0

@Hosh ale ja to zrobiłem jak grałem pierwszy raz i mam ponad 60k hajsu:D

0

@Hosh a jest sens zbierania całego ekwipunku z zabitych jak kasy mam dużo?

0

@anxted a legendarne rynsztunki się nie robiło w krew i wino?

0

@LambiPL to w sumie przy ng+ nie trzeba się spinać żeby wszystko zbierać?

0

@anxted a co się zmienia?

1

@daniel32778 pierdziele, pije piwo i gram w wiedzmina 3 drugi raz

0

Jakbym chciał zagrać w wiedzmina 3 drugi raz to polecacie nowa grę plus czy lepiej od nowa?

0

No nic, zostało się nawalić w samotności

1

1

@Sensible ładnie tam można mma potrenować

6

@Jestjakjest dla mnie lipa

0

@MesQueUnClub_87 no ja wychodzę o 5 rano z domu i zdarzało się po 8

0

@MesQueUnClub_87 małopolskie:D

0

@MesQueUnClub_87 przy 8 stopniach w koszulce? Szacun

0

@DonMatteo901 niech wraca do nas

0

@Foro no ja musiałem cięką kurtkę założyć a do zmarzluchow nie należę

3

Będzie w tym roku dzień w którym rano bedzie można iść w koszulce?

0

@bartekvisca coraz więcej ludzi będzie odbierać sobie życie

0

@Yoshi94 nieważne bo zaczniesz pisać rzeczy typu ,,trzeba było się tak nie dawać'' a sprawa nie jest taka prosta

0

@Yoshi94 ja bym wziął urlop ale zakład nas tak wyciulal z urlopami że go prawie nie mam

0

@kamilkrycha to trzeba będzie pogadać z panią doktor

0

@Jon_Snow na własną rękę, po prostu co pół roku muszę chodzić na kontrolę

0

@BART97 to lipa bo firma nas tak z urlopem wydymała ze przydaloby się l4

0

Orientuje się ktoś czy jak idę do lekarza na badanie kontrolne to może wystawić l4 na 1 dzień?

2

Zazdroszczę kibicom Realu i Liverpoolu

1

@Rust_Cohle piwo, szoty wściekłe psy i jakieś czipsy

35

Dziś #MuremZaLiverpoolem

49

@DonMatteo901 noi szacun

0

@Azrik jedno nie wyklucza drugiego

0

@Rust_Cohle i to jest najgorsze w tym wszystkim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?