0

@daniel32778 Joel musiałby być czarny

0

@WilliamTheBloody już nie ma po co

6

Debile nieświadomi tego że są debilami czasem potrafią sobie poradzić w zyciu ale świadomy debil to ma prze...ane

0

@Medium nie wiem czy to sarkazm?:D

6

@4drian0 zasądził Panu ktoś kiedyś kopa gdzieś?

0

@tristan87 to trzeba było dać znać

11

Ale mnie irytuja niepunktualni ludzie...

1

@Medium o skurczybyk, taki to pożyje

0

@Luciano99 ważne żeby dobrze siadło, a że darmowe to będzie lepiej smakowało

0

@Medium a kto to? xD

0

@Orlik00 czyli że kawa z kupy?

2

@macio_944 kto biedakowi zabroni

1

Kupiłem sobie mały sloik kawy rozpuszczalnej za 13.50. Dopiero za chwilę sobie uświadomiłem że to jest 100gram czyli za kilo wychodzi 135zl. Moja najdroższa kawa w zyciu

0

Komentarz usunięty

2

@Medium ja pierdole od samego czytania się zagotowałem

0

@Kidd na sadistica jak wchodzisz musisz potwierdzić że masz 18 lat

0

@katalonczyk112 też mam wyebongo

3

@VamosRakieta niby tak ale tu chyba przede wszystkim cena zadecydowała

0

@NaFazieHitman to straciłem szacunek calkowicie

0

@bartas97 Messi vs Ronaldo, Lewy vs Mandzukic. Biere galę w ciemno

0

@Vebrol Jury: Nie

0

@Bartula czyli potrafiłeś teorie przenieść na praktykę

1

@FcPortoFan1999 a ja w Wieczystej

0

@PlaX jutro czwartek, potem piątek i weekend

33

Lionel Messi jest najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej.

0

@Bartula nie pierwszy raz to słyszę, ja jestem na kursie i pojeździłem na tą chwilę 5 godzin. Po ilu godzinach jazd nauczyłeś się ruszać tak żeby auto nie gasło co jakiś czas?

1

@Bartula gratulacje, za pierwszym razem?

0

@Rust_Cohle co tam się odwaliło? xD

1

@Rust_Cohle z tego co pamiętam to cholisept był dobry bo znieczulał gardło w jakimś stopniu

6

Kolejny dzień i znowu to samo. Czuję się jak kopacze w gothicu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?