0

Piękne podanie i wykończenie

0

@NeKenI nawet nie wiem co to jest

0

@dniel nie w tej sytuacji

0

@arasz1819 gorzej jak oni wygrają LM

0

Chciałby człowiek z kimś pogadać ale nie ma z kim

6

@kondzix2115 nie czaje ludzi którym to nie smakuje

0

@Recha_0684 no właśnie piszę że progi wymieniane także pierdziele

0

Fiat Punto 2 1.2 2001 rok, warto na pierwsze autko?

1

Poleci ktoś jakieś auto w przedziale 5-7 tysięcy na pierwszy samochód z małym spalaniem i mało awaryjne?

2

Wszyscy poszli do Ferrana zamiast Roberto xD

0

,,Możesz w sobie wszystko zmienić a i tak to nic nie zmieni'' Keke top

1

Zuzia i Dawid, lubię ta piosenkę

0

Jakim cudem Marc tego nie wyciągnął

0

To już pograne xD

1

Nie no Raphinha top

0

Ale są agresywni podoba mi sie

0

@Kitek1640 w la liga ma 6

0

Nie za dobra ta jakość polskiego streama

0

@TheNekro94 ile to kosztuje bo nie chce mi się sprawdzać? :D

1

@Mario96w fajek na szczęście nie pale:D

0

@Mario96w chciałem do meczu bo myślałem ze mecz o 21:D a tak to pierdziele

1

Paczek z nadzieniem i polewa czekoladowa z takim malym kikatem przyklejonym z dino TOP

0

@kuz wiesz może w ilu fpsach grałeś?

0

@kuz a jakiego to masz staruszka? Ja mam gtx1660 i intel i5 9500f

0

@ptrx właśnie ja to kupiłem na kompa bo jak odpaliłem na ps5 i zobaczyłem 30 klatek to podziękowałem xD

0

@kuz no właśnie ja się sam zdziwiłem że mi tak głośno komputer przy tym chodzi, a najlepsze jest to że nie ma różnicy czy dam ustawienia niskie czy wysokie:D

1

Przedwczoraj kupiłem mafię 1 edycja ostateczna i przy tym mi komputer się dusi bardziej niż przy rdr2, ciekawie zoptymalizowali

0

@sonek piątkę wyrywałem, nie boli nic tylko odrobinę swędzi i żadnych tabletek. Jakbym rwał 8 to pewnie bym nawet o tym nie pomyslal:D

0

@Luciano99 gorzej jak pojawi się krwotok xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?