LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Dawać mnie ten mecz już!
1
@Krystian1588 będzie kupowane na premierę
0
@Szopenek ja pierdole xD
3
Coś czuję że już po chłopie
0
@Nazio87 i mam 3 aplikacje wykupić? :D
1
@Deviler jak nie jem jak świnia to raz
0
Kurde nie rozumiem. Z dwa miesiące temu wykupiłem sobie zdamyto.pl i tam jest 3217 pytań. Dziś dostałem ze szkoly jazdy dostęp do aplikacji image a tam jest tylko 2245 pytań. Teraz nie wiem z której się uczyć
1
@Katalończyk 99 kibic realu: pocałuj mnie Pan w dupe
0
@Isso89 i będę niepojemaju na drodze:D
0
@SuperPatsonFCB no zobaczymy jak to będzie, bo przyznam że trochę sie jaram ale jednak mam dość mocnego stresa:D
1
@Kondziubarca no właśnie ja chciałem jak najszybciej bo czas na jazdy będę miał popołudniami a nie zamierzam się uczyć jeździć jak będzie ciemno xD
1
@Deviler kategoria B
5
@Czajka90 jakby każdy dawał napiwku 3zl to pewnie by to podwoiło zarobek z całego dnia, ale nie jak cie nie stać żeby dawać 30% napiwku to lepiej nic nie dawać
0
Ale lipa, kurs na prawko miał się zacząć w środę a zadzwoniła do mnie babeczka że jednak dopiero na początku września bo za dużo ludzi:/
1
Lewandowski xD
0
Ależ tu Lewy będzie pasował
1
@AduŚ07 klimatycznie:P
0
Wstawać do hymnu!
0
@Emhyr łeb bym dał sobie uciąć że to był mecz ligowy
0
@Emhyr ta asysta Messiego z przewrotki to było w Pucharze Gampera?
2
@Lionel_Messi10 ale cudo oO, a tak w ogóle to ładne stroje PSG
2
@Barca445 gdybym umiał to na miejscu ruchanego bym wstawił herb Chelsea a na tego co rucha flagę Barcy xD
1
@mateusz1989VeB ja pierdziele ile z tego memow będzie xD
0
@mateusz1989VeB nasza przyszłość:)
1
@jareksk100 czarny i już mówisz że spalony...
3
@Deviler tego niestety nie wymodlisz, możesz ewentualnie nie dopuścić do kaca
6
@marcin62 ważne że jemu pasuje
0
@Lola120 nie mam przyjaciół, dlatego szukam na la rambli bez żadnego skutku
0
@Hosh na aktualnym rynku to się nie orientuje :D
1
@AllBundy taaak pamiętam w 2010 roku jak był event ze szkatami blasku i dużo zwojów błogosławieństwa leciało z tego:D