LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 Joel musiałby być czarny
0
@WilliamTheBloody już nie ma po co
6
Debile nieświadomi tego że są debilami czasem potrafią sobie poradzić w zyciu ale świadomy debil to ma prze...ane
0
@Medium nie wiem czy to sarkazm?:D
6
@4drian0 zasądził Panu ktoś kiedyś kopa gdzieś?
0
@tristan87 to trzeba było dać znać
11
Ale mnie irytuja niepunktualni ludzie...
1
@Medium o skurczybyk, taki to pożyje
0
@Luciano99 ważne żeby dobrze siadło, a że darmowe to będzie lepiej smakowało
0
@Medium a kto to? xD
0
@Orlik00 czyli że kawa z kupy?
2
@macio_944 kto biedakowi zabroni
1
Kupiłem sobie mały sloik kawy rozpuszczalnej za 13.50. Dopiero za chwilę sobie uświadomiłem że to jest 100gram czyli za kilo wychodzi 135zl. Moja najdroższa kawa w zyciu
0
Komentarz usunięty
2
@Medium ja pierdole od samego czytania się zagotowałem
0
@Kidd na sadistica jak wchodzisz musisz potwierdzić że masz 18 lat
0
@katalonczyk112 też mam wyebongo
3
@VamosRakieta niby tak ale tu chyba przede wszystkim cena zadecydowała
0
@NaFazieHitman to straciłem szacunek calkowicie
0
@bartas97 Messi vs Ronaldo, Lewy vs Mandzukic. Biere galę w ciemno
0
@Vebrol Jury: Nie
0
@Bartula czyli potrafiłeś teorie przenieść na praktykę
1
@FcPortoFan1999 a ja w Wieczystej
0
@PlaX jutro czwartek, potem piątek i weekend
33
Lionel Messi jest najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej.
0
@Bartula nie pierwszy raz to słyszę, ja jestem na kursie i pojeździłem na tą chwilę 5 godzin. Po ilu godzinach jazd nauczyłeś się ruszać tak żeby auto nie gasło co jakiś czas?
1
@Bartula gratulacje, za pierwszym razem?
0
@Rust_Cohle co tam się odwaliło? xD
1
@Rust_Cohle z tego co pamiętam to cholisept był dobry bo znieczulał gardło w jakimś stopniu
6
Kolejny dzień i znowu to samo. Czuję się jak kopacze w gothicu