LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@alone49 u mnie w robocie gościowi jakoś z 1600 skoczyło na prawie 3k kredyt. Idiota mógł przewidzieć nie?:D
1
@Bykunn dawno nie czekałem na nowy sezon tak jak na ten
6
@Kurkmen mnie najbardziej rozwala jak ludzie więcej zarabiający mowia ,,jak można robić za takie małe pieniądze'' a później chodzą po galeriach i kupują rzeczy które wyprodukowali ludzie tak jak mówisz w fabrykach. Nie wiem czy oni nie rozumieją ze nie da się tak że każdy dużo zarabia?
1
@escarabajo miejmy nadzieję
0
@pioz123 nawet w sumie nie o kilkadziesiąt tylko o 100k.
0
@Bykunn to w takiej sytuacji jest czas na znalezienie nowej pracy
0
@pioz123 a nie jest pojebane ze nagle ceny mieszkań wyjebaly o kilkadziesiąt tysięcy? Jakby kosztowały tyle co w 2019 to możliwe że dałbym radę
0
@Gwyn haha:D rozyebales xD
1
@Survier no ja nic nie dostałem i nie dostanę
0
@Bykunn a nie ma czasem czegoś takiego że w takim przypadku można odroczyć ratę kredytu na jakiś czas?
0
@pioz123 pracuje niecałe 8 lat a przez prawie rok 1500 to była moja wypłata także tego...
1
@Bykunn no ale przynajmniej masz swoje mieszkanie a nie ze płacisz i za pewien czas i tak nic z tego nie ma
0
@Survier @escarabajo człowiek odkłada a mieszkania w rok poszły o kilkadziesiąt tysięcy do gory:/
0
@Bykunn u nas w mieście są takie ceny że za wynajem, czynsz i media pójdzie co najmniej 60% wypłaty a gdzie reszta?
0
@jacobFCB jak to działa?
17
@Bykunn jak będę wynajmował to nie mam szans odłożyć nic, gość mnie stamtąd wypieprzy i co wtedy? Z podkulonym ogonem wracać do mamusi?
8
Kur.. patrzyłem sobie teraz na ceny mieszkan i najtańsze znalazłem za 220k 37m2 w 20 tysięcznym miasteczku... Ni chu.. nigdy nie dam rady sie od rodziców wyprowadzić
0
Słaba karta walk na fame 15
0
@KrwawiaceoczyVEB koledze chyba chodzi o to że z takim składem powinniśmy mieć więcej niż 1 LM od odejścia Pepa
2
Jak to jest radzić sobie w życiu? Fajnie jest?
0
@Zoker tak zamknięte
0
@Kitek1640 co 4 lata, tak jakoś wyszło
2
@HavertzKai może chodzi o to że kątem oka. Nie raz mi ludzie mówili żeby solidnie obracać łbem bo egzaminatorzy odbierają to jakbyś w ogóle nie popatrzył
1
@hayek łyżeczką ubiłem i zmieszałem:D
0
@Mario96w świeżo kupione
0
@TheNekro94 jak zwykle xD
0
Jak myślicie twaróg, jogurt naturalny, banan, borowki i Truskawki zmieszane w pudełku mogą siedzieć w lodówce 2 doby czy się zepsują?
1
@Joe_Pesci ktoś tu na la rambli chyba trafił że to oni będą największymi ziomeczkami
6
@ForcaBarca12 dzisiaj nie ma meczu, jutrzejszy na eleven
1
@BulaKG jeśli chodzi o exclusivy to the last of us i uncharted to obowiazek