LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@hayek hahahah xD
0
@Rastafarnianin Haaland też coś bez formy
2
Pije redsa jabłkowego i smakuje jakby był rozcieńczony:D
3
@IronSanHybrid sprzedać póki coś wart
1
Ustawka się robi, podoba mi sie
0
@taris też mam takie wrażenie
6
Araujo ale dzikus
1
O ja cie pierdziele coś pieknego
0
Christensen już zmęczony xD
1
Ale by było golazo oO
0
@Janas11224 debile
9
Co jak co ale nasze stroje zajebiscie wyglądają
12
Zaczyna się, laga do Lewandowskiego xD
1
I jest ON, Lewy w najpiękniejszej koszulce
3
Klimacik na trybunach jest w ch.j:D
0
@HavertzKai no czasem tak bywa xD
2
Fajna ta dupeczka z polska flaga na trybunach
0
@agaFCB to nie najgorzej: )
0
@agaFCB uff trochę lipa:/
0
@HavertzKai skoro jesteś tak nieodpowiedzialny że nie zrobiłeś zapasu to nie ma o czym rozmawiać
1
@Holsik o wkładce nie zapomniałeś? :P
0
Co będzie do meczu pite?
11
Hej, dobra wstałem. W górę usy kołki
0
Budzik na mecz o 5.00 a nie spać, wy lenie:P
2
@DonMatteo901 dlaczego ten program teraz staje się hitem? On leciał w tv z 14 lat temu :D
1
@Rust_Cohle no w sumie, warstwa izolacyjna się przyda
0
@Rust_Cohle nie mów pan nawet, nie chce znów być ulaną kluchą
1
Ale to jest słabe uczucie jak nabierasz masy po redukcji:/
1
@Aragorn33 @Roafson24 @Pawlak1992 aa ok, dzięki panowie
0
Ktoś mi wyjaśni dlaczego gramy z City 24 sierpnia mecz towarzyski między 2 a 3 kolejka ligi?