0

@masq wkoncu stawiałem 3:1 dla nas:)

1

Kirwa dembele zejdź mi z oczu

0

Zajebiscie po prostu

1

Dembele pod wpływem alkoholu czy o co chodzi?

8

Pedri to jest geniusz

2

@agaFCB to ja z moją morda nie mam prawa wyjść na miasto: /

0

@TheKlucha Kur.. w telewizji? Czyli gdzie? Skąd mamy wiedzieć z kim masz umowę?

0

@zeko0 dawać mnie go tu

0

@TheKlucha to zadaj normalnie pytanie, bo obstawiam że Polsat Sport premium niejedna firma oferuje, ja osobiście oglądam na Polsat box go

5

Pedri cudowny chłopak

3

@TheKlucha ciekawe pytanie xD

0

Też wam na Polsat box go piłka tak jakby laguje?

0

Słuchamy Kaszanki!

1

@Janiama dokładnie tak jak Ty:) 3:1 dla Barcy

0

Noi ciul nie wiem kiedy mi konsola przyjdzie. Je..c euro rtv

1

@Rust_Cohle zainstaluj fife żebym miał gotową

3

Kurde godzina 16 zaraz a mi konsola jeszcze nie przyjechała: (

0

@Transu96 tego też nie wykluczam

0

@Deviler nie zdziwiłbym się jakby to było samobójstwo, już jakiś czas temu było że ma depresje

0

@4drian0 to gitara

0

@Rust_Cohle zawału w pakiecie nie ma?

0

Jak myślicie dostanę cokolwiek w ultimatum team jak ostatnio grałem w fife 21 na ps4 i się przerzucam na 23 ps5?

0

@HighestInTheRoom niecałe 3300

0

@bari_94 miejmy nadzieję że to nie będzie konieczne xD

3

Dobra Ps5 z Fifa i dodatkowym padem zamówiony xD

0

@michal26 nie przebije rekordu Leo, rob screeny

0

@ArcziArtt nie wiem czy oglądałeś ale Obecność mnie osobiście zgniotło

0

@Medium przecież homo to święci i idealni ludzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?