LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama 3:1 dla Barcy
1
@LambiPL ja najwięcej to w sumie gram na konsoli w exclusivy od sony także wybór był tylko jeden
0
@LambiPL to ty chyba masz wszystkie platformy xD
1
@Lionel_Messi10 muzyki posłucham pewnie przed snem przy którymś z kolei piwku xD
0
@Transu96 piniedzów ni ma
0
@AduŚ07 na konsoli gram w ghost of tsushima i drugi raz ogrywamy tlou2 a na PC zacząłem kolejny raz rdr2 i drugi raz dying light pierwsza część
0
@ChampionLW jak już siądę do gry to chce pograć parę godzin także nie chce mi się zmieniać zwłaszcza jak już siadam do rdr2
0
Mam ciężkie dylemat. Nie wiem czy spędzić sylwestra przed ps5 czy PC?
1
@Barca1992 ja nie kupuje szampana by go samemu pić o północy xD
16
Jak ktoś ma zły humor to chciałbym przypomnieć że Leo Messi to najlepszy piłkarz jakiego nam dano oglądać
3
Omijajcie skupiska ludzi bo grypa szaleje xD
1
Teraz straszą grypa na TVN xD edit: sory, na Polsat news
3
Taka myśl mnie naszła, Pele zmarł, można powiedzieć chwile po tym, jak Messi zdobył mistrzostwo świata. Umarł król niech żyje król?
0
@okiemtypera_lucaxx95 przy jakim ćwiczeniu kontuzje sobie zrobiłeś?
0
@okiemtypera_lucaxx95 nie zawsze, niektórzy się rodzą niedoje...ani
0
@TR3YWAY
1. 2
2.1
0
Ciężko jest zyc jako nieudacznik
1
@Sulimo nowy rok o 20
0
@Fido66 mi pomogło oshee zero I pepsi max
0
@Fido66 ja przy wzroście 170cm i 106kg wagi w tygodniu jadłem do 2000kcal i ćwiczyłem sobie delikatnie hantlami, rowerek stacjonarny, ćwiczenia własnym ciałem a w weekendy miałem wywalone i spadłem do 85kg
6
No niestety ciężkie to życie powiem wam
0
@Rewolucja123 ja na epicu z kodem zgarnąłem za niecałe 62zl
0
@Rewolucja123 ile dałeś?
1
@MarioVeB! Pepsi max top
1
@Rust_Cohle jeszcze kiedys sie zmierzymy xD
1
Taka pogoda jaka jest u mnie to powinna być na Wielkanoc a nie na Boże Narodzenie:D
1
@kamilop zbiera się rodzina wypić świątecznego klina, abstynentow tu ni ma piją od dziadka do syna
3
@AllBundy o kurde haha:D
1
@AllBundy co tam napisali bo nie mam Ig?
1
@Rust_Cohle no spoko