LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja właśnie pije kawę z erytrytolem https://zywienie.medonet.pl/produkty-spozywcze/substancje-slodzace/erytrol-byl-uwazany-za-zdrowszy-cukier-naukowcy-podnosi-ryzyko-zawalu-i-udaru/edrdv2g
0
Piękne podanie i wykończenie
0
@NeKenI nawet nie wiem co to jest
0
@dniel nie w tej sytuacji
0
@arasz1819 gorzej jak oni wygrają LM
0
Chciałby człowiek z kimś pogadać ale nie ma z kim
6
@kondzix2115 nie czaje ludzi którym to nie smakuje
0
@Recha_0684 no właśnie piszę że progi wymieniane także pierdziele
0
Fiat Punto 2 1.2 2001 rok, warto na pierwsze autko?
1
Poleci ktoś jakieś auto w przedziale 5-7 tysięcy na pierwszy samochód z małym spalaniem i mało awaryjne?
2
Wszyscy poszli do Ferrana zamiast Roberto xD
0
,,Możesz w sobie wszystko zmienić a i tak to nic nie zmieni'' Keke top
1
Zuzia i Dawid, lubię ta piosenkę
0
Jakim cudem Marc tego nie wyciągnął
0
To już pograne xD
1
Nie no Raphinha top
0
Ale są agresywni podoba mi sie
0
@Kitek1640 w la liga ma 6
0
Nie za dobra ta jakość polskiego streama
0
@TheNekro94 ile to kosztuje bo nie chce mi się sprawdzać? :D
1
@Mario96w fajek na szczęście nie pale:D
0
@Mario96w chciałem do meczu bo myślałem ze mecz o 21:D a tak to pierdziele
1
Paczek z nadzieniem i polewa czekoladowa z takim malym kikatem przyklejonym z dino TOP
0
@kuz wiesz może w ilu fpsach grałeś?
0
@kuz a jakiego to masz staruszka? Ja mam gtx1660 i intel i5 9500f
0
@ptrx właśnie ja to kupiłem na kompa bo jak odpaliłem na ps5 i zobaczyłem 30 klatek to podziękowałem xD
0
@kuz no właśnie ja się sam zdziwiłem że mi tak głośno komputer przy tym chodzi, a najlepsze jest to że nie ma różnicy czy dam ustawienia niskie czy wysokie:D
1
Przedwczoraj kupiłem mafię 1 edycja ostateczna i przy tym mi komputer się dusi bardziej niż przy rdr2, ciekawie zoptymalizowali
0
@sonek piątkę wyrywałem, nie boli nic tylko odrobinę swędzi i żadnych tabletek. Jakbym rwał 8 to pewnie bym nawet o tym nie pomyslal:D
0
@Luciano99 gorzej jak pojawi się krwotok xD