1

@Kinginiesta no wyobraź sobie że tak

0

@dniel malopolskie @Kubax96

0

Normalnie se snieg sypie

1

@Rastafarnianin nie wiem kim jest ten typ w czapeczce ale stawianie dzikiego przy najmanie to przesada

0

@kempnou pewnie ze skrycie zawsze uważał Messiego za dużo lepszego od siebie i na starość mu odwala

0

@Sulimo niesamowity skandal

0

@Lordzi nawet nie mów, ten czas tak leci...

0

@clyde ja też nie odpuszczam, ale w GOW jest dobre to że można wrócić silniejszym:P

0

@clyde zostawię je na później:D

0

@marcin62 to może nie jest ze mną tak źle:D

0

W god of war mieliście problem z walkiriami czy ja jestem ułomny?

2

@HighestInTheRoom Jennifer Lopez top

1

@Benz no gość chyba wygrał wszystkie najmocniejsze ligi także chyba top xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@darr0o zastanów się czasem co piszesz

1

@Kessie przecież on by łeb w całości odgryzł

8

Przerobić 8 godzin na tych złodziei i można weekend zaczynać

3

@gumaz tam nie ma pracy dla ludzi z jego wyksztalceniem

0

@KlonaZepan ja słyszałem ze najlepsza metoda jest poruszanie oczami żeby się wybudzić

0

@Szklaner a to jak dla zdrowotności to zapraszam

0

@siuuu panie, ja nie czytać

0

@Szklaner nie chce mi się wczytać ale wiem o co chodzi, to chyba jedyne wyjście

1

Panie zrobiłbym se coś ale nie ma co

0

Komentarz usunięty

0

@GeneralXavi a to nie pamiętam

1

@GeneralXavi no też racja ale niepotrzebnie za nim poszedł do Paryża

1

Też wam się wyłączył dzwiek na gali?

2

@Encore gdyby nie poszedł do PSG...

0

@jutroIV według mnie tu chodzi o priorytety, kiedyś się potrafiłem kłócić o to kto jest lepszy Messi czy Ronaldo, teraz mam tylko swoje zdanie i akceptuje zdanie innych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?