0

Ter Stegen już chyba zawodnikiem meczu

0

Nie było spalonego chyba

0

Dembele żółta bo sfaulowal Madryciaka xD

1

Czy tam nie było karnego na Lewym?

1

@Janiama Barca 3 - 2 Sevilla

4

Cieszy mnie że Balde znów w podstawie

1

@Rewolucja123 ale bęben xD

1

@Lionel_Messi10 właśnie problem taki ze spać mi się nie chce xD

1

@Lionel_Messi10 kiedyś się nadrobi, być może jutro, zależy jak rana po wyrwaniu zęba będzie wyglądać

1

@Lionel_Messi10 nie rób pan smaków, ja dziś muszę na sucho:(

1

@Mario96w nie że skręca xD ale weekend się zaczął to chciałem się napić ale widzę że nic z tego.

1

@HighestInTheRoom to też czytałem ale może ktoś ma życiowe doświadczenie

0

Wypicie paru piw w ten sam dzień co miałem usuwanego zęba to dobry pomysł?

2

@Danny Gaucho jakbyś dobrze zagadał to może by udostępnił

1

@Firestone dzięki

0

@Zoker rwanie szóstki u góry ale prywatnie, tylko parę osób mi mówiło że od tego doktora można wyjść z wielkim bólem xD

1

W oczekiwaniu na rwanie zęba u dentysty zrobiłem sobie 24 krokiety z kapusta i pieczarkami

0

Kurde już z rana czuć jesień: /

0

@NaFazieHitman to ktos cie prywatnie uczył czy na kursie?

0

@Survier jazdy dopiero zacznę ale wczoraj siostra po takiej przydomowej drodze mnie coś tam uczyła i nie wyglądało to najlepiej, a jak słyszę ze ludzie po 15min na placu wyjeżdżają na miasto to się zastanawiam czy jest sens próbować

1

@RoberDzik wsiadłeś i od razu umiałeś prowadzić tak żeby na miasto jechać?

0

Po jakim czasie byliście wstanie wyjechać na miasto jak pierwszy raz usiadliscie za kierownicę?

1

@SinMistico ten drugi gol nie zostanie zaliczony dla Lewego

0

@Limit_l3ss co ty masz do Raphinhy?

0

@Mathoue przecież on w tamtym sezonie miał chyba najwięcej asyst to co się dziwić

0

@kejdzi raczej tak

0

A to po nogach poszło xD

0

Co tu Lewy zrobił oO

1

Ale podanie Raphini

1

Dobrze się to ogląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?