LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@El dominatore widocznie matołku nie wiesz za co można dostać kategorie D
0
@marcin62 no tak ale D już chyba po to żeby sprawdzić gdzie miny leżą xD
0
@Medium noi gitara:D
3
A ja mam kategorie D i będę się martwił dopiero jak będą pobory na mięso armatnie
0
Co to kurde ma być xD
0
Niech ten Simon się szybciej rzuca...
0
Ładnie to brzydal wykończył
4
@bari_94 lewandowski tym sposobem miał ponad 90% strzelonych karnych
0
Normalnie zapier...lali do obrony
1
Jakim cudem on z tym wyszedł na boisko?
0
Dembele, Mbappe i jeszcze jakiś Mekambe...
0
@Nazio87 ja bym wybrał opcje Lewego
1
@Janiama oo widzę że optymista:D ja daje szybkie 3:0 dla Francuzów
0
Lautaro Martinez top
2
Ghost of tsushima to jest piękna gra, jak oglądałem jakieś filmiki to ta grafika nie wydawały mi się taka cudowna
1
@barcelonaLM w 2016 na Euro Glik w Monaco, Piszczek i Błaszczykowski w Borussi i Lewy w Baja. Tak wtedy skład był lepszy
0
Jak Hiszpania i Niemcy odpadną to będą jaja
0
Gitara, biomutant w ps plus a myślałem nad kupnem
0
Co robi Lukaku xD
6
Jezus ale będzie gwałt od Francji xD
0
@norbi77 a nie liczy się różnica goli strzelonych do straconych?
0
Messi chce zepsuć akcje a Lewy go atakuje i faul robi...
0
@fcbarcelona1899oskar w tej sytuacji awansuje drużyna która ma mniej kartek
1
@PatrychoO miałem paskudny dzień i mam ochotę rozładować część drzemiącej we mnie złości, nie ruszaj się przez chwilę
0
@gumaz biurokrata, tyrtum pyrtum i nie wiem czy dobrze kojarzę tytuł Ferdynand K. A i ten odcinek z ogórkami kiszonymi xD
0
@LambiPL dzięki
0
@LambiPL zrozumiałem że na ps5 zablokowane 60 fpsow
0
@LambiPL czyli nie ma 60 fpsow dobrze rozumiem?
0
Orientuje się ktoś czy Knack 2 działa w 60fpsach na ps5?
1
Złota piłka się należy