0

Patrze sobie na wynik Borussii i mam beke:D

6

@Hubsao normalnie idiota

0

@Deviler mi dali w szkole jazdy aplikacje bo miałem do wyboru czy płytka czy aplikacja i na tej aplikacji z osk jest 2245 pytań a na zdamyto.pl które sobie wcześniej wykupiłem jest ponad 3k xD

0

@NeKenI zjadłem kilo ogórków kiszonych i popiłem mlekiem

2

@Deviler z pomocą rodziców się udało, dodatkowo nasmarowali mi dupe sudocremem

0

@NeKenI lubię w czerwcu, lipcu i na początku sierpnia, ale jak juz się zbliża wrzesień to mnie irytują upały

1

@PatrykBarcelona zdamyto.pl jest spoko

2

Lubię gorące dni ale niech te upały już spierdzielaja w tym roku:D

0

@koksik2700 to może trafiałeś na fajnych dentystów

0

@ro3ak a to nie wiem czy mozna czy nie

0

@BartqRKO w tym do którego teraz czekam już byłem kilka lat temu i spoko było, tu się chyba włącza trauma z dzieciństwa i leczenia na nfz:D

0

@Medium o skurwysyn xD

0

@VegetaPolska plombowanie też się zdarzało ale na leczeniu kanałowym to bym zdechnąl

0

@Khajio no co ty xD

1

@Deviler prywatnie parę lat temu faktycznie nic nie czułem po znieczuleniu ale za dzieciaka pamiętam na NFZ niby ze znieczuleniem ale idź pan w ciul

0

@MesQueUnClub96 może rozdupan?

0

@MesQueUnClub_87 No właśnie ja trochę zaniedbałem i teraz nie dość że strach czy będzie bolało to jeszcze kwota jaką wydam: D

0

@draxidox polecam leczenie kanałowe bez znieczulenia xD

0

@Fenyx leczenie kilku zębów

0

@Deviler jakieś sugestie?

0

@Medium nie pomyślałem o tym

1

@LS nie zdążyłem

0

Właśnie siedzę u dentysty w poczekalni i sram w gacie:D

0

@Kengo a w tym sensie xD

1

@Varg nie bawię się w bukmacherke

1

@Rl9k1nG normalnie napiłbym się jak człowiek, Pan by się napił?

0

Normalnie zrobiłbym se co ale nie ma co

0

@Przemooooo95 spoko jest, teraz przed nami 37 zwycięstw w lidze

0

@MadafakinGuy to ja to pije na kaca xD

0

@gumaz zimny z butelki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?