5

@alone49 u mnie w robocie gościowi jakoś z 1600 skoczyło na prawie 3k kredyt. Idiota mógł przewidzieć nie?:D

1

@Bykunn dawno nie czekałem na nowy sezon tak jak na ten

6

@Kurkmen mnie najbardziej rozwala jak ludzie więcej zarabiający mowia ,,jak można robić za takie małe pieniądze'' a później chodzą po galeriach i kupują rzeczy które wyprodukowali ludzie tak jak mówisz w fabrykach. Nie wiem czy oni nie rozumieją ze nie da się tak że każdy dużo zarabia?

1

@escarabajo miejmy nadzieję

0

@pioz123 nawet w sumie nie o kilkadziesiąt tylko o 100k.

0

@Bykunn to w takiej sytuacji jest czas na znalezienie nowej pracy

0

@pioz123 a nie jest pojebane ze nagle ceny mieszkań wyjebaly o kilkadziesiąt tysięcy? Jakby kosztowały tyle co w 2019 to możliwe że dałbym radę

0

@Gwyn haha:D rozyebales xD

1

@Survier no ja nic nie dostałem i nie dostanę

0

@Bykunn a nie ma czasem czegoś takiego że w takim przypadku można odroczyć ratę kredytu na jakiś czas?

0

@pioz123 pracuje niecałe 8 lat a przez prawie rok 1500 to była moja wypłata także tego...

1

@Bykunn no ale przynajmniej masz swoje mieszkanie a nie ze płacisz i za pewien czas i tak nic z tego nie ma

0

@Survier @escarabajo człowiek odkłada a mieszkania w rok poszły o kilkadziesiąt tysięcy do gory:/

0

@Bykunn u nas w mieście są takie ceny że za wynajem, czynsz i media pójdzie co najmniej 60% wypłaty a gdzie reszta?

0

@jacobFCB jak to działa?

17

@Bykunn jak będę wynajmował to nie mam szans odłożyć nic, gość mnie stamtąd wypieprzy i co wtedy? Z podkulonym ogonem wracać do mamusi?

8

Kur.. patrzyłem sobie teraz na ceny mieszkan i najtańsze znalazłem za 220k 37m2 w 20 tysięcznym miasteczku... Ni chu.. nigdy nie dam rady sie od rodziców wyprowadzić

0

Słaba karta walk na fame 15

0

@KrwawiaceoczyVEB koledze chyba chodzi o to że z takim składem powinniśmy mieć więcej niż 1 LM od odejścia Pepa

2

Jak to jest radzić sobie w życiu? Fajnie jest?

0

@Zoker tak zamknięte

0

@Kitek1640 co 4 lata, tak jakoś wyszło

2

@HavertzKai może chodzi o to że kątem oka. Nie raz mi ludzie mówili żeby solidnie obracać łbem bo egzaminatorzy odbierają to jakbyś w ogóle nie popatrzył

1

@hayek łyżeczką ubiłem i zmieszałem:D

0

@Mario96w świeżo kupione

0

@TheNekro94 jak zwykle xD

0

Jak myślicie twaróg, jogurt naturalny, banan, borowki i Truskawki zmieszane w pudełku mogą siedzieć w lodówce 2 doby czy się zepsują?

1

@Joe_Pesci ktoś tu na la rambli chyba trafił że to oni będą największymi ziomeczkami

6

@ForcaBarca12 dzisiaj nie ma meczu, jutrzejszy na eleven

1

@BulaKG jeśli chodzi o exclusivy to the last of us i uncharted to obowiazek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?