0

Też wam jakoś tak ścina trochę la rambla od 2 dni?

0

@Medium i wyrównany rekord z 2004

1

Arsenal brawo! Po mistrzostwo

0

@Pawel13sz czyli że tam też jest życie?

2

Co jak co ale stary Muran na 52 lata wygląda zajebiscie

2

@Gwyn do roboty złodzieju jeden a nie...

0

Pasut trochę stracił w tym momencie:D

0

Wincyj gadania wincyj

0

@Bartula to sarkazm był xD

3

@Kgorecki2500 walić ten świat, niech to wszystko się rozwali jak mamy się cofać w rozwoju

0

Skurczybyk ale ma czysty głos

0

Lizanie kapska musi być

0

Noi gitaraaaa uduszony

0

@Medium tak jest, dokładnie

2

Najgorsza walka narazie

0

@DawidekFCB ale właśnie w fame były takie walki otwarte:D

2

@DawidekFCB ja się nie biję ale place i wymagam xD

1

@Medium dbają o widzów, czas na picie

0

Mam nadzieje ze Tancula ich rozwali

0

@draxidox i wujek Władek na przegranego

1

@Gwyn noi tego oczekuje od freaków xD

0

Paramaxil vs Hejter to może dobrze wyglądać

1

@Firestone doświadczenie zawodowe

1

Jak ja po 8 piwie

1

Biega jak idiota i dyszy

0

@draxidox rok 2010 i nocka w metinie

13

@reloaded oglądamy fame mma i nie wspieramy patologii

1

@Bartula ze walił sterydy xD

1

Fajne te reklamy za 35 zl

7

@mateusz1989VeB i prawa człowieka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?