0

Fajnie ze cała pomoc to pomoc Barcy

1

@Janiama 3:2 dla Hiszpanii

1

@PatrychoO brakuje Busquetsa

0

Długa była noc nie kleiła się rozmowa

0

@Siro gdyby to nie był Mbappe to by nie doszło

1

No krychowiak top

1

Jakie to są gamonie

1

@Janiama Polska 2 - 1 Arabia

0

@Jakchcesz jak dla mnie napisał dość konkretnie

0

@LionelKessie na boloka wódka najlepsza

1

Ghost of tsushima za 39zl, grzech nie kupić

2

@AmigoBlancos nie widzisz że to sarkazm?

6

@tomek8756 walić maka

1

@Firestone chyba że tak

2

@Firestone 8 lat temu to Polska nie grała na mistrzostwach

4

@barcanawieki szkoda że u nas tyle nie chcial

3

@Irmscher10 to dobrze ze nie strzelił bo moglibyśmy przegrać

0

@xxKrysztalekxx jeszcze Żurawski i gitara

0

@tobiasson92 tam nie było karnego?

38

Przychodzisz do Barcelony oduczasz się strzelać karne

2

@Janiama Polska 0 - 3 Meksyk

0

@Sulimo z sosem grzybowym

0

@Derean z tego co pamiętam to Arabia była wtedy najgorszym zespołem na mistrzostwach

0

Co tam się odwaliło w meczu? xD

0

@Gaz to git, trzeba jakaś promke wychaczyc

0

Media expert już ma ofertę z gothic remake xD https://www.mediaexpert.pl/gaming/gry/gry/gothic-1-remake-gra-ps5

0

Cyberpunk na ps5 śmiga elegancko?

0

@Foro bo oni sobie wybierają logo uyebac a kogo nie. Niektórym popuszczają dużo gorsze błędy

0

@MesQueUnClub_87 Nie wiem mnie upier.... Najlepsze jest to że ta linia miała metr długości a z naprzeciwka nic nie jechało

0

Nie ma to jak nie zdać egzaminu przez najechanie na podwójna ciągła, zaj...scie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?