1

@El dominatore widocznie matołku nie wiesz za co można dostać kategorie D

0

@marcin62 no tak ale D już chyba po to żeby sprawdzić gdzie miny leżą xD

0

@Medium noi gitara:D

3

A ja mam kategorie D i będę się martwił dopiero jak będą pobory na mięso armatnie

0

Co to kurde ma być xD

0

Niech ten Simon się szybciej rzuca...

0

Ładnie to brzydal wykończył

4

@bari_94 lewandowski tym sposobem miał ponad 90% strzelonych karnych

0

Normalnie zapier...lali do obrony

1

Jakim cudem on z tym wyszedł na boisko?

0

Dembele, Mbappe i jeszcze jakiś Mekambe...

0

@Nazio87 ja bym wybrał opcje Lewego

1

@Janiama oo widzę że optymista:D ja daje szybkie 3:0 dla Francuzów

0

Lautaro Martinez top

2

Ghost of tsushima to jest piękna gra, jak oglądałem jakieś filmiki to ta grafika nie wydawały mi się taka cudowna

1

@barcelonaLM w 2016 na Euro Glik w Monaco, Piszczek i Błaszczykowski w Borussi i Lewy w Baja. Tak wtedy skład był lepszy

0

Jak Hiszpania i Niemcy odpadną to będą jaja

0

Gitara, biomutant w ps plus a myślałem nad kupnem

0

Co robi Lukaku xD

6

Jezus ale będzie gwałt od Francji xD

0

@norbi77 a nie liczy się różnica goli strzelonych do straconych?

0

Messi chce zepsuć akcje a Lewy go atakuje i faul robi...

0

@fcbarcelona1899oskar w tej sytuacji awansuje drużyna która ma mniej kartek

1

@PatrychoO miałem paskudny dzień i mam ochotę rozładować część drzemiącej we mnie złości, nie ruszaj się przez chwilę

0

@gumaz biurokrata, tyrtum pyrtum i nie wiem czy dobrze kojarzę tytuł Ferdynand K. A i ten odcinek z ogórkami kiszonymi xD

0

@LambiPL dzięki

0

@LambiPL zrozumiałem że na ps5 zablokowane 60 fpsow

0

@LambiPL czyli nie ma 60 fpsow dobrze rozumiem?

0

Orientuje się ktoś czy Knack 2 działa w 60fpsach na ps5?

1

Złota piłka się należy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?