LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patrze sobie na wynik Borussii i mam beke:D
6
@Hubsao normalnie idiota
0
@Deviler mi dali w szkole jazdy aplikacje bo miałem do wyboru czy płytka czy aplikacja i na tej aplikacji z osk jest 2245 pytań a na zdamyto.pl które sobie wcześniej wykupiłem jest ponad 3k xD
0
@NeKenI zjadłem kilo ogórków kiszonych i popiłem mlekiem
2
@Deviler z pomocą rodziców się udało, dodatkowo nasmarowali mi dupe sudocremem
0
@NeKenI lubię w czerwcu, lipcu i na początku sierpnia, ale jak juz się zbliża wrzesień to mnie irytują upały
1
@PatrykBarcelona zdamyto.pl jest spoko
2
Lubię gorące dni ale niech te upały już spierdzielaja w tym roku:D
0
@koksik2700 to może trafiałeś na fajnych dentystów
0
@ro3ak a to nie wiem czy mozna czy nie
0
@BartqRKO w tym do którego teraz czekam już byłem kilka lat temu i spoko było, tu się chyba włącza trauma z dzieciństwa i leczenia na nfz:D
0
@Medium o skurwysyn xD
0
@VegetaPolska plombowanie też się zdarzało ale na leczeniu kanałowym to bym zdechnąl
0
@Khajio no co ty xD
1
@Deviler prywatnie parę lat temu faktycznie nic nie czułem po znieczuleniu ale za dzieciaka pamiętam na NFZ niby ze znieczuleniem ale idź pan w ciul
0
@MesQueUnClub96 może rozdupan?
0
@MesQueUnClub_87 No właśnie ja trochę zaniedbałem i teraz nie dość że strach czy będzie bolało to jeszcze kwota jaką wydam: D
0
@draxidox polecam leczenie kanałowe bez znieczulenia xD
0
@Fenyx leczenie kilku zębów
0
@Deviler jakieś sugestie?
0
@Medium nie pomyślałem o tym
1
@LS nie zdążyłem
0
Właśnie siedzę u dentysty w poczekalni i sram w gacie:D
0
@Kengo a w tym sensie xD
1
@Varg nie bawię się w bukmacherke
1
@Rl9k1nG normalnie napiłbym się jak człowiek, Pan by się napił?
0
Normalnie zrobiłbym se co ale nie ma co
0
@Przemooooo95 spoko jest, teraz przed nami 37 zwycięstw w lidze
0
@MadafakinGuy to ja to pije na kaca xD
0
@gumaz zimny z butelki