad 60k hajsu:D
0
@Hosh a jest sens zbierania całego ekwipunku z zabitych jak kasy mam dużo?
0
@anxted a legendarne rynsztunki się nie robiło w krew i wino?
0
@LambiPL to w sumie przy ng+ nie trzeba się spinać żeby wszystko zbierać?
0
@anxted a co się zmienia?
1
@daniel32778 pierdziele, pije piwo i gram w wiedzmina 3 drugi raz
0
Jakbym chciał zagrać w wiedzmina 3 drugi raz to polecacie nowa grę plus czy lepiej od nowa?
0
No nic, zostało się nawalić w samotności
1
Ehh to były czasy https://vm.tiktok.com/ZMNeqcvGa/
1
@Sensible ładnie tam można mma potrenować
6
@Jestjakjest dla mnie lipa
0
@MesQueUnClub_87 no ja wychodzę o 5 rano z domu i zdarzało się po 8
0
@MesQueUnClub_87 małopolskie:D
0
@MesQueUnClub_87 przy 8 stopniach w koszulce? Szacun
0
@DonMatteo901 niech wraca do nas
0
@Foro no ja musiałem cięką kurtkę założyć a do zmarzluchow nie należę
3
Będzie w tym roku dzień w którym rano bedzie można iść w koszulce?
0
@bartekvisca coraz więcej ludzi będzie odbierać sobie życie
0
@Yoshi94 nieważne bo zaczniesz pisać rzeczy typu ,,trzeba było się tak nie dawać'' a sprawa nie jest taka prosta
0
@Yoshi94 ja bym wziął urlop ale zakład nas tak wyciulal z urlopami że go prawie nie mam
0
@kamilkrycha to trzeba będzie pogadać z panią doktor
0
@Jon_Snow na własną rękę, po prostu co pół roku muszę chodzić na kontrolę
0
@BART97 to lipa bo firma nas tak z urlopem wydymała ze przydaloby się l4
0
Orientuje się ktoś czy jak idę do lekarza na badanie kontrolne to może wystawić l4 na 1 dzień?
2
Zazdroszczę kibicom Realu i Liverpoolu
1
@Rust_Cohle piwo, szoty wściekłe psy i jakieś czipsy
35
Dziś #MuremZaLiverpoolem
49
@DonMatteo901 noi szacun
0
@Azrik jedno nie wyklucza drugiego
0
@Rust_Cohle i to jest najgorsze w tym wszystkim