2

@hayek hahahah xD

0

@Rastafarnianin Haaland też coś bez formy

2

Pije redsa jabłkowego i smakuje jakby był rozcieńczony:D

3

@IronSanHybrid sprzedać póki coś wart

1

Ustawka się robi, podoba mi sie

0

@taris też mam takie wrażenie

6

Araujo ale dzikus

1

O ja cie pierdziele coś pieknego

0

Christensen już zmęczony xD

1

Ale by było golazo oO

0

@Janas11224 debile

9

Co jak co ale nasze stroje zajebiscie wyglądają

12

Zaczyna się, laga do Lewandowskiego xD

1

I jest ON, Lewy w najpiękniejszej koszulce

3

Klimacik na trybunach jest w ch.j:D

0

@HavertzKai no czasem tak bywa xD

2

Fajna ta dupeczka z polska flaga na trybunach

0

@agaFCB to nie najgorzej: )

0

@agaFCB uff trochę lipa:/

0

@HavertzKai skoro jesteś tak nieodpowiedzialny że nie zrobiłeś zapasu to nie ma o czym rozmawiać

1

@Holsik o wkładce nie zapomniałeś? :P

0

Co będzie do meczu pite?

11

Hej, dobra wstałem. W górę usy kołki

0

Budzik na mecz o 5.00 a nie spać, wy lenie:P

2

@DonMatteo901 dlaczego ten program teraz staje się hitem? On leciał w tv z 14 lat temu :D

1

@Rust_Cohle no w sumie, warstwa izolacyjna się przyda

0

@Rust_Cohle nie mów pan nawet, nie chce znów być ulaną kluchą

1

Ale to jest słabe uczucie jak nabierasz masy po redukcji:/

1

@Aragorn33 @Roafson24 @Pawlak1992 aa ok, dzięki panowie

0

Ktoś mi wyjaśni dlaczego gramy z City 24 sierpnia mecz towarzyski między 2 a 3 kolejka ligi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?