LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho do porzygu to nie, musiałbym wódę do tego dołożyć
1
No nic, jedyne co zostało robić przez ten długi weekend, to walić browary i grać w gry
0
@analitykTaktyki no coś w tym jest
0
@Rust_Cohle Ty masz jakiś uraz do ludzi spożywających alkohol czy do tych co chleją jak świnie? Edit: bez spiny
1
@Kgorecki2500 ciężkie narkotyki to przesada, alkohol i marihuana ok pod warunkiem że nie ma przesady
9
@Pogba serio? Jaka żenada
0
@mekston no racja ale wątpię że ograją Benfice
1
@danio1899 nie wiadomo czy Salzburg ich nie pyknie
0
Barcelona, Atletico, Juventus, Arsenal, Manchester UTD, prawdopodobnie Ajax i być może Milan, ciekawe zespoły w 1/16 Ligi Europejskiej
1
@Janiama Barca 1:3 Bayern
2
@Radek1992 pić, co Ci szkodzi?
1
@kewin za 6 stów zap....alasz, na opłaty ci nie starcza, nie dożyjesz sześćdziesiątki zmarszczysz się jak pomarańcza
2
@Senior6 no właśnie bo myślałem przed chwilą nad taką, dzięki
0
@FanBarcy22 nie o konkretne ale są takie miejsca że część zbiorę a do części za chiny nie ma dostępu
0
Grał tu ktoś w god of war z 2018? Bo nie wiem czy niektóre znajdzki będą możliwe do zdobycia dopiero w dalszej części fabuły czy jestem upośledzony?
14
@P33ck król piłki nożnej
11
@shahman jak dla mnie to bayern odpusci Interowi specjalnie żeby nas wyeliminować
1
@karci0 dobre czasy minęły, kiedyś mając to miałeś najlepsze ligi krajowe i LM
1
@BulaKG niby tak xD
0
@talizmo nie ma szans że tyle zdobędzie
2
@Comentateiro nie sondze
0
@Medium ja na metka wydałem 20zl xD i to na prywatnym serwerze 7 lat temu a na PLu na sucho jechałem xD
3
@Bochen777 trzeba być idiota żeby się jarać osiągnięciem w grze za realne pieniądze xD
1
@Mixtape dobra czysta żytnia
0
Też macie wrażenie że te gole są takie słodko-gorzkie?
0
Ale to przymierzył oO ale szkoda LM
0
@dniel ns ps5 chyba niemożliwe
0
@PatrychoO ale ze jak?
3
Na tv6 rozpoczął się odcinek Miodowych Lat ,,Lewa forsa''. Zapraszam do oglądania xD
0
@czółkovsky aaa nie zauważyłem. Myślałem że jakikolwiek mecz, dzięki